بازدید 2432

استرالیا دانشجوی ضعیف نخواهد داشت

کد خبر: ۸۶۹۰۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳ 12 January 2019

حزب کارگر استرالیا در اعلامیه انتخاباتی اعلام کرد در آینده استانداردهای پذیرش استاد را ارتقا می‌دهد تا دانشجویانی با نمرات پائین و نتایج ضعیف نداشته باشند.

به گزارش آنا، از تایمز هایر اجوکیشن، حزب کارگر استرالیا اعلام کرده است که اگر در انتخابات بعدی برنده شود، استانداردهای پذیرش استاد در دانشگاه‌ها و معلمان در مدرسه‌ها را بالا می‌برد تا اطمینان حاصل کند که تنها باهوش‌ترین و بهترین افراد در موقعیت مهم استاد و معلم قرار می‌گیرند.

به گفته سخنگوی حزب کارگر، ارتقای استاندارد برای پذیرش استادان دانشگاهی ارتباطی با بازسازی سیستم دانشگاهی تقاضا محور این کشور ندارد. گفتنی است که در حال حاضر موقعیت‌های شغلی در دانشکده‌های پزشکی استرالیا به شدت تحت کنترل هستند. پیش‌بینی می‌شود که اعمال تهدیدهای حزب کارگر ضروری نخواهد بود؛ چراکه دانشگاه‌ها موافق افزایش سطح استانداردها برای پذیرش استادان هستند.

به گفته سخنگوی حزب کارگر استرالیا شغل‌های حوزه آموزش تنها باید به برترین دانشجویان برسد. ارتقای سطح استانداردها برای جذب برترین و باهوش‌ترین استادها و معلم‌ها بسیار جدی است؛ چراکه دانش‌آموزان و دانشجویان استرالیا لیاقت بهترین‌ها را دارند.

براساس گزارشی که در دسامبر سال گذشته منتشر شد، طی دهه گذشته میزان معلمان با مدرک تحصیلی کارشناسی‌ارشد در استرالیا از سه درصد به ۲۲ درصد رسیده است. با وجود اینکه اکثر معلمان استرالیایی دارای تحصیلات تکمیلی هستند؛ اما بیشتر تقاضانامه‌های تحصیلی در رشته آموزش از سوی دانش‌آموزانی هستند که عملکرد ضعیفی در دبیرستان داشته‌اند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری