بازدید 5606

واریز مازاد دریافتی به حساب حجاج مازندرانی

مدیر حج و زیارت مازندران گفت: مازاد دریافتی براساس مصوبات کمیته نرخ‌گذاری، به حساب حجاج مازندرانی در حال واریز است.
کد خبر: ۱۰۱۷۷۴۰
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۱ 28 November 2020
به گزارش تابناک به نقل از فارس از مازندران، پیامک‌هایی در ارتباط با مازاد دریافتی به دست حجاج مازندرانی رسیده که در این زمینه سوالات برای حجاج به وجود آمده که در تشریح این موضوع عباس اسماعیلی مدیر حج و زیارت مازندران اظهار کرد: با توجه به اتمام حسابرسی مالی عملیات حج تمتع سال ۹۸، مازاد دریافتی براساس مصوبات کمیته نرخ‌گذاری، به حساب حجاج مازندرانی در حال واریز است.

وی افزود: باتوجه به اینکه حسابرسی مالی عملیات حج تمتع سال ۹۸ قطعی شده، مبلغ مازاد به حساب حجاج برمی‌گرداننده می‌شود.

مدیر حج و زیارت مازندران اضافه کرد: البته این مبالغ از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار ریال متغیر است که دلیل تفاوت قیمت‌ها به‌تناسب گروه قیمتی کاروان‌ها خواهد بود.

این مسؤول با بیان اینکه این مبالغ از پنجم آذر ماه امسال درحال واریز به حساب حجاج مازندرانی است، تصریح کرد: ۴ هزار و ۲۳۵ حاجی مازندرانی در سال ۹۸ به سفر معنوی حج تمتع مشرف شدند که این مبالغ براساس گروه قیمتی کاروان‌ها به حساب‌شان واریز خواهد شد.

اسماعیلی با اعلام اینکه ۶۵هزار و ۹۵۳ حاجی مازندرانی نیز در نوبت تشرف قرار دارند که سند دارند و ثبت‌نام کردند، اظهار کرد: افرادی که قصد خرید و یا فروش سند‌های حج را دارند توصیه ما به این افراد این است که حتما با مراجعه به دفاتر زیارتی حج نسبت به ثبت‌نام در سامانه تشرف اقدام کنند تا گرفتار افراد سودجو و دلال نشوند.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022
آخرین اخبار