بازدید ۵۳۶۲۴
دو هزار و دویست و بیست و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: حریف استقلال در آسیا انصراف داد / وقتی مردم بر خلاف نظر ترامپ عمل می‌کنند / یک محکوم ملزم به مطالعه و بازنویسی متون دینی شد / و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۰۱۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰ 10 September 2020
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
حریف استقلال در آسیا انصراف داد

باشگاه الوحده در نامه‌ای به AFC اعلام کرد، به دلیل کرونا نمی‌تواند به قطر سفر کند. قرار بود روز دوشنبه تیم‌های استقلال و الوحده از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف هم بروند. کنفدراسیون آسیا تعویق بازی‌های الوحده رو رد کرد و موضوع را به کمیته مربوطه ارجاع داد. /تسنیم

وقتی مردم بر خلاف نظر ترامپ عمل می‌کنند

در چهار سال گذشته در آمریکا بیش از ۱۲۰۰ عنوان کتاب درباره ترامپ منتشر شده که بسیاری از آن‌ها جزو پرفروش‌های بازار شده‌اند. تاثیر ترامپ در فروش این کتاب‌ها معکوس است. در حالی که کتاب‌های مربوط به او در بازار پرفروش می‌شوند، او نمی‌تواند کتاب‌هایی که دوست دارد پرفروش کند. او اوایل امسال در توییتر یکی از کتاب‌های مورد علاقه‌اش با تیتر «ترامپ و چرچیل: مدافعان تمدن غرب» را تبلیغ کرد و در حالی که ۸۶ میلیون دنبال‌کننده در این شبکه اجتماعی دارد، فروش کتاب در نهایت چیزی کمتر از سه هزار نسخه شد. در نقطه مقابل کتاب‌هایی قرار دارند که ترامپ از آن‌ها متنفر است. همین که ترامپ علیه کتابی موضع می‌گیرد و در توییتر درباره‌اش می‌نویسد، می‌توان روی پرفروش شدنش حساب کرد؛ ماجرایی که بار‌ها اتفاق افتاده است.

یک محکوم ملزم به مطالعه و بازنویسی متون دینی شد

دادگاهی در مشهد فردی را که فحاشی و تهدید کرده بود به مطالعه و بازنویسی متون دینی با دستخط شخصی، شرکت در دوره‌های اخلاقی و حقوق شهروندی و اخذ رضایت شاکیه ملزم کرد. متهم باید در یک دوره کلاس‌های اخلاقی زیر نظر اداره تبلیغات اسلامی شرکت کرده و گواهی شرکت در جلسه و گذراندن پایان دوره را به واحد اجرای احکام کیفری ارائه کند. در ایام تعلیق نیز حق هیچ گونه تماس تلفنی و حضوری و حضور درب منزل شاکیه پرونده را نداشته و باید نسبت به اخذ رضایت شاکیه با هماهنگی واحد اجرای احکام کیفری و یا مجوز محاکم کیفری یک در خصوص پرونده آن مرجع تلاش کند. /ایرنا

واکنش ظریف به موشک‌های اتمی قاره‌پیمای جدید آمریکا

وزیر امور خارجه گفت: ایالات متحده اصرار دارد که ایران نباید از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای بهره‌مند باشد، هرگونه تجهیزات دفاعی خریداری کند و موشک‌های دفاعی بسازد. ️در عین حال، ایالات متحده ۱۰۰ میلیارد دلار برای ساخت موشک‌های بالستیک قاره‌پیمای اتمی جدید هزینه می‌کند، بمب‌های اتمی سری «جدید» می‌سازد، بیش از ۳۸۰ میلیارد دلار جنگ‌افزار به سوی مشتریان منطقه‌ای خود سرازیر می‌کند، این حجم از ریاکاری نفس‌گیر است. / تسنیم

احتمال برکناری نتانیاهو از سوی دادستان کل رژیم صهیونیستی

دادستان کل رژیم صهیونیستی اعلام کرد، در صورت محرز شدن اقدامات نخست‌وزیر این رژیم برای ضربه زدن به دستگاه قضایی، احتمال دارد او را از منصب نخست‌وزیری برکنار کند. «آویخای مندلبلیت» دادستان کل رژیم صهیونیستی رایزنی‌های خود را با مقام‌های ارشد دستگاه قضایی این رژیم در خصوص اعلام ناتوانی نتانیاهو در انجام مأموریت‌های محوله به عنوان نخست‌وزیر اسرائیل آغاز کرده است. ️به نظر مندلبلیت، حملات نتانیاهو به دستگاه قضا و دادستانی کل و پلیس کاملا مشخص است که او ناتوان از انجام مأموریت‌هایش است و اگر محرز شود که او از منصب خود برای ضربه زدن به دستگاه قانونی رژیم صهیونیستی در روند رسیدگی به پرونده فساد خود استفاده می‌کند، ممکن است که نتانیاهو را مجبور به استعفا کند. /ایرنا

مسیر بازار خودرو عوض شد

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران گفت: قیمت خودرو‌های داخلی در بازار با یک شیب نزولی در مسیر کاهش قرار گرفته است؛ اما همچنان با توجه به نبود سقف قیمتی، رقم‌های متفاوتی برای یک خودرو دیده می‌شود. به طور مثال پرایدی که تا ۱۱۰ تا ۱۱۲ میلیون تومان هم پیش رفت، اکنون زیر ۱۰۰ میلیون رسیده، تیبا ۱۲۰ میلیون تومانی در حال حاضر زیر ۱۱۵ میلیون تومان است یا خودروی پژو ۴۰۵ یا سمند که بیش از ۱۷۵ میلیون تومان شده بودند، بیش از پنج میلیون کاهش قیمت داشته‌اند.

دوستانی که از نان شب واجب‌ترند

روزنامه شرق نوشته است: دوستانی خوب که از نان شب واجب‌ترند! پاسخ علیرضا پناهیان، واعظ معروف صداوسیما و صاحب تریبون، به‌ جای اینکه مشکل را حل کند، هزاران پرسش جدید ایجاد کرد. کاربران شبکه‌های اجتماعی، پاسخ او را با اظهارات طبری مقایسه کرده‌اند. چندی‌ پیش سندی رو شد که نشان از شراکت او با مالک تک‌ماکارون در یک ساختمان چندمیلیاردی می‌داد؛ حالا او گفته فقط یک طبقه از این ساختمان به او تعلق دارد و بعد هم مدعی شده هرچه دارد، هبه و بخشش دوستان است و زندگی‌اش از راه هدایای دوستان می‌گذرد. سؤالی که برای کاربران شبکه‌های اجتماعی و مردم ایجاد شده، این است که چرا آن‌ها از این دوستان ندارند؟ یا چرا چنین بخشش‌هایی میان دوستان معمول و جاری نیست؟ این دوستان را چطور و کجا می‌توان پیدا کرد؟

جاماندگان از سال تحصیلی ۹۹؛ نیم میلیون نفر!

آمار غیر رسمی دلیل بالا بودن این رقم را فقر و ترس خانواده‌ها از بیماری کرونا تعریف می‌کند. «هنوز ۵۰۰ هزار دانش آموز برای ثبت سفارش کتب درسی اقدام نکردند»؛ خبری کوتاه با زنگ خطری گوش‌خراش که حکایت از آن دارد، ۵۰۰ هزار دانش آموز احتمالا سال تحصیلی (۱۴۰۰ـ ۱۳۹۹) را از دست داده اند! از این تعداد، ۲۲۰ هزار نفر در دوره ابتدایی، ۱۵۹ هزار نفر در دوره متوسطه، ۱۵۲ هزار نفر در متوسطه نظری و ۸۲ هزار نفر در هنرستان‌ها عطای سال تحصیلی جدید را به لقایش بخشیده اند. این در حالی است که کمتر از یک هفته از شروع سال تحصیلی جدید می‌گذرد و تا این لحظه، حدود ۱۵ هزار دانش آموز، علیرغم بحران نا تمام ویروس کرونا در کشور به مدارس رفتند. /فراز
 
هجوم ۵ میلیونی هواداران استقلال به اینستاگرام استراماچونی

هواداران استقلال با هجومی گسترده به صفحه اینستاگرام استراماچونی، بیش از ۵ میلیون کامنت را زیر تنها پست صفحه او درج کرده‌اند.
 
پس از انقلاب اسلامی حدود ۵۰۰ تن از مسئولان و مقامات رده‌بالای کشور میلیاردر شده ‌اند

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس: پیش‌بینی‌مان این است که پس از انقلاب اسلامی حدود ۵۰۰ نفر از مسئولان و مقامات رده‌بالا از طریق استفاده از رانت میلیاردر شده و اموال نامشروع هنگفتی به دست آورده‌اند. مثلاً وزیری که در حال حاضر ۳۰۰ میلیارد تومان دارایی دارد و در این سال‌ها هم همواره کارمند دولت بوده، واضح است که غیر از رانت نمی‌تواند از راه دیگری چنین دارایی را دست‌وپا کند؛ پیش‌بینی می‌شود درآمد ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی از اعاده اموال نامشروع به خزانه عودت شود./تسنیم
 
تمجید رییس سابق صداوسیما از «آقازاده»

عزت الله ضرغامی در توئیتی از سریال «آقازاده» تمجید و کارنامه حامد عنقا در رسانه ملی را درخشان توصیف کرد. رییس سابق سازمان صدا و سیما در توئیتی نوشت: «آقازاده» خوش ساخت است. آن را مرتب می‌بینم. آقای عنقا نویسنده و تهیه کننده آن یک استکان چای مهمانم بود و گزارش مشروحی از سریال داد. در ادامه توئیت ضرغامی آمده است: نقاط قوت و برخی اشکالات آن را به خودش گفتم. پذیرش خوبی دارد. کارنامه «عنقا» در رسانه ملی درخشان است.
 
دختران را نمی‌توان نادیده گرفت

توییت معصومه ابتکار در واکنش به طرح جلد کتاب ریاضی سوم دبستان:هرچند دو جلد کتاب ریاضی و علوم سال تحصیلی جدید را باید کنار هم دید، وزیر محترم آموزش و پرورش بررسی و اصلاح کتاب‌های درسی از زوایای مختلف از جمله عدالت جنسیتی را در دستور کار دارند. در هر صورت حساسیت مردم بجاست، دختران را نمی‌توان نادیده گرفت.
 
قیاس شبهه ناک فعال اصول‌گرا درباره خاتمی و احمدی‌نژاد

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر به انتخابات سال ۷۶ برگردیم، همه شواهد حکایت از پیروزی آقای ناطق نوری در انتخابات داشت، اما تنها در دو هفته مانده به انتخابات، اتفاقاتی رخ داد که همه پیش‌بینی ها را از بین برد. اتفاق سال ۷۶ نشان دهنده این موضوع است که تیم آقای خاتمی بر اساس یک برنامه‌ریزی بلند مدت به پیروزی نرسید. محسن کوهکن با اشاره به فقدان احزاب قدرتمند در کشور، بیان داشت: در کشور ما یک دسته از تشکل‌های کوچک به همراه عده‌ای از اشخاص حقیقی تأثیرگذار در امر سیاست فعالیت می‌کنند. اگر می‌خواهیم هزینه‌های کشور از دریچه انتخابات را کم کنیم، نباید منتظر بمانیم عده‌ای برای ماه‌های منتهی به انتخابات خود را معرفی کنند تا از میان آنها یک نفر را انتخاب کنیم. کوهکن ابراز داشت: اگر به انتخابات سال ۷۶ برگردیم، همه شواهد حکایت از پیروزی آقای ناطق نوری در انتخابات داشت، اما تنها در دو هفته مانده به انتخابات، اتفاقاتی رخ داد که همه پیش‌بینی ها را از بین برد. اتفاق سال ۷۶ نشان دهنده این موضوع است که تیم آقای خاتمی بر اساس یک برنامه‌ریزی بلند مدت به پیروزی نرسید و تنها بر اساس یک بازه زمانی کوتاه مدت توانست حریف را شکست دهد. وی گفت: مدل انتخاب آقای خاتمی در خصوص احمدی نژاد نیز رخ داده است که آن را می‌توان نوعی «باروری ناخواسته سیاسی» دانست، زیرا در چند هفته بر اساس یکسری اتفاقات این افراد به پیروزی رسیدند. البته همه این افراد با رأی مردم انتخاب شدند و در صحت آرای ایشان هیچ شکی وجود ندارد.
 
مهدی حاجتی: به حبس و تبعید محکوم شدم

عضو سابق شورای شهر شیراز گفت: برای من دو پرونده با عنوان اتهامی «تبلیغ علیه نظام» و «نشر اکاذیب» تشکیل شد که شنبه هفته آینده دادگاه رسیدگی به عنوان اتهامی دوم برگزار خواهد شد. مهدی حاجتی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده‌اش اظهار کرد: در پرونده‌ای که برای من تشکیل شده بود، به جرم اعتراض به عدم قرنطینه قم و ضرورت سپردن قرنطینه به ارتش که طی توئیتی آن را مطرح کرده بودم، حکمی برایم صادر شد. وی اضافه کرد: با عنوان تبلیغ علیه نظام، حکم یک سال حبس و دو سال تبعید به بیرجند برایم در نظر گرفته شده است. حاجتی گفت: یکی دیگر از پرونده‌ها هم در خصوص توییت دیگری بود که با عنوان اتهامی نشر اکاذیب تشکیل شده و شنبه هفته آینده دادگاه رسیدگی به این عنوان اتهامی برگزار خواهد شد.
 
توضیح دادستان تهران درباره آخرین وضعیت پرونده «روح‌الله زم»

دادستان تهران درباره آخرین وضعیت پرونده روح الله زم گفت: پرونده روح الله زم همچنان در حال بررسی است و فعلا رای نهایی همان چیزی است که سخنگوی قوه قضائیه گفته است.علی القاصی اظهار کرد: پرونده روح الله زم همچنان در حال بررسی است و فعلاً رأی قطعی همان چیزی است که سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرده است.پیشتر سخنگوی قوه قضائیه در خصوص صدور حکم روح الله زم گفت: حکم این فرد مبنی بر محکومیت زم صادر شده است. دادگاه سیزده مورد عناوین اتهامی را از مصادیق افساد فی‌الارض و بابت مواردی به حبس محکوم شده؛ البته این رأی غیر قطعی است.

موافقت وزارت کشور با تأسیس استان گلساران تکذیب شد
 
مدیرکل تقسیمـات کشوری وزارت کشور از تکذیب موافقت وزارت کشور با تأسیس استان گلساران خبر داد. زهرا احمدی با اشاره به انتشار برخی اخبار و مصاحبه ها در خصوص تصویب طرح تشکیل استان جدیدی به نام گلساران یا اصفهان شمالی، اظهار داشت: پیشتر هم پس از طرح مطالب و مدعاهایی راجع به تشکیل استان های جدید در نقاط مختلف کشور، به صراحت اعلام و تأکید کرده ایم که اگرچه در حوزه تقسیمات کشوری، همواره مطالبات و تقاضاهایی برای تبدیل یا ارتقا مطرح است، با این حال وزارت کشور برنامه ای برای تشکیل استان جدید ندارد زیرا تغییرات و تحولات تقسیماتی در سطح تشکیل استان جدید یا کاهش تعداد استان‌های کشور، مقوله ای کاملآً تخصصی و دارای بار مالی فراوان است و در شرایط فعلی وزارت کشور هیچ برنامه‌ای برای تشکیل استان جدید ندارد. وی همچنین در واکنش به برخی اظهارنظرها مبنی بر موافقت وزارت کشور با تشکیل استان جدیدی با عنوان گلساران یا اصفهان شمالی، تأکید کرد: اعلام موافقت وزارت کشور با تشکیل استان گلساران واقعیت ندارد و وزارت کشور در مقاطع مختلف، نظر کارشناسی و تخصصی خود را مبنی بر مخالفت با تشکیل استان جدید اعلام کرده است.احمدی افزود: این پیشنهاد هیچ گونه تطابقی با قانون تقسیمات کشوری ندارد.
 
عذرخواهی امام جمعه ملارد از وزیر بهداشت؛ اگر نبخشید استعفا می‌دهم

امام جمعه شهرستان ملارد استان تهران بابت سخنان هفته گذشته خود از تریبون نماز جمعه این شهر در مورد فرزند وزیر بهداشت که در جریان آن اتهامی به وی نسبت داده می‌شد، از دکتر نمکی طی نامه‌ای عذرخواهی کرد.سید حسین حسینی نوری در این نامه که یک نسخه از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت نوشت: در خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته نکته‌ای در خصوص فرزند جنابعالی و نقد عملکرد ایشان به عنوان پیمانکار احداث بیمارستان ملارد مطرح کردم که متأسفانه بر اساس اطلاعاتی غلط و گزارش خلاف واقع بود، اینجانب پس از ۹ سال خدمت در جایگاه امام جمعه ملارد با درک عمیق از محرومیت منطقه و مشکلات مبتلابه ۴۵۰ هزار ساکن شریف و مظلوم همواره تلاش کرده‌ام علاوه بر حمایت از تلاش مسئولان در حوزه‌های مختلف مطالبه‌گری امین برای احقاق حق عزیزانی باشم که مظلومانه چشم امیدشان به ثمره این تلاش خستگی ناپذیر بوده است و طی یک دوره خدمت در کنار و همراهشان از دستاوردها و خدمات نظام جمهوری اسلامی در منطقه احساس افتخار و اهتزاز نمودم و از کمبودها و کاستی ها شرمسار و غصه دار شدم.
 
امام جمعه ملارد افزود: در این میان آرزو و انتظار مردم منطقه برای دسترسی به امکانات بیمارستانی به درازا کشیده و از سال ۹۱ که طرح احداث به تصویب رسید تا سال ۹۴ راکد ماند و با سفر رئیس جمهور به ملارد وارد فاز اجرایی شد و با پیش بینی اتمام دو ساله به وزارت راه و شهرسازی واگذار و در نهایت پیشرفت نامطلوب پروژه موجب شد ادامه عملیات در سال ۹۷ به وزارت بهداشت منتقل گشت و این بار وعده سه ماهه سوم سال ۹۸ به مردم داده شد و حالا در حالی وارد سه ماهه سوم سال ۹۹ می‌شویم که عذرخواهی استاندار محترم از اهالی ملارد بابت تاخیر ایجاد شده و تکرار زنجیره وعده ها هنوز هم چشم انداز امیدوار کننده ای ایجاد نکرده است. البته محتمل می دانم از آنچه یادآوری شد مطلع بودید ولیکن لازم بود زمینه غلبه احساس و آن نحوه طرح بحثی که انجام شد واضح شود.وی در ادامه این نامه خطاب به دکتر نمکی نوشت: جناب آقای وزیر شرط لازم هویتی که به عنوان امام جمعه امانتدار آن هستم عدالت است و تریبون مقدس نماز جمعه با اخلاق و تقوا معنی پیدا می‌کند و لذا تأسف و اعتذار عمیق اینجانب به دلیل خطایی که در قضاوت داشتم و آبرویی که در معرض مخاطره و سوء استفاده برخی مغرضان قرار گرفت، نه به دلیل جایگاه حقوقی جنابعالی بلکه به حکم وظیفه انسانی و شرعی است.
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۷
در انتظار بررسی: ۳۵
انتشار یافته: ۱۳۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
الان هر کسی یک اپارتمان 50 متری داشته باشد میلیاردر است. مگر منظورتان ملیارد دلار باشد
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
یک میلیون دلار که درواقع تاچندسال پیش درکشورماخیلی زیادنبوداکنون خیلی میلیاردتومان است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
یروزی خط به خط روابط اقتصادی اقایون مشخص میشه اونوقت میفهمی به کی میگن میلیاردر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
اگر راست میگید اسامی اون 500میلیاردر که بعد از انقلاب با رانت پولدارشدند رو بیان کنید.تابناک فقط خبر رسانی نکن.یک رسانه پرطرفدار وظیفه پیگیری و کنکاش خبری رو که میده برعهده داره.تا با رسوا شدن وعلنی شدن دزدان مملکت وظیفه رسانه ای خودش رو کامل کنه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
وقتی از جمع چندین نفر از مسئولانی که دزدی شان اثبات شد و مثلا به ۲۰ سال زندان محکوم شدند
ولی پس از چند ماه و چند هفته اقامت در سوئیت های لاکچری اوین ، به مرخصی رفتند
و احتمالا مشغول کار و کاسبی و ادامه کارشان هستند ، چرا نباید انتظار داشته باشیم
که تعدادشان و میزان هر روزه رکورد های جهانی را بزند ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
چرخه انتقال سرمایه های سرگردان :
بورس را باتبلیغات شبانه روزی ومصاحبه های سفارشی وجهتدار انقدر سوداوروجذاب نشون میدن تا ادمهای طماع برای کسب سود کاذب روزانه ۵ درصد سرمایه هاشونو بیارن توبورس بعد که حسابی نقذینگی جمع شد انقدر بورس رو باد میکنن که باصدای مهیب بترکنه و بعدازازنکه عده معدودی که رانت داشتند وسودهای غیرقابل تصوربردن بقیه رابه خاک سیاه مینشانند و همزمان نرخ دلار را افزایش میدهند و خودرو های اماده عرضه را احتکارمیکنند تا سرمایه هاازبورس به بازار ارز وخودرو کوچ کنند بعد فیتیله دلار رامیکشند پایین تا دوباره سرمایه هابه بورس برگرده واین چرخه معیوب تا تامین کامل کسربودجه وتبخیرشدن بخش مهمی از نقدینگی سرگردان ادامه خواهدداشت !!!!
ناشناس
| United States |
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
می گفتی پنجاه هزار نفر باور پذیر تر بود
ترامپ بدون چرچیل
|
Germany
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
پرزیدنت ترامپ شامگاه سه‌شنبه ۱۸ شهریور در جمع حامیان خود سخنرانی کرد و هشدار داد که اقتصاد ایران در حال فروپاشی است.

پرزیدنت ترامپ در جریان سخنرانی در یک گردهمایی انتخاباتی در وینستون-سیلم در ایالت کارولینای شمالی، به حامیان خود یادآوری کرد که او به وعده‌ انتخاباتی قبلی خود مبنی بر خارج کردن ایالات متحده از توافق هسته‌ای ایران، عمل کرده است.

پرزیدنت ترامپ گفت: «من به آن [توافق] فاجعه‌بار با ایران، که طی آن ما ۱۵۰ میلیارد دلار و ۱.۸ میلیارد دلار پول نقد پرداختیم، پایان دادم.»

پرزیدنت ترامپ با تاکید بر این که تهران تلاش می‌کند از مذاکره طفره برود، هشدار داد که در همین حال اقتصاد ایران با سرعتی بی‌سابقه در حال فروپاشی است.

پرزیدنت ترامپ گفت: «می‌دانید که چه اتفاقی قرار است روی دهد. آن‌ها منتظر انتخابات [ریاست‌جمهوری آمریکا]‌ هستند، چون کشورشان در سراشیبی سقوط است. تولید ناخالص داخلی آن‌ها ۲۴ درصد سقوط کرده - هیچ‌کس تا به حال چنین چیزی نشنیده است. کشورشان با مشکل روبرو است.»

ریال، واحد پول ملی ایران، به پایین‌ترین نرخ برابری تاریخ خود در مقابل  دلار آمریکا رسیده و استیو هانکه، اقتصاددان آمریکایی دانشگاه جانز هاپکینز، هفته پیش هشدار داد نرخ تورم واقعی ایران به ۱۱۳ درصد رسیده است.
پاسخ ها
madman
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
طوری پرزیدنت پرزیدنت می کنه انگار عزیزشه
ناشناس
| Canada |
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
اگر مسئولین ما شجاع و از لحاظ اقتصادی کارامد بودند اکنون اخبار اینگونه بود
پرزیدنت حسن: تنگه هرمز بسته شد
پرزیدنت حسن:روزانه 13 میلیون بشکه نفت امریکا که وابسته به منطقه بود قطع شد
پرزیدنت حسن: صف های بنزین در امریکا به کیلومتر ها میرسد
پرزیدنت حسن: قحطی سرتاسر امریکا را فرا گرفته و مردم در صف های کیلومتری فروشگاه های زنجیره ای هستند اما قفسه ها خالی است
پرزیدنت حسن: قیمت دلار در صرافی ها هر دلار هزار تومان.
پرزیدنت حسن: بازار بورس امریکا شصت در صد از ارزش خود را از دست داد.
حالا که مسئولین ما مسئولین کارامدی نیستند همه چی برعکس
ناشناس
|
France
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
ماستمالی سیاست کابینه ووزرا ورئیس کل بانک مرکزی ومجلس .البته تقصیر هم ندارند.چون کاره ای نیستند.
ناشناس
|
Singapore
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
عده ای با هدایایی میلیاردی زندگی ساده وبخور ونمیری دارند والبته کارمندان با حقوق 2 میلیون تومانی زندگی اشرافی دارند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
شمارا به تقوا و ساده زیستی سفارشی میکنم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
خب وقتی می روید رای می دهید یعنی دارید به اینها می گویید به این وضعیت ادامه دهید و مورد تایید ما است
با رای خودتون تاییدش می کنید
ناشناس
| United States |
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
کاری به دیگران نداشته باشید از حرام بپرهیزید که آتش به زندگیتان می زند
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
1
به بهانه حذف تصویر دختران از کتاب ریاضی:
مرحوم پدرم کتاب فروشی داشت و من از ۸ سالگی بسیاری از کتابهای نویسندگان معروف دنیا را خوانده ام .چندی قبل وقتی که با فرزندانم به نمایشگاه کتاب رفتیم در حالی که با افتخار به انها کتابهایی را که خوانده بودم معرفی میکردم که شاید نیمی از کتابهای انجا بود و در باره ضرورت مطالعه برایشان سخنرانی میکردم، تعدادی کتاب خریده و به منزل برگشتیم. کتابهایی از ژول ورن و مارک تواین برای فرزندانم خریده بودم و چند روز بعد که پرسیدم چقدر از کتاب خوانده اید گفتند نیمه کاره رها کردیم چون جذاب نبود.تعجب کردم مگر میشود کودک باشی و از شیطنتهای هاکلبری فین و تام سایر لذت نبری؟؟؟ شروع کردم به خواندن ان کتابها با جلد بسیار نفیسشان و قیمت زیادی که بابتشان پرداخت کرده بودم و در کمال تعجب دیدم تیغ سانسور انچنان بلایی سر ان کتابها اورده که خود من نیز رغبتی به خواندنشان ندارم. اثار بزرگترین نویسندگان جهان را یک ممیز که میزان فهم او از کتاب معلوم نیست اینچنین به فنا داده بود در صورتی که کتابهایی که من قبلا خوانده بودم همه چاپ بعد از انقلاب و سالهای ۶۰ به بعد بود و ممیزی شده بود. گویا هر ممیزی که میاید چیزی به حذفیات ممیز قبلی اضافه میکند و باید بگویم متاسفانه "به عقب برمیگردیم خوب هم بر میگردیم".
پی نوشت: از ان روز دیگر هرگز کتاب نخریدم و نخواهم خرید
پاسخ ها
محمد
| United States |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
اینکه سانسورچی‌ها برخی کتاب‌ها را مثله می‌کنند در آن تردیدی نیست ولی من فکر می‌کنم شما نسخه‌های خلاصه یا بی‌کیفیت را خریداری کرده‌اید که احتمالا مشکل‌شان بیش‌تر از مترجم و ناشر بوده تا سانسورچی.
من بعید می‌دانم کتاب‌ هالکبری‌فین نشر خوارزمی فرقی با چاپ‌های قبلی داشته باشد. به هرحال، محروم کردن خود از بازار کتاب، انتخاب چندان شایسته‌ای نیست.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
از کتاب‌های ژول ورن و مارک تواین نسخه خلاصه زیاد چاپ شده.
هاکلبری‌فین ترجمه هوشنگ پیرنظر هیچ حذفی نداره و ترجمه‌اش هم در حد عالی است
معلومه در خرید کتاب بی دقت بوده‌اید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
جایگاه زن در محیط مردانه نیست
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
در جواب ناشناسی که گفته جایگاه زن بین مردان نیست: زنان رو باید از افراد مریضی مثل شما دور کرد حق با شماست ولی شماها مرد نیستین بیمارین
ناشناس
| Netherlands |
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
نیاز به دور کردن نیست. هیچ زنی به توالت و حمام مردانه وارد نمیشود.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
در طول این سال‌ها هم همواره کارمند دولت بوده، واضح است که غیر از رانت نمی‌تواند از راه دیگری چنین دارایی را دست‌وپا کند؛ پیش‌بینی می‌شود درآمد ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی از اعاده اموال نامشروع به خزانه عودت شود.

دربغ از یک ذره شهامت و اراده و ایمان برای اینکه اینکار را واقعا عملی کنند .........اگر هزار عذر شرعی نی آورند که " این مصداق مداخله در اموال خصوصی است " ...اگر کردید و مردم دبدند شاید اعتماد برگردد غبر از ابن باشد همان شعاری است که هر از چند گاه از زبان امثال "محمود خان " می شنویم .....
پاسخ ها
ناشناس
| Hungary |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
!بعد از ۴۰ سال تازه متوجه شده اند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
رانت چیه عزیز؟؟؟؟؟ هدیه دوستان هست می فهمی هدیه است هدیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
تا احزاب و رسانه های مردمی و آزاد واقعی
اجازه فعالیت نگیرند
هیچ امیدی به علاج ناکار آمدی و فساد وجود نداشته و ندارد
خودتان را خسته نکنید ، خلاص
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
هواداران استقلال استراماچونی دوست دارند شماره حساب بدهید پول استخدامش را بریزند به حساب
.پولش که دادن استراماچونی رو هم برایشان بیاورید.
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
دقیقا
ناشناس
| Romania |
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
منظورش میلیارد ریال نبوده دلار بوده!!
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
منم شماره حساب بدم یک صدم یا یک هزارمشو بریزید حساب من منم وضع مالیم خوب شه بتونم بعد 5 سال یک مسافرتی برم یک پراید هم بخرم یک خانه هم بخرم پس اندازی هم بر ای فرزندانم شود....
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
البته پانصد نفر در یک استان صحیح است
تریلیارد می فرمایید یا میلیاردر
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
2
رای مردم به احمدی نژاد و خاتمی نه به ادامه سیاستهای موجود بود که نماد ان اقایان ناطق و رفسنجانی بودند که متاسفانه اقایان پیام اینگونه رای دادن مردم را نگرفتند و نتیجه شد انتخابات مجلس اخیر و ریاست جمهوری اینده که قطعا مشارکت باز هم کمتر خواهد بود‌ به هر حال مثل قدیمیست که میگوید صلاح کار خویش خسروان دانند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
بعضی ها در دوران قاجار سیر می کنند و متاسفانه آنقدر قدرت دارند که عقاید خود را تحمیل می کنند
وگرنه همه می دانند زنانه مردانه کردن اجتماع به غیر از ایجاد عقده ی روانی و بحرانهای ناشی از عدم شناخت جنس مخالف حاصلی نداره
پویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
50 میلیون نفرم مثل امثال ما بدبخت شدن :)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
در میادین و خیابان های شهر که رد می شوی ، انقدر فقیر و گدا و گرسته و افراد لاغر و استخوانی و رنجور و بیمار و لباس های مندرس و چهره های اخمو و در هم تنیده میبینید
که از روزگار و زندگی سیر میشویم
ناشناس
|
Brazil
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
یک امان نامه واظهار پشیمونی وندامت بنویسیم تقدیم رئیس جمهور ترامپ کنیم.شاید دلش رحم اومد و تحریم ها رو تعلیق کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
میلیاردر شدن 500 نفر یک دروغ وحشتناک است. مطمئن باشید بچه قنداقی های میلیاردر شده شون خیلی خیلی بیش از این تعداد است.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
آقای امام جمعه ملارد بگوید بخاطر اشتباهم استعفا دادم نه اگر...
پاسخ ها
فریبرز
| Canada |
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
مگه همه مثل من وشما شرم حالیشون میشه احمد آقای گل
ناشناس
|
Costa Rica
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
کشورکمونیست وبی دین چین دستور عقیم سازی زنان مسلمان چینی را صادر کرده وبه زور سر نیزه این اقلیت مسلمان را دارد منقرض واز صفحه ی روزگار حذف می کند.حالا پیمان 25 ساله امضا کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Hungary |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
در عوض اش ما به زور مردم را بچه دار می کنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
یعنی حالا شما دلسوز اسلامی واقعا یا.....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
اگر دقیق متوجه شده باشم مهم دشمنانشون هستند اگر با دشمن مسلمونا در یک منطقه مشکل داشته باشیم آنجا مسلمانها عزیزند وگر نه چرا در امور آنجا ما مداخله می کنیم؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
هدف وسيله را توجيه مي كند !!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
یک روز دروغ ننویسی نمیشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
به نظر می رسه چها تا صفر از عدد ۵۰۰ حذف شده!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
آخه مملکته اسلامیه !! وانصد مقام عالیرتبه یعنی تقریبا همه ! منفی مثبت ۱ درصد !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
تابی جون یعنی اینقدر برات سخته که تشخیص بدی فرق بین دوستان طبری و پناهیان در چیه؟
قضیه گل و زنبور عسل
افتاد یا باز هم سخته برات ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
فرقش این است که دوستان شما به قدرت وصل هستند و اختلاس می کنند ولی اقای پناهیان به قدرت وصل نیست چون اصلا مسوول نیست که دروغ به ایشون تهمت فاسد و و... می زنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
نائب رئیس قرارگاه عمار ، عضو هیئت امنای دانشگاه هنر ، معاونت فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و مسئول نهاد
رهبری دانشگاه هنر مسئولین نیست پس چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Romania |
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
23:55
شانس آوردیم مسئول نیست وگرنه چی می شددددد
ناشناس
| Romania |
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
به ۲۳:۵۵
نمی بینی پناهیان به کجا وصله چشماتو باز کن می بنینی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
ناشناس ۲۳.۵۵
مگه هرکی آخوند شد باید بشینه رو منبر فقط؟ هزارتا کار میتونه انجام بده که بعدش نیاد بگه وای اگر وضع منو میدونستید باید اعانه جمع میکردید این چه واعظی که این حرف رو میزنه واقعا خجالت آوره بعدشم کسی که حسین شریعتمداری اینجوری پشتش در میاد و خط قرمزش رو فراموش میکنه معلومه که یه چیزی هست و یه کاره ای هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
قرار هست انگلیس ۴۰۰ میلیون پوند مربوط به خرید تانک چیفتن قبل از انقلاب را به ایرلن برگرداند و این اصلا ربطی به زندانی انگلیسی در ایران ندارد ؟ اگر بعد از دادن پول زندانی انگلیسی آزاد شد چی ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Hungary |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
ایرانی است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
بله ایرانیست ! واین بزرگترین جرم اوست! نه؟
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
حدود ۵۰۰ نفر از مسئولان و مقامات رده‌بالای کشور میلیاردر شده ‌اند؟:
باید خیلی بیشتر تز 500 نفر باشند. 500 نفر خیلی کمه!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
سرفه رییس جمهور فرانسه برای خبر ۲۰،۳۰ چند دقیقه تفسیر داشت . اما پارکینگ خودرو هیچ .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
صد تا لایک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
عدد را چندین برابر کم گفتی خیلی بیشتر از این حرف هاست وقتی کسی با پول..؟...... به قدرت برسد توقعی جز این نیست جا خالی برای این بود که مردم می دانند چیه ولی غیر قابل انتشار میشه
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
200 هزار میلیارد تومان با دلار 25000 تومانی می شود 8 میلیارد دلار.
خودت را مسخره کردی؟
در این کشور از اول انقلاب تا الان هزاران میلیارد دلار برده شده تو می گی 8 میلیارد؟
تو اصلا ریاضی می دونی؟ اصلا عدد و رقم سرت می شه؟
پاسخ ها
سیاوش
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
بی خیال بابا حالا بیچاره یه حرفی زده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
نکنه شما بردی که اینقدر خوب آمارشو داری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
فقط خاوری و بابک زنجانی ۶ میلیارد دلار را دزدیدند
و خنده کردند
یعنی اگر ۵۰۰ نفر هم باشند و نفری یک میلیارد دلار دزدیده باشند
رقم ۵۰۰ میلیارد دلار میشود
که با ان میشود ده بار کشور را خراب کرد و از نوساخت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
وقتی خودرو سازی خصوصی نباشه امکان داره تمام پارکینگ خالی و زمین های خالی شهرستانها پر از خودرو بشه . چون تولید کننده هم سیاست دستش هست و هم قدرت داره . وقتی تولید کننده شبه دولتی و شبه بنگاهی و نیم خصوصی و نیم دولتی و نیمه نهادی باشه دیگر بدتر . حتی نمیشه شکایت یا اعتراض کرد چون مالک مشخصی نداره . وقتی بورس دولتی باشه وقتی بانک دولتی باشه . سرمایه مردم هم امنیت نداره . تمام اینهمه خسارت و مشکلات و تنش های پی در پی فقط اصولگرایان هستند و با کمال رو داری هم هیچوقت مسولیت خرابکاری خود را قبول ندارند . از نظر انها هر جا خراب شد یا مردم‌مقصر هستند یا دشمنان خارجی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
تابناک جان به چشم دیدم کامنت های مثبت اقای احمدی نژاد که بالا بود پس از حضور مجدد در خبر مربوطه کاهش پیدا کرد. جریان چیه ، بنظرتون با این عمل محبوبیت کسی کم میشه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
فروپاشی اجتماعی و اقتصادی رو شاهدیم چون پول مملکت و بیت المال رو دوستان به دوستان خودشون بذل و هدیه و ... میدن
بعد از کلی دادگاه برگزار شده خبر میرسه همه اونها که میلیارد میلیارد هم دزدیدن. رنگ و روی زندان رو مثل قبلی ها ندیدن ....
درست نمیشه
خدا خودش می‌دونه و این ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
یعنی بگو همشون !!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
بی انصاف نباشیم
باید گفت اکثرا !!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
واکنش ظریف به تولید سلاح های جدید امریکا ( امریکا اگر قدرتمند نباشد دول سوسیالیست . چین . روسیه . کوبا . کره شمالی . با سلاح های کشتار جمعی که دارند ۵ قاره دنیا را خاکستر کرده بودند یا با سلاح یا با ایدولوژی خود حتی اخلاق سیاسی و اقتصادی را نابود مبکردند ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
خلاصه مطلب اینکه پونصد نفر نه دهها هزار از مسولان و مدیران نظام میلیاردر شدن و مردم فقیرتر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
لعنت و نفرین خدا بر آن 500 نفر که البته بسیار بسیار بیشتر از این ها هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
مسیر قیمت خودرو عوض شد ....... نه داداش پراید باید قیمتش را تا سقف دویست میلیون میرساندید سپس با قیمت ۱۴۰ میلیون برای فروش کاهش میدادید بهتر جواب میداد . چون همیشه مبانی فکری اقتصاد دولتی اینچنین بوده . همیشه اول با گران کردن دلار کسری جبران میشد دوم جلوی ورود کالای خارجی گرعته میشد سپس کالای بنجول با منت به مردم فروخته میشد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
کار امام جمعه ملارد نشان داد هنوز میشه به نماز جمعه امید داشت، امید به رعایت تقوا در گفتار و کردار، و توصیه به تقوا صرفاً لقلقه زبان نباشد
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
وقتی 500 مسئول ناسالم داریم که بیشتر از اینها دارین خوب معلومه آن مالک بانک خصوصی و مالساز سرمایه اش از تاسیس بانک در 10 سال پیش که نقد 200 میلیارد و ملک 200 میلیارد بود اکنون سرمایه اش به 200000میلیارد رسیده. البته حرام اندر حرام با ساپورت این مسئولین و هرگز محاکمه ای از این بزرگترین پرونده فساد خانواده انصاری نخواهیم دید. ان ربک لب المرصاد. والله شدید الانتقام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
متاسفانه یه عده مسئولین ، بیکفایتی بی مسئولیتی خودشان را همش به گردن دیگران می‌اندازند و جالبتر از آن هیچکسی به گردن نمیگرد و باز جالبتر از آن اگر ضعیف ببیند به ( قول خودشان سلطان ) تمام مشکلات به گردنش میندازند!!!!؟؟؟ یا در آخر ماست مالی میشود

مردمی که به قول خودشان ولی نعمت هستند و با رای و حمایت مردم بالا می آیند وقتی مشکلاتی پیش میاد هیچکس پاسخگو نیست و اگر ملت برای حق و حقوق مصر باشند خود محاکمه می‌شوند!!!!؟؟؟

بلایی به سر این مردم امده که برای خواستن حق و حقوق و حل مشکلات نمی‌توانی به کسی شکایت کنی و باید با عجز و ناتوانی و التماس و خواهش تمنا مشکلات را باز گو کنی که شاید آن مسئول دلش بسوزد و کاری بکند. مسئولین از خدا خواسته طوری رفتار میکنند که همش در حال منت گذاشتن سر این ملت هستند که اگر ما مسئول کشور نبودیم مردم از بدبختی و بیچارگی تلف میشدند یا مثل فلان کشور بدبخت بودید (اگر هم کشور پیشرفتی میکند لطفی که ما مسئولین به ملت کردیم )
فقط مردم سپر دفاعی مسئولین شدند و در جاهای حساس مردم (عوام) فهیم و انقلابی میشوند

در اخر هم حقوق میگرید و وظیفه تان هست که کار کنید و اگر به عمد کم کاری میکنید باید جواب بدهید و اگر توانایی ندارید استعفا دهد
چندین سال هست که تمام حزبی ایران فقط برای هم رجز میخوانند و برای حل مشکلات به صورت عملی فقط انتقاد میکنند و مقاله مینویسند هر چند میدانند که چه اتفاقاتی در کشور میفتاد (عملآ سر کار هستیم)

خواهشن حذف نکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
بعد میگن فساد سیستماتیک نیست؟!!!!! خخخخخخ
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
خوب خود سیستم اینو داره می گه
عماد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
دختران را نباید نادیده گرفت . ( آره من هم‌میدونم . اما اصولگرایان‌میگویند آب شرب و جاده و مدرسه روستاییان استانهای محروم مهمتر از برتری یا برابری جنسیتی زن و مرد هست . ) زن بعنوان‌جنس دوم چه ربطی دارد که برابر باشد . حتی در درخت کاری ؟ زن باید وقتی وارد خانه میشی به جای عطر و ادکلن بوی قورمه سبزی دهد ..........
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
کجا پسر و دختر برابر هستند. کلی از لحاظ فیزیکی و روحی متفاوت هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
امام جمعه ملارد گفتند . آفای وزیر بهداشت اگر نبخشید استعفا میدهم‌و متاسفانه سخنان بنده در باره فرزند شما بر مشورتی بود که اشتباهی رسانده شده است ...‌..... اگر محاسبات با احتساب همبم مبانی باشد درست نیست . ایمه جمعه باید خودشان با درکشان و سوادشان مسایل سیاسی و اقتصادی و حکومتی را تا به یقین نرسیدند بیان نکنند . مثلا الم الهدی همیشه مشاوره میگیرد ولی تحقیق نمیکند و عدر خواهی هم‌نمیکند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
۵۰۰ نفر از بستگان مسولان نظام به ثروت های چند صد میلیاردی بعد از انقلاب رسیدند ......... سوال از اصولگرایان بیشتر چنین هست با اصلاح طلبان ؟ سوال دوم ثروت داشتن خوب هست یا بد هست ؟ مگر پناهیان نگفت هر کس نتونست ثروتمند شود بی عرضه هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
امروز بعد از دو سال صدا و سیما رو دیدم یه کلمه به ذهنم رسید شیادی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
من 15 سال هست سیمای میلی را ندیدم و مطمئنا در آینده هم نخواهم دید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
ساختار و قوانین باید جوری در کشور اعمال شود که
در صورت رفتن به سمت پست و منصب آن شخص
بداند که وارد اتاق شیشه ای صد در صدی می شود
و توسط هشتاد میلیون ایرانی نظارت می شود
و بداند که نه تنها امکان این را دارد که سو استفاده و رانت خواری کند بلکه باید تعهد بدهد که در صورت
هر مشکلی حتی پس از پایان دوره خود تا پایان عمر خود باید جواب پس بدهد و عواقب حقوقی را در نظر بگیرد و همچنین همه بدانند که خدمت در کشور ایران
باید به دلسوزان متخصص واقعی و عملگرا نه سخنور برسد نه شهرت طلبان و نالایق ها و نه دلسوزان بی سواد به همین دلیل باید کلمات رئیس جمهور و وزیر و معاون حذف شوند چون آنکه کار را برای خدا و وظیفه انجام می دهد دنبال برچسب و ... نیست
که این باعث می شود افراد خود شیفته و مغرور
و شهرت طلب وارد نشوند و افراد لایق هم بدانند برای چه هدفی آمده اند کلمات زیر یا نظیر این کلمات جایگزین شود
خدمتکار مردم ایران (رئیس جمهور ایران )
دفتر خدمتکار ایران (دفتر ریاست جمهوری ایران)
خدمتکار اول (معاول اول)
به جای وزیر هم از کلمه مقدس کارگر استفاده شود
کارگر برق
کارگر صمت
کارگر کشاورز
کارگر بهداشت استفاده شود
مثلا گفته شود دکتر نمکی کارگر بهداشت امروز فلان کرد
تا نفس اماره سرکوب شود و هیچ کس به خاطر برچسب سراغ پست و منصب نرود
و هزاران هزار راهکار عملی که مجال در این لحظه نمی گنجد
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
شماهیچکدام تون استعفابکن نیستید
اصفهانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
من متن عذرخواهی امام جمعه ملارد را خواندم قبل ازهرچیز اول باید تشکر کنم از روحیه شهامت وشحاعت اخلاقی وی دو اینکه حاج اقا چرا حرف اطرافیانتان برای شما حجت هست؟ چرا هرحرفی را میشنوید سریع بدون بررسی درپشت تریبون مقدس نمازجمعه ابروی مومنی را میبرید؟ چرا انسان باید کاری کند که منجر به عذرخواهی شود؟ حاج اقا درقران داریم *يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن جَاءَكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَيَّنُوا أَن تُصِيبُوا قَوْمًا .... مادرکمتر به قران مانوس هستیم وشماها که خودتان را مبلغ دین وترویج فرهنگ قرانی وروش معصومین ع میدانید چرا؟ چرا یکبار معنای قران را با قلب سلیم وبرای درک ان تعقل نمیکنید تا دچار عذرخواهی نشوید بهرحال ایکاش ایکاش این عذرخواهی روحانی مخترم بابی برای دیگر علماهای کشور ازقبیل علم الهدی وخاتمی وپناهیان شود تا پشت تریبون دین برمومنی وبرمسئولی وبرملتی نتازند وبازبان تند سخن نگویند وبه بانوان ومردم شهر القاب زشت خطاب نکنند به امید انروزی که روحیه انتقاد وزبان نرم ومکارم اخلاق دربین روحانیت ومخصوصا تریبونداران ترویج وفرهنگ شود تا انشالله موجبات خوشنودی اقا عصروالزمان را فراهم اوریم بخدا قسم باین برخورد قلب اقامان بدرد میاید که شیعه من امت رسوالله ص مواظب زبان ورفتارشان نیستند برای رسیدن بقدرت حاضرند ابروی مومنی را لگد مال کنند تا به پیروزی برسند این ناخوشایند هست هم برای کشور ومردم ایران هم برای اقا امام زمان ارواحنا لفدا
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
نگو ۵۰۰ نفر یا هزارش فراموش کردی یا ببخشی درس رریاضیت که همان حساب است ضعیف است
پاسخ ها
ناشناس
| Hungary |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
گفتند ۵۰۰ نفر از مسئولان رده بالا یعنی فرزندان و اقوام دور و نزدک و دوستان و اشنایانشان محاسبه نشدند. حالا باید دید ما چند تا مسئول رده بالا داریم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
ماشاا لله از این رده بالای مملکت که از خون شهدا خجالت نکشیدن .سی وسال واندی کارمند بودم والان که باز نشست شدم همش بدهکارم وحقوقم به دهم برج هم نمی رسد در اوج انقلاب بودم و چه بگم که هیچی نگم وتوی دلم باشد واز دست این نابکاران بمیرم بهتر است چون این مفسدان اقتصادی را کی مجازات میکند وطلبکار هم هستند که این دوستان بودند که به ما هدیه دادند به شما چه.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
پس از انقلاب اسلامی حدود ۵۰۰ نفر از مسئولان و مقامات رده‌بالای کشور میلیاردر شده ‌اند.
نتیجه: هیچ کاخی بر پا نمی شود، مگر آنکه کوخهای کنار آن، بنا شوند. و متاسفانه تعداد کوخهای ساخته شده در سراسر کشور چه بسیارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
احسنت به امام جمعه ملارد
بقیه مسئولین یه ذره یاد بگیرند
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
چی یاد بگیرند??این آقا به خاطر یه مسئله شخصی میخواد مردم رو از وجود نازنین خودش محروم کنه
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
دختر مظلوم دویست میلیون میگیره
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
ملت ایران یادتان می آید دختر مظلوم وزیر دووووییست میلیون هاپولی کرد؟!!! خیلی بیشتر از دوووییست میلیون بود گولتون زدیم!
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
امام جمعه ملارد دست مریزاد...حرکت ایشان جهت عذر خواهی و رفع سوء تفاهم به جد جای قدر دانی دارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
البته اگر از همان تریبونی که تهمت زدند،عذرخواهی بنمایند،بسی نیکوتر
سهراب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
"حدود ۵۰۰ نفر از مسئولان و مقامات رده‌بالای کشور میلیاردر شده ‌اند"
چطور میشه جلوشون رو گرفت؟ چطور میشه اونها رو آورد پای میز محاکمه؟ اونها باعث بد نامی کشور هستند...آیا قدرت دارید نامشان را فاش کنید؟! آیا قدرت دارید محاکمه شان کنید؟!مسئولین سازمان قضا... تازمانی که این کارها را نکنید یعنی شما هم با آنها در یک جناه قرار دارید....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
دقيقا اينها و انها دريك جناح هستند دليلش هم وجود همين ٥٠٠ نفر است!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
جناح
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
ناشناس 23:48 ممنون از تذکراشتباه تایپی...جناح..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
امر چنان به امام جمعه مشتبه شده که حاظر نشده عذرخواهی و طلب حلالیت بخواهد و لذا اسمان ریسمان میکند . فرض بر اینکه نمکی هم مثل برخی از وزرا در کابینه حضور نداشتند . صدای اعتراض و گلایه نمکی از این امام جمعه احساسی و انقلابی بعد از انقلاب به جایی نمیرسید . انوقا این امام جمعه چه جوری به خطای خود واقف میشد و چگونه به اشتباه عمدی و یا سهوی خود می پرداخت ؟
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
عکس دختران را از روی کتاب ریاضی کلاس سوم ابتدایی حذف کردند...حرکتی کاملا ارتجاعی،عقب افتاده،نشان بارز تحجر فکری و فرهنگی،نشان از بی سوادی عمیق و تفکیک جنسیتی بیمار گونه.....آقای وزیر چه کسی برای تو تصمیم میگیرد؟....لطفا هر چه سریعتر اصلاحش کنید چون واقعا خجالت دارد!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
چطور بعضی از کتابا روش فقط عکس دختراست صدا از کسی در نمیاد،
آبدارچی جهنم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
ای خدا یک دوست این جوری هم نصیب ماکن دوستای ما که هزار تومن هم همینجوری به ما نمیدهند موندم که دوستای اینا چقدر دارن که طبقه طبقه کارخونه و ویلا و.... بهشون میدن اون هم همین جوری
تقی معمولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
آقای پناهیان
دوست من که دوست داره با دوست تو که دوست بشه دوست تو دوست نداره با من بیاد که دوست بشه..........
دهقان فداکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
نمیخام از خودم تعریف کنم ولی همین چند وقت پیش یه تختخواب برای دخترم خریدم وبعد که به منزل بردم فهمیدم که فروشنده در فاکتور اشتباه کرده و۵٠هزار تومان کمتر گرفته باور کنید تا صبح خواب نمیفتادم ومنظر بودن صبح بشه برم 50 تومن بنده خدا رو بدم اون موقع این مسولین شریف چگونه میلیارد میلیارد میخورند وخم به ابرو نمی آورند
منی که شاید نصف هفته نماز صبحم قضا بشه ومسولینی که جای مهر بر پیشونیشون حک شده....
پاسخ ها
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
گر مسلمانی از این است که حافظ دارد
آه اگر از پی امروز بود فردایی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
کسی که شرف وناموس وغیرت داشته باشه وسر سفره پدرش نان خورده باشه مال مردم خوری ورانت خوری نمیکنه....کسی که خدا وپیغمبر واخرت را قبول داشته باشه ظلم نمیکنه
آشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
جای جالب قضیه اینجاسن که کیهتن از آقای پناهیان در مورد خونش حمایت میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
انقلاب کردیم که اینجوری بشه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
امروز سلطان تهمت افترا توصیه کرده در زندگی خصوصی پناهیان سرک نکشید ، حاجی چهل ساله داری مخالفین خود رو اماج ناجوانمردانه ترین تهمت ها میدی بدون اینکه بتونند از خودشون دفاع کنند ، پناهیان که تمام تریبونهای صدا وسیما و منبرهای میلیاردی برای حمله در اختیارش هست دیگه نیاز به ماله کش نداره ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
يك طاغوت را مردم بيرون كردند ٥٠٠ جايش سبزشد!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
واقعا فکر می کنی فقط 500 نفرند. در یک قلم کل خاندان آقای وزیر میلیاردر بیشتر از 10 -15 نفرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
یعنی ما که تو بیرحند زندگی میکنیم تو شهر تبعیدی بودیم خبر نداشتیم ، ؟؟؟ مسیولین هر چه زودتر عذرخواهی کنند ، شهری که مهد فرهنگ و تمدن شرق کشور ، پرورش دهنده پدر حداقل ۵ علم ، از جفرافیا و سم شناسی گرفته تا ارتباطات و... چرا باید به عنوان شهر تبعیدی باشه ؟؟ اقای ریسسی چشم مریزاد ؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
هموطن بیرجندی ناراحت نشو اکثر مناطق ایران از جمله سیستان و بلوچستان و لرستان و خوزستان و هرمزگان و کردستان و کرمانشاه و ایلام و... به درد تبعید گاه می خورند/
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
اقای همتی چرا جلوی فروش ارز صرافی دولتی رو گرفتی ، خیانتی از این بالاتر که هر کس نتونه از حق قانونی خودش استفاده کنه ، همگه پول کلان ندارن که خودرو و مسکن بخرن ، طرف برای گذراندن امور زندگی خودش مجبوره جلوی بی ارزش شدن پول خودش رو بگیره ، این کار شما یه پیام بیشتر نداشت و این بود که فعلا دلار نداریم بسته است ؟؟ شما فاصله رو باید کم میکردید تا تشکیل صف نشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
دلال ها هم اعتراض می کنند چه واویلایی
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
۱. دزدان بیت المال را باید اموالشون را گرفت و به زندان انداخت هر مسوولی میخواد باشه
۲. استقلال و پرسپولیس و سایر تیمهای وزارت ورزش را باید هرچه سرعتر به بخش خصوصی واگذار نمود تا دست فوتبال از بیت المال قطع شده و مسابقات عادلانه برگزار گردد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
ده ها مساله ی پراهمیت در حوزه زنان وجود دارد که نیاز به رسیدگی دارد ولی دریغ از حتی یک واکنش از سمت مسولان حوزه زنان.
شاخص های جنسیتی وضعیت مناسبی ندارد، معاونت امور زنان در اغلب استانداری ها برعهده یک مرد است و اگر یک گزارش سالانه از عملکردشان در حوزه زنان در استان ها بگیرند به یک خط هم نمی رسد البته در مرکز هم توفیق چندانی نداشته اند، نرخ مشارکت اقتصادی زنان بسیار پایین است و در برخی استان ها مطابق آمار رسمی، فاجعه بار است. تبعیض جنسیتی به شدت وجود دارد و شاخص ها وضعیت مناسبی ندارند، خشونت علیه زنان وجود دارد و آمارهای منتشر شده که شامل بسیاری از گزارش ها هم نمی شود، بسیار بالاست،بسیاری از شهرستان ها از خدمات اورژانس اجتماعی بی بهره اند ،بهزیستی و خانه های امن توانایی حمایتی ندارن تا جایی در مساله ی کودکان و زنان أسیب دیده، ایشان زیر این چتر قرار نمی گیرند و اوضاع آن تا حدی به سامان نیست که در مساله قتل رومینا که افکار عمومی را جریحه دار کرد قاضی خانه را برای او امن تر دید. بسیاری موارد در حوزه زنان و خانواده وجود دارد که در این مجال نمی گنجد هرچند که موانع و تابوهایی در حوزه زنان. وجود دارد ولی دریغ از حتی یک واکنش ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
مساله ریاضی :
پس از انقلاب اسلامی حدود ۵۰۰ تن از مسئولان و مقامات رده‌بالای کشور میلیاردر شده ‌اند.
حساب کنید دوستان این 500 نفر چند نفر میش.ند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
از سی ملیون 500 مدیر تریلیاردر البته با واحد دلار شدند از هشتاد ملیون چند نفر؟
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
عذرخواهی امام جمعه ملارد
فکر کنم کفشهای امام جمعه محترم رو هم کنار کفشهای آقای فتاح جفت کردن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
پس از انقلاب اسلامی حدود ۵۰۰ تن از مسئولان و مقامات رده‌بالای کشور میلیاردر شده ‌اند

خب عدالت یعنی برگردندان این پول ها به بیت المال
بلکه با اجرای عدالت رحمت الهی بیشتر نازل شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
حدود پانصد نفراز مس....
عوضش پنجاه میلیون نفر رفتن زیر خط فقر ، بیست میلیون نفر هم درست چسبیدن به خط فقر ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
سلام
اهالی ملارد میدانند که امام جمعه ملارد جزئ امام جمعه های سالم و انقلابی و اهل درد است اما اتفاقی که افتاده یک سناریوی از پیش تعیین شده بوده دکتر نمکی به علت انتقاد از دولت و سوال از اینکه پولی که از صندوق ذخیره ارزی برای کرونا بر داشته شده کجا رفت است مطرود حسن روحانی و دولت است لذا عوامل دولت دست به کار میشوند تا ایشان را به دست خودش خراب کنند لذا فرماندار ملارد میرود پیش امام جمعه و با بد گویی از پسر دکتر نمکی که مدیر پروژه است او را متهم به رشوه و اختلاس و فرار میکند و علت عقب افتادن پروژه بیمارستانهای سه شهرستان را پسر دکتر نمک معرفی میکند ...
ناشناس
|
Canada
|
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
پس از انقلاب اسلامی حدود ۵۰۰ تن از مسئولان و مقامات رده‌بالای کشور میلیاردر شده ‌اند
اینکه چیزی نیست! در عوض پنجاه میلیون نفر هم به زیر خط فقر سقوط کردن!
عبد البه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
آقای امام جمعه محترم عجله کردی
متاسفانه آقای نمکی کم گیر و گور ندارد.
اسناد تخلفات ایشان موجود است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
با این افشا گری های ناقص معلومه اوضاع مملکت خیلی خرابه و می خواهند مردم را سرگرم کنند .ما مردم می دانیم بر اساس لیست های افشاگرانه روزنامه های خارجی اکثریت اعضای سرمایه گذاری های کلان ملکی و ارزی در خارج کشور دارند که برخی از حسابها هم از طرف انگلیس و امریکا مسدود شده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
امام جمعه ها باید درس بگیرند اولا به غیر از عذر خواهی باید دنبال کسی باشند که این اطلاعات غلط ودورغ را به شما منتقل کرده چون ممکنه دورغهای دیگری را هم به گوش شما رسانده وشما انهارا مطرح کرده باشید وچیزی هم علیه ان گفته باشد ولی چون نقوذ وزیر را نداشته به گردن شما مانده باشد دوم اینکه تا از اطلاعات داده شده از چند منبع موثق نداشته باشید در نماز جمعه مطرح نکنید
ناشناس
|
Japan
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
نگومیلیاردر! بازکیهان ناراحت میشه فرداتیترمیزنه همه مسئولان به نان شب محتاجند!!
ناشناس
|
Japan
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
درژاپن عذرخواهی وسپس استعفا یک امرمعمول است شما یک بارهم که شده عذرخواهی واستعفاکنید امان ازاین عشق به خدمت به خلق خدا!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
دقیقا چند میلیارد
اگه رانت بوده که برگردونین

الان اکثر ملت میلیاردر هستن چون یه ملک تو شهرستان قیمتش چند میلیارده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
قیمت خودر ناگهان دوبرابر میشود و سپس ۴ میلیون ارزان میشود .
تیتر اخبار
خودرو ارزان شد
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
علیرضا رزم حسینی انتخابات آمریکا صباح احمد جابر الصباح روز جهانی ناشنوایان