بازدید 14340
۲
زمان دیدارهای باقیمانده ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲

خرداد ۱۴۰۰؛ بازی مرگ و زندگی تیم ملی با عراق و بحرین

تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳، در روز‌های هفتم تا دهم به ترتیب به مصاف هنگ‌کنگ، کامبوج، بحرین و عراق خواهد رفت.
کد خبر: ۱۰۱۹۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳ 07 December 2020

تیم ملی فوتبال ایران در بازی‌های باقیمانده انتخابی جام جهانی قطر، دو دیدار در فروردین و دو دیدار در خرداد پیش رو خواهد داشت.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه کمیته‌های مسابقات، فوتبال ساحلی و فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیا در ماه نوامبر برگزار و مقرر شد زیر کمیته AFC Covid-۱۹ برای مسابقات قهرمانی فوتسال AFC ۲۰۲۰ تشکیل شود و اجرای یک سری قوانین خاص برای همه رقابت‌های AFC در طول دوره همه‌گیری Covid۱۹ به منظور اطمینان و سلامت بازیکنان تشکیل شود.

همچنین مسابقات فوتبال ساحلی آسیا ۲۰۲۱ در تایلند از ۲۸ آپریل الی ۸ می ۲۰۲۱ (۸ تا ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) برگزار خواهد شد و مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ در کویت از ۲۳ مارچ الی ۳ آپریل ۲۰۲۱ (۳ تا ۱۴ فروردین) برگزار خواهد شد.

خرداد ۱۴۰۰؛ بازی مرگ و زندگی تیم ملی با عراق و بحرین

در ادامه کمیته مسابقات AFC، موارد ذیل را تأیید کرد:

* تاریخ جدید مسابقات زیر ۱۹ سال آسیا ۲۰۲۰ از ۳ الی ۲۰ مارچ ۲۰۲۱ (۱۳ تا ۳۰ اسفند ۹۹) خواهد بود و این تاریخ می‌تواند متعاقباً نهایی شود.

تاریخ مسابقات انتخابی جام جهانی قطر ۲۰۲۲ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ چین در مرحله دوم 
روز هفتم: ۲۵ مارچ ۲۰۲۱ (۵ فروردین ۱۴۰۰)
روز هشتم: ۳۰ مارچ ۲۰۲۱ (۱۰ فروردین ۱۴۰۰)
روز نهم: ۷ جون ۲۰۲۱ (۱۷ خرداد ۱۴۰۰)
روز دهم: ۱۵ جون ۲۰۲۱ (۲۵ خرداد ۱۴۰۰)

در پایان نیز اعضا درباره مقررات مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ و مسابقات AFC CUP ۲۰۲۱ بحث و تبادل نظر کردند. تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳، در روز‌های هفتم تا دهم به ترتیب به مصاف هنگ‌کنگ، کامبوج، بحرین و عراق خواهد رفت.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
ظرفیت تیم ملی بسیار بالاست متاسفانه مشکلات مدیریتی در فدراسیون یک روزی تیشه به ریشه فوتبال میزنه
عالی
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم