بازدید 8871
۲

زندگی مردم زیر سایه کرونا

آدمهای امروزی به سرعت پیش می‌روند و حتی لحظه‌ای باز نمی‌ایستند، چرا که شهرها جایی برای ایستادن ندارند و انسان‎ها درگیر روزمرگی ‎‎اند و کسی به جهان پیرامون خویش توجهی نمی‎کند؛ در این میان تنها عکس است که می‌تواند لحظه‌ای از هزاران ثانیه و زمان در حال گذر را متوقف کرده و تکه‌ای از آدمی را نشان دهد که هیچ‌گاه به آن فکر و تعمق نکرده است.
کد خبر: ۹۹۱۸۴۴
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰ 21 July 2020

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سایه روشن، نگاهیست ساده به زندگی روزمره و محیط پیرامونی ما در بطن تهرانی اشباع شده از دود و دیوار و آدم که با سختی‌هایش رو به جلو می‌رود و با هر ثانیه نمایی از سادگی تمامی روزها و لحظه‎‌ها را برای فردا مشق می‌کند، فردایی که شاید پر از اتفاق‌های ناخواسته باشد و آینده‌ای که در هاله‌ای از ابهام و ناشناخته هاست. شاید عجیب باشد، اما زندگی به همین سادگی و با تمام تحریم‌های سنگین، مشکلات اقتصادی و اجتماعی و بیکاری همچنان پیش می‌رود و سریع می‎گذرد.

این فضا با دنیایی از تصاویر ثبت شده همراه است، تصاویری که چشم‎ها آن را نمی‎بینند، تصاویری که از واقعیت دور نیستند و در مجاورت ما هستند. زندگی ما، نباید برپایه تصادف و اتفاق باشد، بلکه باید انعکاسی از گفتارها، کردارها، پندارها و حتی رویاهای هر لحظه‌ی ما باشد. انسان‌ها باید با حرکت خود، دنیای خود را خلق کنند. تهران نیز مانند بسیاری از شهرهای جهان درگیر ویروس کرونا است و زندگی همچنان ادامه دارد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲
دست عکاسش درد نکنه، یک شات عکس درست نگرفته!!
زیر همین سایه چقدر مردم را با تورم و گرانی ها چزوندین؟ بالا بردن قیمتها که همه و همه اش دست خود دولته
بجای کمک در این شرایط خوب فرصتی دست داده بهتون .
به هرجهت سیه روی میشود هرکه در اوغش باشد
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم