بازدید 11369

اصغر هندی برای سی و یکمین بار دستگیر شد

کد خبر: ۹۱۶۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰ 07 August 2019
متهم سابقه‌دار به همراه همدست خود تنها بعد از چند ماه آزادی از زندان، این بار به همراه ۳۰۰ دستگاه گوشی مسروقه و لوازم و قطعات آن دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سرگرد رضا اسلام‌نژاد در تشریح این خبر بیان داشت: از مدتی پیش سرقت‌های مشابهی به ماموران کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی گزارش می‌شد که براین اساس مردی به همراه خانم جوانی به مغازه‌های سطح حوزه این کلانتری می‌رفت و در یک حرکت سریع با کش روی گوشی مغازه دار، محل را ترک می‌کرد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع ماموران عملیات کلانتری وارد عمل شدند و بعد از انجام تحقیقات فنی و پلیسی پیچیده بالاخره موفق به شناسایی متهم سابقه داری معروف به اصغر هندی شدند که مدت کوتاهی بود از زندان آزاد و این بار مرتکب کش روی‌های سریالی گوشی شده بود.

وی در ادامه اظهار کرد: هماهنگی‌های قضائی جهت ورود به منزل این متهم صورت گرفت و ماموران عملیات کلانتری طی یک حرکت ضربتی، متهم را به همراه همدست اش دستگیر کردند که از مخفیگاه این فرد بالغ بر ۳۰۰ گوشی مسروقه به همراه لوازم و قطعات خرد شده گوشی‌های شهروندان کشف و ضبط شد.

وی در ادامه توضیح داد: متهم سابقه دار معروف به اصغر هندی است که ۳۰ بار توسط کلانتری‌های متفاوت تهران در نقاط مختلف پایتخت دستگیر و روانه بازداشتگاه شده و بیش از هشت سال نیز حبس تحمل کرده است؛ همچنان بعد از آزادی از زندان به سرقت‌های خود مبادرت داشته است.

سرگرد اسلام‌نژاد بیان داشت: از متهم ۱۴ گرم هروئین کشف و ضبط و مشخص شد این فرد علاوه بر سرقت گوشی، مبادرت به خرید گوشی‌های مسروقه از سارقان تهرانی کرده و به جای گوشی به آن‌ها موادمخدر داده است.

در انتها متهم با تشکیل پرونده‌ای به همراه همدستش به مقام محترم قضائی معرفی شد.
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴۲
انتشار یافته: ۱۰
آیا فردی به این سابقه چاره ای به غیر از قطع ید میگذارد؟
چرا اقدامات پلیس در این خصوص بازدارنده نیست؟
پس فردا ولش میکنید دوباره همون اش و همون کاسه
یکماه دیگر:اصغر هندی برای سی و دومین با دستگیر شد و این سریال هم چنان ادامه دارد.
لطف كنيد تاريخي كه ايندفعه مياد بيرون را به مردم اعلام كنيد مواظب خودشون باشند!
خب که چی......دوباره آزاد میشه؟.....سی و یک بار زندان....؟؟؟؟؟؟؟
خلاء قانونی مثل روز روشن است. نه عرضه نگهداری این یارو را در زندان دارند و نه توانایی کنترلش را در سطح جامعه. خوب یهو ریاست یه پدیده شاندیزی، چیز، میزی بهش بدید که از این سردرگمی رها شود.
خب برای چی این آشغال ها رو هی میگیرید و وثیقه میگیرید و ول میکنید؟
مبارک قوه قضاییه
آیا این مصداق قطع ید نمیشود؟ قوه قضائیه چه میکند؟؟؟
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه