بازدید 17454
پروژه‌ای که این بار با مزدک میرزایی تکرار شد؛

ضدانقلاب و فاسدسازی از چهره بریده از وطن به نفع کشور است؟!

با وجود آنکه مزدک میرزایی، مجری و گزارشگر تلویزیون ایران، هنوز تحرک مشخصی در خارج از کشورمان نداشته و حتی اقدام عملی علیه منافع ملی انجام نداده، برخی در اقدامی شتابزده، اقدام به ضدانقلاب و فاسدسازی این چهره نزد افکارعمومی رفته‌اند؛ اقدامی که تبعات آن بسته شدن مرزهای بازگشت برای میرزایی و ایجاد شرایط دشواری است که عملاً او و امثال او را به نقطه بدون بازگشت هُل می‌دهد.
کد خبر: ۹۱۴۵۶۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲ 28 July 2019

ضدانقلاب و فاسدسازی از چهره بریده از وطن به نفع کشور است؟!با وجود آنکه مزدک میرزایی، مجری و گزارشگر تلویزیون ایران، هنوز تحرک مشخصی در خارج از کشورمان نداشته و حتی اقدام عملی علیه منافع ملی انجام نداده، برخی در اقدامی شتابزده، اقدام به ضدانقلاب و فاسدسازی این چهره نزد افکارعمومی رفته‌اند؛ اقدامی که تبعات آن بسته شدن مرزهای بازگشت برای میرزایی و ایجاد شرایط دشواری است که عملاً او و امثال او را به نقطه بدون بازگشت هُل می‌دهد.

به گزارش «تابناک»؛ مزدک میرزایی از جمله سرشناس‌ترین گزارشگرهایی است که حضورش روی آنتن تلویزیون کمرنگ و در نهایت اکنون مشخص شد به شبکه سعودی ایران اینترنشنال پیوسته است. درباره اقدام این گزارشگر و مجری تلویزیون مطابق با رویه معمول نقدهای فراوانی مطرح شد و اکنون با قوت گرفتن پیوستنش به این شبکه، این نقدها تشدید شده است. سوای اینکه چه گروهی باعث شدند تا طیفی از بهترین گزارشگران و مجریان تلویزیون به حاشیه رانده شوند و از میان آنها، میرزایی نتواند فشار را تحمل و ترک وطن کند، نقدها نسبت به او در روزهای اخیر شدید و شدیدتر شده است.

شدت نقدها به حدی بوده که برخی مجریان در محافل خصوصی و برخی نظیر جواد خیابانی علنی تأکید کرده‌اند که وضعیت آنها نیز چندان مناسب نیست و وقتی نام جواد خیابانی را به مزدک میرزایی و عادل فردوسی پور اضافه کنیم، با این پرسش مواجه می‌شویم که آیا همه مشکل دارند و این مشکل یکباره در آن ظهور کرده یا اشکال در زمان نه چندان طولانی شروع شده و در حال آسیب رساندن و سرمایه گذاری در رسانه ملی شده است؟ اینها پرسش‌هایی است که سیاست‌گذاران و تصمیم‌گیران رسانه ملی باید به طور خاص در قبال آن پاسخ‌های مشخصی داشته باشند.

ضدانقلاب و فاسدسازی از چهره بریده از وطن به نفع کشور است؟!

در این میان نکته قابل تأمل، سکوت این گزارشگر و مجری تلویزیون نسبت به این حواشی و حضور چراغ خاموش او در خارج از کشور است. با این حال، شتاب تشدید نقدها لحظه به لحظه پرحرارت‌تر می‌شود و این حرارت به حدی رسیده که مزدک میرزایی در برخی رسانه‌ها در مقام یک ضدانقلاب و خائن به کشور همچنین دزد و کلاهبردار معرفی شده است. شبیه همین اقدام درباره برخی مجریان و چهره‌های مطرح دیگر نیز به همین ترتیب مطرح شده و از این منظر، یک فرمول تکراری در مواجهه با این گزارشگر در پیش گرفته شده است.

شاید برخی تصور می‌کنند باید چهره یک سلبریتی پیش از آنکه علیه کشور استفاده شد، نزد افکارعمومی تخریب شود و حداکثر بهره برداری را بتوان از آن برد؛ اما اگر قرار باشد در این زمینه اخلاقی برخورد کرد، نباید چنین اقدامی کرد و حتی سوای مباحث اخلاقی، منطق نیز ایجاب می‌کند یک چهره را پیش از آنکه دست به اقدام خلاف مصالح کشور به شکل علنی نزد و هزینه‌ای برای کشور انجام نداد، به نقد نکشید و اگر قرار بر نقد شد، این نقد نسبتی با اقدام آن چهره داشته باشد.

این رویکرد اساساً مسیر بازگشت برای هر چهره‌ای را می‌بندد و چه بسا برخی چهره‌ها را با چنین فضایی مواجه می‌سازد که امکان بازگشت ندارند. شاید اگر بی‌تدبیری در قبال برخی چهره‌ها از جمله یکی از بازیگران زن اتفاق نیفتاده بود، این اشخاص اساساً اکنون در فضای رسمی داخلی فعالیت می‌کردند و جنجال‌هایی رخ نمی‌داد و هزینه‌های تبلیغاتی علیه کشور به وجود نمی‌آمد؛ بنابراین، حتی اگر چهره‌ای اقدامی انجام داد، باید واکنش به آن به همان نسبت باشد و به گونه‌ای عمل نکرد که آن چهره را به اقدامات عجیب‌تر هل داد. این عقلانیت و تدبیر در برخورد با چنین مسائلی، جزو مسائل مهمی است که مدیران خبره و باتجربه باید در قبال آن تعیین رویکرد نمایند.

 

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۸
در انتظار بررسی: ۵۴
انتشار یافته: ۵۷
فروغي بايد جوابكوًباشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
عقده ای هم حدی دارد
فردوسی پور تموم شد عزیز
در ضمن هنوز نفهمیدی این تصمیم در سطح کلان مدیریتی بوده
تخریب فقط خوراک کیهانه سریع گفت این قرارداد بسته و‌پول گرفته در رفته
اون رفت مردم هم برنامه ماهواره را می بینن اون کارش هم سیاسی نیست ورزشی هست شما هم کشش ندین رو آتش خاکستر می ریزن ته فوت می کنند باید این قصه تموم بشه خیلی رفتن ایشون هم مثل بقیه نگرانی نداره مزدک با شش میلیون می شه شش میلیونو دو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
ورزشی در شبکه سیاسی علیه کشور خیلی قشنگه نه؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
چی می گی داداش یه جوری صحبت می کنی انگار مملکت ارث باباته
داریم فرو می پاشیم . این یک واقعیت است آن هم به لحاظ اخلاقی و انسانی داریم فرو می پاشیم .
تهمت و بر چسب و بهتان این روزها در سطوح بالای جامعه دارد بیداد می کند و این سیل ویرانگر اخلاقی همه ی جامعه را مثل خوره دارد نابود می کند . آقایان این راه نادرست و کوبیدن همه سر انجام خوبی ندارد.
کلا به نظر این حضرات و آقایان هر کسی که محبوب هست و نمیتونه با این قشر (مثل مدیر شبکه 3) کار کنه ضد انقلاب معرفی میشه!!!
خجالت بکشیییییییددددد
اینجا ایران است اول یک شخص مانند عادل ومزدک و...رافراری می دهند بعد پرونده سازی میکنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
فعلا جواب ان همه پول میلیاردی برنامه نود بدهید تا بعد
رسانه ملی گزارش فینال رو پخش نکرد و تا ساعتها هم چیزی نگفت.... این رسانه که ساز خودش رو میزنه فقط بلده به دیگران انگ بزنه!
مزدک از دستتون خسته شده بود!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
انگ جان خط سیگنال ان را ندادن به ایران
مطمئن باشید که کار به جایی رسیده بوده که دیگه کشش نداشته با این مدیران ناکارآمد همکاری کنه! مجبور شده.
چرا نظرخواهی از مردم نمیکنید؟؟؟ نه با گزارشهای ساختگیتون البته!
از مستر فروغی بپرسید که ژن برتر هستند و هیچکس ایشون رو بازخواست نمیکنند !!
همین اقایان یک برنامه که می روند و مجری می کنند حالا چه دولتی و چه خصوصی کمتر از یک میلیون نمی گیرند چه بسا تا چند میلیون
بروید خودتان راذگول بزنید
چرا صداش تا الان در نیامده؟ دارد می بیند ولی واکنشی نشان نمی دهد به نظر شما راه بازگشتی براش هست در شرایط فعلی؟
در ضمن وقتی از دولت کشورهایی که برای ضربه زدن به ایران روز شماری می کنند و اگر بتوانند معطل نمی کنند پول دریافت کنی تا برای ان هاذکاری کنی بر علیه کشور مادری ، اسم ان چی هست ؟
اسم این کار منافق و مزدور فرهنگی است و کسی که اسلحه می گیرد به دست و بر علیه کشورش ، با پول های ان دولت های متخاصم می شود
شما نمی خواد ماله بکشی
خخخخ
تنها مهارت ما دشمن تراشی از دوستان و هل دادن دوستان به سمت جریان دشمنه
من می روم برای شبکه ای مثل ژاپن یا چین که بخش فارسی دارد کار میکنم ایا کسی می تواند بگوید من وطن فروش هستم؟ خیر چون سیاست ژاپن مشخص است ولی همین من اگر بروم در شبکه ای که برای امریکا است و بخش فارسی دارد با توجه به سیاست دشمنانه این کشور علیه ما قطعا اسمش می شود وطن فروش اما اگر من می رفتم به امریکا و برای بخش خصوص ان کار می کردم اسمش وطن فروشی نیست
حالا بالا بیا و پایین و خودت را به در بکوب و بگو برای زندگی بهتر رفته ولی نمی تونی اسمش را عوض کنی چون همان وطن فروش است
فقط نود و فوتبال برامون مونده بود که اون هم ازمون گرفتند. دیگه کلا با تلویزیون ایران کاری نداریم ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
شما در رابطه گاندو نظر ندادی چون تلویزیون که بیننده نداره ؟؟؟؟
خیلی وقته این کلمه انقلاب مظلوم شده انقلاب اقا خود مردمن کی انقلاب کرد؟ مردم
انقلاب کیه؟ مردم
صاحب انقلاب کیه؟ مردم
چرا شما اینقدر میخواهی برای هم صنف خود نوشابه باز کنی و هم صنف بازی در بیاوری؟
با وجود آنکه مزدک میرزایی، مجری و گزارشگر تلویزیون ایران، هنوز تحرک مشخصی در خارج از کشورمان نداشته و حتی اقدام عملی علیه منافع ملی انجام نداده....انگار داری درباره چرچیل صحبت میکنی یه آدم ساده ای بود بیچاره دلش خواست بره از این خراب شده
سایت خود شما هم مقصره در جو علیه یک گزارسگر که مهاجرت کرده.
وقتی معاون کانال ۳ درباره مستند یک طرفه شاملو میگوید میتوانیم و میسازیم و شما هم اگر میتوانید بروید ضدش را بسازید و یک کانال عمومی را تبدیل به بولتن رسانه ای یک جناح می کنند ببینید سطح اندیشه های معاون کانال ۳ چه قدر تنزل یافته!!.
به فرض مخالفان شما برای شاملو فیلمی و یا مستندی ساختند شما پخش میکنید؟؟؟؟؟
اصلا تناسب دارد کاری که فرضا در دهه ۷۰ چند کارگردان برای جریان روشنفکری ان زمان‌کرده اند با الان !!!!
مقایسه اش مع الفارق!!!!
فیلمی و یا مستندی انها ساخته اند در سینما ها اکران شده نه در تلویزیون عمومی کشور ولی مستند شما علیه شاملو در انتن سراسری رفته و واقعا باعث تاسف کانال ۳ را از چشم انداخته اند وحشتناک.
البته کانالهای دیگر تی وی هم آش دهان سوزی نیست.
رییس شبکه سه پسر باجناق حداد عادل را باید برکنار کنند تا همه چیز خراب نشده
بزرگواران:

زندگی شخصی خودشه ، چرا باید دیگران دخالت کنن. این همه .......زاده با پول بیت الحال ، دارن تو اروپا ،آمریکا و...خوشگذزانی میکنن، کسی میتونه به والدین گرامیشون اعتراض کنه.
تحرک عملی نداشته است؟؟؟×××!!! رفته توی شبکه ای که بعد از عملیات تروریستی اهواز با سرکرده گروهک تروریستی گفت و گو کرده است و بهش تریبون داده است. الان این از نظر شما تحرک نیست؟ اگر نیست پس چی هست؟؟
خیلی تحلیل الکی وبچه گانه ای بود .
شبکه سعودی که عاشق چشم و ابروی مزدک خان نبوده ، و خیلی از اقدامات شبکه سعودی علیه کشور ما علنی نیست و پشت پرده است . بنابراین تابناک جان اگر منتظر اقدام عملی مزدک هستید با عرض معذرت باید عرض کنم که خیلی ساده لوح هستید .
در مورد فاسد سازی, قرارداد ایشون در رسانه ها انتشار یافته است که برای مستندی تا به الان 120 میلیون دریافت کرده است. ایشون وکیل وصی نمی خوان. خودش زبون دارد. شاید به نظر مبلغ کمی بیاد (که کم نیست. خیلی ها لنگ 2 میلیون پول هستن و 120 میلیون می شود حقوق یک ماه 60 کارگر) ولی ایشون خودشون می تونن به اتهامات جواب بدهند. بعد مردم قضاوت خواهند کرد.
از نظر اسلام هجرت و مهاجرت مقدس هست.اصلا اگر کسی در سرزمینی نتوانست کسب نماید هجرت هم بر اساس تعالیم دینی و هم تجربه و هم مطالعات اقتصادی- اجتماعی سفارش شده است.گاهی دوستان دچار خطای هاله ای می شوند.خطای هاله ای یعنی کسی یک خصوصیت شخص یا جایی را به کل تسری دهد.انگلستان مهد ادب، فرهنگ و علم هست.آکسفورد آنجاست.بنابراین کسی که در انگلیس زندگی می کند بد نیست.سیاست های استعماری انگلیس چه ربطی به میرزایی دارد.بنده آلانیا هستم یک قسمت توریستی دارد که پنج درصد جمعیت آنجا نیستند و بقیه آدمهای معمولی هستند و پر است از آدم سالم و مسجد و ..‌ مگر هر کسی آلانیا زندگی می کند عیاشی می کند اتفاقا ایرانی ها مظلوم و با اخلاق با مشکلات درگیر هستند.اتفاقا ایرانی ها باید درک خود را از فضای جامعه جهانی بالا ببرند و غرب تنها در این نکته بر حق است.در سیاست های اصولی هر چند ایران بر حق باشد ولی درکی از ملل و زندگی نداشته باشد دچار خطا خواهد بود.پدر من روستا زاده هست می گفت وقتی مادرت را به شهر آوردم در روستا می گفتند زنان شهری همه خراب هستند!!! واقعا بیایید و آنقدر درون گرا نباشید.ماها ضد انقلاب نیستیم.خراب نیستیم.ما برای زندگی بهتر و تغییر هجرت کرده ایم‌.همین و بس وگرنه عشق و حال و فسادی که در تهران هست نه در آلانیا و آنتالیا هست نه در میامی.
البته الزاما نتیجه ایی که شما انتظار دارید مردم نخواهند گرفت
با زور ميخان القاء كنند همه پرسنل مردمي صدا و سيماي ميلي مورد دارن به جز اون يه نفر كه با ورودش همه اين حواشي رو به وجود آورده!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
همینکه پول بیت المال رو حروم و حرس میکنن همشون مسکل دارن
کسی که پناه ببره به وهابیهای سعودی دشمن ایران اسمش چه ؟ از دید شما اصلاح طلبها یک قهرمان ملیه
محبوبیت نزد مردم ممنوع است حتی شما دوست عزیز
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
محبوبیت و مزدک؟!!!!!!!!!
در ایران چیکار میکرد تا کی باید صدا و سیما بازیگران رو فشار بیاورد و هر وقت خواست اخراج و هر وقت خواست به کار گیرد . دیگر از فردوسی پور دلسوز تر نمیشود ، همه مردم و بازیگران دیدند ارزش ندارد برای صدا و سیما کار کرد.
ما فقط بلدیم دشمن بسازیم
انقد درد داشت ؟
همچین دم از بی تدبیری میزنید انگار تدبیراز سر و روی تصمیمات مدیران بالا میرود و تنها یک مورد از دستشان در رفته
مزدک و.....ولش فروغی عزیز را بچسب.مملکت ما بدست این دردانه ها گلستان شده وخواهد شد .چرا عده ای این را نمی فهمند.
همه بروند فقط برادران ارزشی در تلویزیون و کانال سه بمانند کافی است . نگران نباشید همش واسه ماست مال ماست . مزدک و عادل و خیابانی .. کیلو چنده ؟؟ اصلا کل کشور مال ماست.. همه بمیرند همه بروند همه ناراحت باشند سر خودمان به سلامت باشد . فلاحت پیشه گفت که درد این آقایان چه هست دیگر. محبوبیت . کسی نباید محبوب باشد باید همه منفور باشند تا کسی احساس تهدید نکند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
اخرش هم معلوم شد از یک ادم هیچ کاره پرسیده بود تا شما هم باور کنی
عزیزم امار برنامه عصر جدید را ببین ترکونده و از نود هم بیشتر
اره شما خوبی
رویکرد مدیریتی غلط باعث تبدیل دوست به منتقد و منتقد به مخالف و مخالف به معاند می شود...
تا سیاست صدا وسیما این باشد وضع بهتر ازاین نخواهد شد کاری که با فردوسی پور کردند یادش نرفته
فقط مدیر شبکه سه کارش درسته بابا خوب قشنگ مدیر توخود زورویی بقیه بدن بد .
رفت راحت شد دیگه چکارش دارید؟
مزدک جان خوب شد رفتی دستم را هم بگیر...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
اره دستش را هم بگیر بر علیه کشور مادری حرف بزن
این برخی همان افرادی هستند که اکنون با خوشحالی پل های امید دیگران را تخریب میکنند تا به همفکرانشان اجازه ورود به این کشور و استفاده از منابع آن را به عنوان ایرانی بدهند .
همانهایی که تهران را برای خودشان حیات خلوت کرده اند همانهایی که در لواسان خانه های چند هزار متری میسازند و ما برای ۱ متر اضافه ساختن باید جریمه های گلان به همانها بدهیم .
اولا اونکه رفته..دیگه قصد برگشت هم نداره

دوما مطمین برای ماند و پذیر در ان شبکه باید حرفهای خلاف منافع نظام ب زبون بیاره


سوما از ماجرا چاپیدن پول چند صد میلونی توسط همین اقا

ب اسم قرار داد اجرای برنامه در اینده..و فرار از کشور هم چیزی بگید بد نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مگر نمی دونی همکار هستند و می خواهند هوای همدیگر را داشته باشند ؟
مرگ بر سلطنت طلب مرگ بر وطن فروش مرگ بر نژاد پرست
مرگ بر هرچه پان هست
راستش بیخودی یکی رو بزرگ می کنید. کیش شخصیت ایجاد نکنید. نه متخصص انرژی اتمی بوده و نه از پایه گذاران سلول های بنیادی. نه توان اورهال کردن F5 را داشته و نه طراح و سازنده کشتیهای اقیانوس پیما بوده. گزارش و تحلیل فوتبال رو خیلی از بچه مدرسه های ما بهتر از ایشان ارایه میدهند. فکر نکنید اتفاق خارق العاده ای افتاده . بیخودی بزرگنمایی می کنید.
سرمایه های علمی، فنی، ورزشی و هنری کشور سالیان زیادی است که از بی لیاقتی و کارنابلدی مدیران و مسوولان کشور در اضمحلال و نابودی قرار گرفته است. بخشی برای نجات خود فرار، بخشی زیادی بخاطر بی توجهی به آنها گوشه گیر، ناامید و منفعل . در حال حاضر منابع مادی و منابع کشور از قبیل معادن، سواحل، گردشگاه ها، کارخانجات، بنیاد ها و بنگاه های اقتصادی،و...همگی جولانگاه مفسدان شده و هیچ راهی برای حلش جز ظهور آقا امام زمان (عج) وجود ندارد.
اگه یه شخصیت خلاف نظر و عقاید شما ب جای مزدک این کارو کرده بود


شما الان حرفهای دیگه میزدید
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس
آخرین اخبار