بازدید 8318

سردار فدوی: برنده‌ی دعوای حق و باطل هستیم

کد خبر: ۹۲۶۱۱۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵ 26 September 2019
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه «امروز همه مستکبرین عالم در یک اتحاد علیه ما جمع شدند»، خاطر نشان کرد: در اثر عمل به تکالیفی که انجام دادیم، ما برنده این دعوای حق و باطل هستیم؛ اوضاعی که در این چند ماهه در منطقه می‌بینید به خاطر آن است که ما به تکلیف خود عمل کردیم و خداوند هم به ما کمک کرد.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای محله کن طی سخنانی با بیان اینکه «زبان و عمل ما باید همان راهی را که شهدا رفتند، طی کند»، اظهار کرد: شهدا در وصیت نامه هایشان توصیه‌هایی به ما می‌کنند که تاکید به عمل بر تکالیف دارد؛ زیرا آن‌ها درک کردند در صورتی که به وظایف خود عمل کنند، رضایت خداوند را جلب می‌کنند.

وی افزود: هر کسی در هر جایی که قرار دارد تکلیفی را که خدا برای او مشخص کرده، می‌داند و اگر ما تکلیفی را که خدا برای ما مشخص کرده، انجام دهیم، در بن بست نمی‌مانیم. ما در چهل سالی که از انقلاب می‌گذرد این موضوع را به چشم خود دیدیم. خداوند با کسی تعارف ندارد و اگر اوامری را که مشخص کرده انجام ندهیم توفیقی نخواهیم داشت.

جانشنین فرمانده کل سپاه گفت: نیرو‌های اسلام در جنگ احد به تکلیفی که پیامبر برای آن‌ها مشخص کرده بود، عمل نکردند و لذا شکست خوردند. در جنگ حنین هم چنین شد. اما در این دو جنگ تنها امیر المومنین (ع) بود که از پیامبر (ص) دفاع کرد.

سردار فدوی تصریح کرد: از اول انقلاب اسلامی مردم ما پای کار بودند و خداوند هم به وعده‌هایش عمل کرده است و امروز ما صاحب این عزت و اقتدار هستیم. این عزت و اقتدار جمهوری اسلامی در طول تاریخ ایران کم سابقه است. به برکت انجام تکالیفی که خدا مشخص کرده، امروز صاحب عزت هستیم.

وی ادامه داد: در طول این چهل سال مردم ما پای هر کاری رفتند، با پیروزی مواجه شدند. سخت‌ترین کار، کاری است که انسان باید برای آن جانش را دهد و ما این کار را کردیم. حال اگر در کار‌های آسان‌تر نیز از همین قاعده پیروی کنیم، پیروز خواهیم شد.

جانشین فرمانده کل سپاه اظهار کرد: اگر برای حل مشکلات اقتصادی هم از همان قاعده خداوند پیش می‌رفتیم، آن مشکلات برطرف می‌شد و اگر کار بر زمین مانده‌ای در کشور هست، یعنی پای کار حل آن نرفته‌ایم. ما بعد از گذشت چهل سالگی انقلاب به یک تکیه گاه دست پیدا کرده‌ایم که اگر این چنین نبود امروز ما این وضعیت را نداشتیم. در طول تاریخ غیر از چند مقطع در زمان پیامبر (ص) و ائمه دشمنی به این بزرگی با اسلام وجود نداشته است.

وی با بیان اینکه «امروز همه مستکبرین عالم در یک اتحاد علیه ما جمع شدند»، خاطر نشان کرد:، اما در اثر عمل به تکالیفی که ما انجام دادیم، برنده این دعوای حق و باطل هستیم؛ اوضاعی که در این چند ماهه در منطقه می‌بینید به خاطر آن است که ما به تکلیف خود عمل کردیم و خداوند هم به ما کمک کرد.

سردار فدوی گفت: شهدا به ما یاد داده‌اند که تکلیف ما چیست؛ ما به برکت شهدا و انقلاب اسلامی بیش از چهل سال است که به حرف شیطان گوش نداده‌ایم.

جانشین فرمانده سپاه تاکید کرد: امروز انقلاب اسلامی فقط منحصر به ایران نیست و از مرز‌های ایران فراتر رفته است. امروز قلب مردم یمن همان‌طور برای انقلاب می‌تپد که مردم ما دل‌شان برای انقلاب می‌تپد. امروز بیش از ۳۰ سال از پایان جنگ می‌گذرد، اما کسی جرأت نکرده یک تیر به سمت ما بیاندازد. آن‌ها گفتند که ابتدا به سراغ طرفداران انقلاب اسلامی می‌روند تا اول آن‌ها را شکست دهند، اما در هیچ موردی موفق نشدند. اگر همه مستکبرین در مقابل قدرتی که به خدا متصل است، جمع شوند، شکست می‌خورند.

وی در پایان اظهار کرد: باید بر این روندی که در این چهل سال داشته‌ایم، پای بفشاریم و بدانیم راه رستگاری، پیروی از منویات امامین انقلاب اسلامی است.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو