بازدید ۳۰۰۶۹
ایران 2 ـ سوریه 2؛
آخرین بازی تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام‌جهانی، بسیار تراژیک به پایان رسید. در حالی که تیم ملی تا پیش از این بازی، آماری رشک‌برانگیز داشت و بیش از 1000 دقیقه بود که گلی را دریافت نکرده بود، در این بازی دو گل از حریف سوری خود خورد تا نتواند در دو بازی رفت و برگشت، به پیروزی برابر این تیم دست یابد.
کد خبر: ۷۲۷۶۴۰
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸ 05 September 2017
آخرین بازی تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام‌جهانی، بسیار تراژیک به پایان رسید. در حالی که تیم ملی تا پیش از این بازی، آماری رشک‌برانگیز داشت و بیش از 1000 دقیقه بود که گلی را دریافت نکرده بود، در این بازی دو گل از حریف سوری خود خورد تا نتواند در دو بازی رفت و برگشت، به پیروزی برابر این تیم دست یابد. عمرالسومی با گلی که در دقایق تلف شده نیمه دوم به ثمر رساند، تیم ملی سوریه را به مرحله پلی‌آف جام‌جهانی برد تا سوری‌ها در پایان بازی در آزادی سجده شکر به جای آورند.

به گزارش «تابناک»، هرچند پیش از این بازی، صعود ایران به جام‌جهانی مسجل شده بود، این بازی برای تیم ملی یک بازی تشریفاتی نبود و بسیار پر هیجان دنبال شد و پایانی غیرمنتظره برای تیم ملی ایران داشت. با اینکه سوری‌ها خیلی زود به گل اول بازی دست یافتند، با خیمه سنگین بازیکنان تیم ملی در طول بازی قافیه را باختند و دو بر یک عقب افتادند.

البته هرچند تیم ملی فرصت‌های فراوانی داشت، بازیکنان تیم نتوانستند از موقعیت‌های فراوانی که برخی از آنها بخت مسلم گلزنی بود استفاده کنند و سرانجام روی یک غافلگیری و اشتباه مدافعان، به گل تساوی رسید تا سوری‌ها در آخرین دقایق بازی با به دست آوردن این یک امتیاز به عنوان تیم سوم راهی مرحله پلی‌آف شوند.


در دیگر بازی مهم این گروه کره جنوبی و ازبکستان در تاشکند به تساوی بدون گل دست یافتند تا کره با خوش‌شانسی به عنوان تیم دوم راهی جام‌جهانی شود تا هفتمین تیم حاضر در جام‌جهانی باشد.

پایان غیر منتظره یوزها/ سجده شکر سوری‌ها در آزادی


پایان غیر منتظره یوزها/ سجده شکر سوری‌ها در آزادی

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی، مهدی طارمی، علی کریمی، محمد انصاری، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون، اشکان دژاگه و رامین رضاییان.
 
سرمربی: کارلوس کی روش

ترکیب سوریه: ابراهیم عالمه، موید عجان، احمد الصالح، هادی المعمری، علا الشبلی، ناصر حاج محمد، زاهر میدانی، فراس الخطیب، محمود المواس، عمرالخریبین، عمر السومه.
 
سرمربی: ایمن الحکیم


گزارش بازی

ایران 0 – سوریه 1 / سرانجام قفل دروازه ایران شکسته شد

02:00 ـ اشکان دژاگه در همین دقایق ابتدایی بازی، صاحب یک موقعیت خوب شوت زنی شد که توپش با فاصله کمی از کنار دروازه سوریه بیرون رفت.

05:00 ـ فرار سردار آزمون می‌توانست در همین دقایق ابتدایی، ایران را صاحب گل کند که تعادل سردار در محوطه جریمه به هم خورد و فرصت از دست رفت.

07:00 ـ یک نفوذ از ملی پوشان کشورمان و ارسال محمدی موقعیت خوبی برای گلزنی ایجاد کرد؛ اما مهاجم کشورمان موفق نشد از این توپ نیز استفاده کند. 

08:00 ـ در حالی که ملی پوشان میل به دروازه سوریه کرده بودند، یک ضد حمله از آنها دروازه ایران را با خطر شدیدی روبه رو ساخت. ارسال بازیکن کناری این تیم با ضربه سر خریبین دروازه ایران را به شدت تهدید کرد، ولی بیراوند با واکنش بموقع خود توپ را راهی کرنر کرد.

09:00 ـ فرار سردار آزمون از سمت راست با دخالت مدافع سوریه منجر به یک کرنر برای ایران شد.

13:00 ـ ضربه ایستگاهی عمر السومی با دفع بیرانوند همراه بود و در ادامه، تامر حاج بود که از توپ برگشتی در غفلت بازیکنان ما به خوبی استفاده کرد و سرانجام دروازه ایران را گشود.

ایران 0 – سوریه 1 / سرانجام قفل دروازه ایران شکسته شد
17:00 ـ خروج بموقع بیرانوند از دروازه و دفع توپ با ضربه سر در بیرون محوطه جریمه، موقعیت خوبی گلزنی را از سوری‌ها گرفت.

23:00 ـ دریبل زیبای اشکان دژاگه و پاس دیدنی او به سردار آزمون می‌توانست ایران را به گل اول برساند؛ اما ضربه سردار دقت کافی را نداشت و نصیب دروازه‌بان سوریه شد.

23:00 ـ ارسال دیگری از جناح چپ ایران دروازه کشورمان را تهدید کرد اما این بار نیز بیرانوند زودتر از مهاجم حریف به توپ رسید.

31:00 ـ بازیکنان سوریه از همین نیمه شروه به اتلاف وقت کردند. دروازه‌بان سوریه در یک صحنه نزدیک به سه دقیقه وقت بازی را تلف کرد.

33:00 ـ ارسال دیگری از روی نقطه کرنر از سوی بازیکنان ما با ضربه سر پورعلی گنجی دروازه حریف را تهدید کرد اما این توپ توسط گلر سوری دفع شد.

40:00 ـ تیم ملی صاحب کرنرهای فراوانی تا این جای کار شده اما نتوانسته از آنها استفاده کند. یکی از این کرنرها را علیرضا جهانبخش روی دروازه سوریه ارسال کرد که دروازه‌بان پرکار سوریه با یک دست توپ را مهار کرد.

42:00 ـ ارسال بازیکن سوریه با ضربه سر میلاد محمدی به کرنر رفت.

43:00 ـ ضد حمله برق‌آسای بازیکنان ایران با محوریت اشکان دژاگه سرانجان منجر به کرنر شد. همکاری دژاگه، طارمی و آزمون در این صحنه دیدنی بود.

44:00 ـ یک موقعیت دیگر برای سردار آزمون که ضربه او به کرنر رفت.

44:00 ـ گل برای ایران! ارسال کرنر توسط دژاگه با ضربه سر دیدنی طارمی همراه بود و توپ به تیر دروازه برخورد کرد و با دخالت آزمون ایران صاحب گل شد. سردار آزمون بازی را به تساوی کشاند.
ایران 1 – سوریه 1 / سرانجام قفل دروازه ایران بعد از 1124 دقیقه شکسته شد

46:00 ـ موقعیت دیگر برای ایران. شروع دیدنی دوباره بیرانوند در محوطه جریمه سوریه به طارمی رسید و او با ضربه سر می‌توانست توپ را به گل تبدیل کند که دروازه بان سوریه مانع شد.

47:00 ـ یک همکاری عالی دیگر میان سردار آزمون و مهدی طارمی، می‌رفت تا یک موقعیت گل دیگر برای ایران فراهم کند؛ اما خطای مدافع سوری روی طارمی هم برای او یک کارت زرد به همراه داشت و هم ایران را چسبیده به محوطه جریمه صاحب یک ضربه ایستگاهی کرد.

48:00 ـ ضربه ایستگاهی دیدنی دژاگه با واکنش دروازه‌بان سوریه همراه بود و در ادامه مهدی طارمی در دهانه دروازه سوریه یک موقعیت استثنایی را به بیرون زد تا نیمه اول با نتیجه 1-1 به پایان برسد.
ایران 1 – سوریه 1 / سرانجام قفل دروازه ایران بعد از 1124 دقیقه شکسته شد


نبمه دوم
46:00 ـ تیم ملی نیمه دوم را با یک تغییر آغاز کرد. روزبه چشمی به جای علی کریمی به زیمن امد.

47:00 ـ در همین ابتدای نیمه دوم مهدی طارمی در محوطه جریمه سوریه تعادلش به هم خورد که داور مسابقه اعتقادی به پنالتی نداشت.

48:00 ـ سماجت احسان حاج‌صفی در کناره‌های زمین منجر به خطای بازیکن سوریه روی او شد و تیم ملی صاحب یک ضربه ایستگاهی شد. اما ارسال دژاگه راه به جایی نبرد.

50:00 ـ یک حرکت تمرین شده و زیبا از سوی بازیکنان تیم ملی بار ارسال زیبای رضائیان همراه بود که توپ در دهانه دروازه به پورعلی‌گنجی رسید؛ اما ضربه او راهی به دروازه سوریه نداشت.

57:00 ـ عزت‌الله پورقاز به‌جای محمد انصاری وارد زمین شد.

58:00 ـ ضربه سر خطرناک روزبه چشمی به تیر دروازه سوریه برخورد کرد.

ایران 2 – سوریه 1 / سرانجام قفل دروازه ایران بعد از 1124 دقیقه شکسته شد

64:00 ـ گل دوم برای ایران باز هم توسط سردار آزمون. پرتاب بلند توپ توسط احسان حاج‌صفی با ضربه سر طارمی همراه بود و باز هم این آزمون بود که روی همکاری با طارمی گل دوم ایران را به ثمر رساند.
ایران 2 – سوریه 1 / سرانجام قفل دروازه ایران بعد از 1124 دقیقه شکسته شد
 
75:00 ـ سومین تعویض تیم ملی به این صورت انجام شد که وحید امیری به‌ جای علیرضا جهانبخش وارد زمین شد.

84:00 ـ درگیری بی‌مورد طارمی با مدافع سوری موجب شد تا داور مهاجم ایران را با یک کارت زرد جریمه کند.

85:00 ـ چند دقیقه‌ای است بازی به دلیل درگیری بازیکنان و مربیان دو تیم متوقف بود.

89:00  ـ حمل توپ عالی مهدی طارمی و ضربه محکم او می‌توانست به گل تبدیل شود که با دخالت دروازه‌بان سوریه توپ به بیرون رفت.

93:00 ـ عمر السومه در دقایق تلف شده بازی و روی غفلت مدافعان تیم ملی توانست توپ را از میان پاهای بیرانوند راهی دروازه تیم ایران کند و گل حساسی را برای سوری‌ها در دقایق پایانی به ثمر رساند تا امیدهای این تیم برای صعود به جام‌جهانی کمرنگ نشود.

ایران 2 – سوریه 2 / سرانجام قفل دروازه ایران بعد از 1124 دقیقه شکسته شد
 
حواشی بازی
 
*هوادران تیم ملی سوریه، خانوداگی و به همراه همسر و فرزندان خود در ورزشگاه آزادی حضور یافته‌اند.
*تعدادی از بانوان ایرانی که در روز نخست بلیت فروشی اینترنتی توانسته بودند بلیت تهیه کنند، به نشانه اعتراض به ممنوعیت حضورشان در آزادی پشت درهای این مجموعه جمع شدند.

ایران 0 – سوریه 1 / سرانجام قفل دروازه ایران شکسته شد

* حدود ۲۰۰ هوادار سعودی هم در ورزشگاه حضور دارند. 
* با وجود رایگان اعلام شدن طبقه دوم ورزشگاه آزادی هواداران استقبال خوبی انجام ندادند و در روزی که جشن صعود برگزار می‌شود، ورزشگاه پر نشده است.
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۵
در انتظار بررسی: ۴۰
انتشار یافته: ۱۴۹
ناشناس
|
China
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
شاید یگید من تعصب ملی ندارم ولی ترجیح می دهم ایران ببازد ولی عوض کره سوریه صعود کند. دست کم باد کره ای ها برای 4 سال می خوابد و دو کشور مسلمان به جام جهانی می روند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
مثلا اگر دو كشور مسلمان بروند جام جهاني چطور ميشه ؟چيچي به تو مي دهند؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
ولی کر ه ای ها برخلاف اعراب با پرچم سعودی دور افتخار نزده و نمی زنند هرگز
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
تو نتها تعصب نداری که غیرت هم نداری
ناشناس
| China |
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
بحرین با پرچم سعودی این کاز را کردند که دلیلش الان معلومه. ولی سوری ها این گونه نیستند. ار اون مهمتر اینه که دیدید کره ای ها هم عاشق چشم و ابرومون نیستند. از فحشاتون هم ممنونم!
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
ننگ به غیرتت
ناشناس
| United States |
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
نمگم غیرت نداری چون مطمئنم نداری! ولی میگویم خدا شفا دهد
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
بازیکنان همین کشور مسلمانی که ازش دم میزنی بعد بازی با گستاخی تمام به ما توهین کردن ولی شما هنوز تو خواب تعصب الکی خوابیدید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
نژاد پرستر ایرانی وجود ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
آخه چی باید گفت در جواب این بخش از خبر :
*هوادران تیم ملی سوریه به صورت خانوداگی و به همراه همسر و فرزندان خود در ورزشگاه آزادی حضور یافته‌اند.
*تعدادی از بانوان ایرانی که در روز نخست بلیت فروشی اینترنتی توانسته بودند بلیت تهیه کنند، به نشانه اعتراض به ممنوعیت حضورشان در آزادی پشت درهای این مجموعه جمع شدند.
جز اینکه آه کشید!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
آنها جزء مسلمین هستند ومینوانند در ورزشگاه حضور داشته باشند اما خودمون نه ای بیگانه پرست ها
ناشناس
| United States |
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
روحانی متشکریم!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
زدحال
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
ضدحال
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
می بینم که خیلی قشنگ داریم با اراده قبلی به سوریه می بازیم !
پاسخ ها
شهاب
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
عقل و اندیشه هم خوب چیزیه آدم حسابی تیمی که بخواد ببازه همش حمله نمیکنه 3 تا تو پ به تیر دروازه خورد اگه گل میشد همین اوامرتون رو می گفتین؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
کدام بازی همه دفاع دقیقه 90 جلو می رفت که در این بازی برنده چنین کردند
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
حالا عمدا از سوریه گل می خورند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
کاملا موافقم. گلهای بیراوند خیلی مشکوک بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
وقتی میبینم زنان سوری میتوانند به ورزشگاه آزادی بیاید، اما زنان ایرانی خیر، از ایرانی بودنم شرمسار میشوم.
پاسخ ها
مهدی م
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
برای سکوت یک دنیا آدم ظاهرا متمدن برای قتل عام زنان وبچه های روهینگیایی شرمسار باش نه این بازیچه ها!!
ناشناس
| United States |
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
دکتر روحانی متشکریم
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
هم زنان ایرانی را راه نمی دند، هم تیم ملی گل نخورده باید گل بخورد. گل بود به سبزه نیز آراسته شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
برای من سوالی هست.کاری ندارم که اصولا ورود زنان به ورزشگاه درست است یا نه ولی خرید بلیط توسط زنان در حالیکه میدانستند طبق قوانین موجود حق ورود به ورزشگاه ندارند و بعد تجمع کردن پشت درهای ورزشگاه، چه منظور و هدفی را میرساند؟
پاسخ ها
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
تا چشمت کور شود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
این چشم فتنه گر انگلیسی تبار است که کور خواهدشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
هدفشون اینه که بگن ما گوسفند نیستیم که بدون اعتراض قربانی بشیم. فهمیدی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
تا شما برید همانجایی که می سوزد آب بریزید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
والا از نحوه جواب دادن معلومه که کی از کجاش بخاطر این سوال سوخته ولی مطمین باشید لکه ننگ مزودری انگلیس و عربستان با آب هفت دریا هم از روی پیشونی و صورت موجوداتی مثل شماها پاک نمیشه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
اینقده برن پشت درها وایستن تا زیر پاشون علف سبز بشه. چشم ما هم کور بشه مهم نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
جمع کردن پشت درهای ورزشگاه، چه منظور و هدفی را میرساند؟
اگر سواد داشتی و ایرانی بودی می فهمیدی
ناشناس
| United States |
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
خدا شفات بده
سیاوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
تبانی از اول بازی مشهود بود
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
ای جان!
دستکم دو گل دیگه باید به سوریه زد، تا تماشاچیای سعودی بینی شان بسوزد
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
بله خانمهای سوری بروند و ایرانی تروند . خجالت بکشید
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
با تشکر از دکتر روحانی که فقط بلد است شعار بدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
اگر می دونستیم، زنان ایرانی قراره پشت درهای ورزشگاه منتظر بمونن
ما هم از شهرستان ها به آنها ملحق می شدیم ای کاش برای بازی های دیگه هماهنگی صورت بگیره، که همه با هم اینکارو بکنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
کاش در ها رو به روی این بانوان عزیز باز کنن تا از همین این تابو برای همیشه از بین بره.
ما هم مثل زنان سوری ، چه فرقی میکنه آخه
ahmad
|
United States
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
سوری باش تو ایران پادشاهی کن
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
به به!
یکی و یا دو گل دیگه هم بزنیم بهتر.
مرسی بچه ها
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
ازبک ها هم از کره ای ها پیش افتادند.
تا اینجا تیم دوم گروه ما هستند
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
گل ازبک ها قبول نشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
گل دوم اثبات تبانی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
بازي كاملا سفارشيه... هم راحت و شيك گل ميخورن هم زنان سوري ژن برتر از زن ايراني شناخته شدن! نميدونم ايرانيها نامحرمن يا سوري ها!
كره ميتونه به بهانه تباني از ايران شكايت كنه!
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
با پول مردم ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
ایران بشار اسد رو به پلی اف برد .این هم صدقه سر ایرانیان برای اسد . فوتبال کثیفی دیدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
اگر بازی های قبلی گل نمیخوردیم به خاطر دفاع بوده و نه دروازه بان که توپی به سمتش نبیاد و اگر بیراوند بخواهد این طوری بازی کند حقیقی خیلی بهتر از این است
منوچهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
بازی ایران و گلهای الکی که خورد و نحوه سست بازی نشان از زد و بند ایران و سوریه بدلیل مسائل سیاسی است.کسی دو کلمه فوتبال بلدباشد متوجه این امر میگردد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
هدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
اين بازي بسيار نااميد كننده بود
بازي رفت كادر تيم ملي هزار تا بهانه از جمله كيفيت بد زمين رو مطرح كرد كه تساوي بازي رفت رو توجيه كنند امروز واقعا مشخص شد كه سطح فوتبال ايران در حد تيم سوريه است كشوري كه بيش از ٦ ساله درگير يك جنگ تحميلي است داخل ورزشگاه ازادي دو گل به ايران مي زنه
امروز تيم ملي ايران فوتبال بازي نكرد
واقعا متاسفم كه به عنوان حامي امروز كمك مالي به اين تيم نمودم
عميقا متاسفم
لطفا نظر اينجانب رو منتشر كنيد
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
تبانی ، تبانی ... کلک اصفهانی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
شرم بر بازیکنانی که کم کاری کردند و ما را غمگین ساختند.
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
فوتبال ایران سیاسی شده ، سیاست هم که پدر و مادر نداره
امين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
آقاي بيرانوند در دقيقه 93 چنان عجله برا شروع مجدد داشت ..مثل اينكه بازيكن سوري بود و تيمش عقب بود ؟؟؟؟؟؟
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
دیدید که تیم ملی ایران اصلا توی دفاع هم تیم عجیبی نیس و از سوریه دو تا خورد تا معلوم بشه اگه تیم های بهتری همگروه ما بودن بارها دروازه مون باز میشد و اصلا صعود نمی کردیم
کیروش هم نشون داد که چه مربی بی منطقی هست با استفاده از پورقاز توی دفاع به جای سید جلال و علی کریمی به جای کامیابی نیا و .... و شلوغ کردن های مسخره کنار زمین مثل بچه ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
تباني كاملا مشخص بود دقيقه نود بيراوند چنين گلي خورد جاي سئواله؟؟؟؟؟؟؟
واقعا چه جوابي مي خواند به تيم ملي ازبكستان بدهند؟ به خاطر بازي ضعيف ايران در مقابل تيم رده هشتاد رنگينك فيفا دو تا گل خوردم؟ چه كسي به اين شبه پاسخ مي ده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
این تیم سوریه نباید از تیم کشورمان امتیاز می گرفت به خاطر به احترامی و خطاهای مکرر و شدید روی بازیکنان ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
لطفا نظرهاي كاربران رو منتشر كنيد
اجازه بديد نظرمون رو بيان كنيم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
کم کاری بچه ها روی گل دوم مشهود بود امیدواریم عمدی نبوده باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
دوتا که گل خوردیم
زنان بی حجاب سوریه که تونستن برن ورزشگاه ولی زنان ایرانی نه...اینجا کجاست؟ ایران؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
نگران نباشید. با روش مدیریتی ما، زنان ایرانی هم میرن تو مسکو در استادیوم حاضر میشن که خدا رو شکر مدهای روسی خیلی محترم و مومن و با اخلاق هستن خ خ خ خ خ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
سرور گرامي
چرا نظرها رو منتشر نمي كنيد؟ حالا كه عملكرد واقعي تيم ملي مشخص شد چرا از انتشار نقدها خودداري مي كنيد؟
ما حقمونه كه بدونيم چرا امروز تيم ملي در حد يك تيم ليگ دسته دومي ظاهر شد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
بر سیاسی سوری ها سیاسی بود 100% از همه چیز این فوتبال متنفر هستم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
حالا معلوم شد چرا کیروش گفته بود نمیخواد تو جشن صعود شرکت کنه...قرار بر فرستادن سوریه به پلی آف بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
استاد چي شد؟ چرا بقيه نظرها رو منتشر نمي كني؟
تو هم از عملكرد تيم ايران نارحتي يا به شما گفتند ديگه نظرها رو منتشر نكن چون به مصلحت نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
بد جوری ضد حال خوردیم
من به تبانی اصلا اعتقادی ندارم
کیروش مردی نیست که تسلیم این خواسته ها بشود هر چند در نیاوردن مسعود شجاعی حداقل روی نیمکت جای انتقاد دارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
دوست عزیز خوبی؟
بوئين زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
اومديم سوريه رو ادب كنيم خودمون ادب شديم ، وقت اون رسيده كه كي روش و برانكو ببينند و بدانند كه براي تيمهاي بزرگي مثل ملي و پرسپوليس ، بيرانوند مرد شماره يك نميتونه باشه ، نحوه گل خوردنش گوياي همه چيز است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
کاملا موافقم بیرانوند پدر پرسپولیس و تیم ملی رو درآورد
یاسر کوردستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
اگر اینا حضور زنان ایرانی رو در ورزشگاه حرام یا غیرقانونی میدانند پس زنان و دختران مسئولین سفارتخانه های ایران در کشورهای خارجی هم بهنگام برگزاری مسابقه فوتبال ایران و آن کشور، حق ندارن برن ورزشگاه. آیا مردان اجنبی بافرهنگ تر از مردان ایرانی هستند؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
به قول داریوش
دارم آتیش میگیرم
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
یک بازی با نتیجه فاجعه امیز کشوری که در اتش جنگ میسوزد بیاید تو تهران مساوی یگیرد .تاکتیک تیمهای عربی همیشه در بابر ایران جواب داده و کلین شیتهای بیرانوند نه به خاطر گلری خوب که به علت ضعف گلزنی تیم مقابل بوده است.
پاسخ ها
ناشناس
| China |
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
سال 2008 عراق مخروبه فینال بازی های آسیایی رو از عربستان می بره و قهرمان می شه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
حدس می زدم تبانی بشه
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
این همه دادیم به سوریه خورد اینم آب پاکی رو ریخت رو دستمون.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
ناراحتم از اینکه رکورد کلین شیت تیم ملی شکست اما برای مردم سوریه بعد از این همه جنگ مصیبت که لااقل یک شب شاد شدن خوشحال شدم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
شما اگه فیلم پارتی های شبانه جوان های لبنانی و سوری رو دیده باشی که در فضای مجازی میگرده پی میبری که بیش از ایرانی ها شاد هستن!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
نتیجه مسابقه از قبل تعیین شده بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
سیاست خیلی کثیفه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
ما همه چيزمان فداي سوريه شده
عادل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
خاک تو سرشون که تبانی کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
کثیفترین بازی تاریخ تیم ملی بود که تبانی کاملا مشخص بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
حضور شكوهند و غرور افرين خواهران سوري در ورزشگاه موجب انبساط خاطر بود ! پاياني خفت بار !!
بهروز
|
United States
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
ضد حالی اش شاید بیشتر بخاطر این بود که هی گفتیم رکورد رکورد ! وگرنه ما که ماه ها قبل صعود کرده بودیم. اما ناراحتی واقعی از نظر من اینست که بیخود و بی جهت تیم ملی را بیش از اندازه بزرگ کرده بودیم و حالا که فهمیدیم این قدرت همچین واقعی نبود باید به فکر باشیم.در گروهی قرار داشتیم که کره جنوبی اصلا تیم گزنده ای نبود. حتی در آخرین بازی حیاتی اش در برابر ازبکستان هم نتیجه نگرفت. بقیه تیم ها هم هیچوقت تیم های قدرتمندی نبودند. ابهت ساختگی از بین رفت و خدارا شکر که حالا متوجه شدیم و وقت داریم ضعف هایمان را اصلاح کنیم.
پاسخ ها
amin
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
ابهت ساختگی رو عالی اومدی
بله ضعف دیگر تیمها مارو گنده کرد...گیر شیر نیفتادیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
کشور عزیزتر از ایران، سوریه هست دیگه!!! مطمئن باشید اگر روسیه هم بیاد ایران بازی کنه، زنای روسی هم میتونن بدون حجاب تویه استادیوم آزادی فوتبال تماشا کنن.
کوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
صد درصد تبانی بود. گل دوم سوریه واضح بود تبانی بود. ملت را سرکار کذاشتن. اگه کار ما گیر این تیم ها باشد(سوریه) بهمون رحم نمی کنند.
محمد مافي
|
Canada
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
خيلي خوبه ماهم خوشحاليم كه سوريه دوست. برادر. رفيق ما در جام جهاني بجاي ديگران باشه.
واقعا خوشحاليم.
ولي ناراحتي از اينه كه مارو احمق پنداشتيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
تبانی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
تباني آنقدر مشهود بود كه از بيلبورد ورزشگاه هم بزرگتر بود !!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
کیروش پرتغالی گفت اتهام تبانی حرف کثیفی است و واقعیت ندارد
اونوقت ما ایرانیها ....!!؟؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
در تبانی بودنش شکی نیست ولی حداقل خوشحالیم که ازبکستانیا نرفتن بالا یادتون هست چهار سال پیش چطور تبانی کردن و قطر با نتیجه ۵بر ۱ به ازبکستان باخت تا تفاضل گلش از ایران بهتر باشه و ایران به پلی اف بره حداقل انتقام اون کارشون رو گرفتیم.
فحاشی سوری ها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
سردار آزمون : سوری ها به ما فحش ناموس می دادند!
واقعا نمی دانم چطور سوریه برادر ماست ولی بازیکن آن ها در زمین با فحش ناموس ما را مورد اهانت قرار می دادند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
شاید برادر شما باشن ولی قطعا برادر ما که نیستن!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
بسیار زشت بود خوب شد حداقل پیشنهاد دهندگان تبانی به پیشنهاد تساوی قانع شدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
می گن کل کشور سوریه تو جشن و سروره نه این که به جام جهانی رفتند بلکه به ابران نباختند. حالا مثل عراقی ها پرچم کشور رو آتیش زدند یا نه، معلوم نیست. فابل توجه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
کیروش شانس آورد که کتک مفصلی از سوری ها نخورد یه لحظه خواستند او را بکشند مربی و بازیکن و مدیر و...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
مسئولین برگزاری جشن آخر بازی رو واقعا باید توبیخ کرد.تا بحال چنین برنامه احمقانه ای ندیده بودمِ.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
هفت سال کی روش تلاش کرده تا تیم ملی دفاع اتوبوسی را یاد گرفته دو بارهم که خواسته از دفاع اتوبوسی خارج بشه وکمی جلو بازی کنه ومثلا گلی بزنه گل خورده مثال بازی با بوسنی وحالا هم سوریه .اگه گلی زده شده بر اثر تاک تیک واینها نبوده بقول سلطان علی پروین فوتبال علی اصغری بوده ؛ضربه آزادی ؛خطا یا کرنری بوده فکر کنم حداقل این آقای کی روش را۱۴سال دیگه احتیاج داریم تا میانه زمین وبازی در محوطه جریمه حریف رو یاد بگیریم
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
با اینکه تیم ملی به جام‌جهانی رفت و خیلی هم خوب نتیجه گرفت و پر قدرت صعود کرد ولی تبانی و بازیه کثیف امروزش حال همه رو گرفت. عجله بیراوند برای شروع مجدد و لایی خوردنش و عصبانیت بی مورد طارمی و نگاههای معنی دار کیروش همه نشون از تبانی میدن با اینکه خیلی به فوتبال علاقه دارم ولی بعد از این هیچ تعصبی برای این تیم ملی که دل این مه هوادار رو شکوند ندارم.
از ماست که بر ماست
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
واقعا متاسفم برای کسایی که از هیچی سر در نمیارن
فقط نظر سیاسی میدن
آدم حسابی ها همین سوریه کره را برده
مگه تیم ضعیفی بود سوریه
خب کدوم آدم عاقل میاد دقیقه 93 تبانی کنه
بعد اگه تبانی بود خب ایران میباخت
یا اینکه تیم ذخیره و تیم ب را میزاشت تو زمین
اتفاقا ایران تیم ضعیفی بود یک به هیچ یک به هیچ چند تا تیم را برد فکر کردید چه خبره
بازی اول که قطر بود را بر حسب اتفاق بردیم و بازی های دیگر را به نحوی...
amin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
امشب به چنانی تبانی بود
که زمانی که ایران گل زد ۱/۱ شد

تابلو ورزشگاه حل کرد زد۲/۱ حتی صدا و سیما وقتی سوریه گل زده بوده دقیقه۱۴ نتیحه رو زده بود سوریه ۲...برید مجدد ببینید فیلمو
دارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
تبانی که نباید با کیروش میکردن از بالا به بعضی بازیکنا دستور دادن یه لایی خشگل بخوره،باورکنید عمدا انقد وقت کشی کردن که بازی کره ازبک تموم بشه بعد گلو بخورن چون نمیخاستن ببازیم اگه امکانش بودن شاید اینکارو میکردن واقعا همه چیز کثیف شده فوتبال که جای خود دارد،رکورد گل نخوردنو شکستیم بخاطر دل برادران سوری!!!!!بازم تیم ملیو حمایت مالی کنید...
ایلیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
اگه گل آخر تبانی بوده، بدک هم از آب در نیومد چون چهار سال پیش قطر و ازبک بر علیه ایران تبانی نافرجامی کردن و ازبکستان باید چوبش رو میخورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
ترکیه همسایه ما کرواسی را شکست داد ما2از یه کشور جنگ زده خوردیم ان هم در ازادی
فرقان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
نمیدونم دوستان با چه دلیلی میگن تبانی بود؟
اصلا باز رو دیدن؟
ژاپن تو خونه از عربستان شکست خورد پس باید بگیم تبانی کردن؟
نیمه دوم کلی موقعت از دست دادیم و حتی نزدیک بود گل سوم رو بزنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
وقتی میشنویم زن ایرانی از حضور در استادیوم منع میشود از ایرانی بودنمان شرم میکنیم
منصور
|
United States
|
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
من تنها به گل دوم مشکوکم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
سوریها چقدر به ما می خندن...
ناشناس
|
United States
|
۰۵:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
دستور از بالا نبود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
خیانت.وطن‌فروشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
من که حقیقتش خوشحال شدم! به هر حال با این نتیجه، سوری ها هم امیدوار به راهیابی به جام جهانی شدند. شاید نتیجه این بازی هدیه ناخواسته ای بود از طرف ملت ما به ملت رنج کشیده این روزهای سوریه.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
تبآااااااااااااااااااااااااااانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
تبانی؟!!!!! صد در صد
کاوه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
در مورد تبانی بودنش نمیدونم چی بگم اما اگر شکست ما بخاطر مغرور شدن تیم بود بنظر من این نتیجه برای آینده تیم بهترین نتیجه بود تا تلنگری به تیم وارد بشه و متوجه نقاط ضعفشون بشوند و در جام جهانی در مقابل تیمهای بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
سلام
بازی ایران با سوریه اصلا نمی پسندیدم . بازی بسیار ابتدایی و ضعیف بود. یک بازی محلی
این جمله در متن اصلاح کنید هوادران تیم ملی سوریه، خانوداگی صحیح خانوادگی است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
از مرد بودن شرمنده ام زنان دیگر کشورها در ورزشگاه باشند بانوان کشورم برای دیدن بازی ایران محروم >>>>>>>>
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
همین الان هم مرد نیستی
ناشناس
|
-
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
جهان سومه دیگه!!
هر کی میخواد هرچی بگه من توی جام جهانی طرفدار ژاپن میشم
کشوری که ملیت حرف اول رو میزنه
ماهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
دوستی و برادری ما با سوری ها در استادیوم حسابی آشکار شد. خوشحالم که از اول هم هیچ وقت این جماعت بابلی رو برادر و دوست خودم نمیدونستم. کره جنوبی قطعا حقش بود راه پیدا کنه چون حداقل یه آبرویی در فوتبال آسیا داره. این سوریه قراره چه تاثیری در جام بزاره من نمیدونم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
تبانی بود تبانی هوووی هوووی !!!
سیروس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
آقای خواهش میکنم کمپینی راه بندازیم برای نرفتن به ورزشگاه تا اجازه به زنان در ورزشگاه صادر بشه واقعا خجالت بکشیم از این وضعیت
ماهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
فکر کنم اگر از ابتدا هم میگفتن قراره با تبانی به سوریه کمک کنن بیاد بالا بازم هممون مینشستیم تا آخر بازی تو استادیوم. آسیاست و همین کارای سطح پایینش در فوتبال. جدا تاسف.....
شبگرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
مسئولین با تبعیض ورود زنان ایرانی و سوری می خوان بگن که زنان سوری در کنار مردان سوری امنیت دارن، ولی زنان ایرانی در کنار مردان ایرانی امنیت ندارن
این توهین به مردم ایران نیست؟
بهزاد
|
United States
|
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
آررره تبانی!! خودمون را فریب می دیم؟آره سوریه با ما در بازی مالزی تبانی کرده بود. سوریه با چین و ازبکستان قطر هم تبانی کرده بود. قدرت واقعی فوتبال ما همینه . خدارو شکر توی گروه دومی نبودیم، وگرنه کار مشکلی رو در برابر ژاپن و استرالیا داشتیم. دوما، چه انتظاریه که بعضی ها دارن که حتما سوریه باید به ما باج می داد؟ مگه اونا کشورشون رو دوست ندارن؟ بجای این حرفا بهتره بریم نقطه ضعف تیممون را برطرف کنیم تا تو سه بازی گروهی جام جهانی زنگ تفریح بقیه نشیم.
شاهین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
نیازی به تبانی نبود. واقع بینانه نگاه کنیم به ماجرا. آقای سرمربی از چند روز پیش دوباره یه جنجال بیخود درست کرد و وضعیت روانی تیم و مدیران مرتبط را بشدت بهم ریخت و همه رو تحت فشار شدید برای اینکه حتما باید ببریم وگرنه تبانی کردیم قرار داد.
تو کشور ما فوتبالیست ها هر وقت تحت فشار غیر مستقیم قرار گرفتن نتیجه ای بهتر از این بدست نیاوردن. باز هم خدا رو شکر با غیرت خود بچه ها موضوع جمع شد و مساوی کردیم.
این سرمربی اگرچه خوب نتیجه آورده ولی خیلی بیشتر از نتیجه حاشیه درست کرده. ایکاش مسئولین تو انتخابهای بعدیشون ایجور نقاط ضعف افراد رو مد نظر قرار بدن.
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
من اول خیلی عصیانی بودم ولی خوشحالی کل مردم سوریه بعد از این همه رنج دیدم دیگر عصبانی نیستم تختی هم در جند جا که می تونست ببره ولی به ظاهر به حریفش باخت
عزیز دل
|
United States
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
راست میگن تبانی شده...!!!؟؟؟ دیشب ژاپن هم با عربستان تبانی کرد تا استرالیا تیم سوم بشه!! تیم ما در حد تیم های اروپا بود!!و تیم سوری تا حالا با همه تیم دیگه هم تبانی کرده بود تا بتونه به اینجای جدول برسه!!!.... دیرینگ ... دیرینگ ... دیرینگ... بسه دیگه بیدار شید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
غیر منتظره نبود . با ان تعویض ها معلوم بود می خواهند سوریه امتیاز بگیرد
ولی زیاد اش را شور نکردن تا فیفا نفهمه
عباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
به خدا ما خیلی بدبختیم . دیشب شبکه سوریه زنده شهرهای سوریه رو نشون میداد همه تو خیابونا داشتن عشق و حال میکردن . تو کافه هاشون خوش خوش بودن اونوقت ما
بانوان ما حتی از حضور توی استادیوم محرومن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
گل دوم...
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
احتمال تبانی یا دلسوزی یک طرفه از طرف ایرانی ها بسیار بالاست!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
وقتی ورزش را سیاسی میکنید همین میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
وقتی خانمهای سوری خونشان رنگین تر از خانمهای ایرانی است، دیگه حرفی باقی نمیمونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
شما ایرانی نیستید که غیرت این بچه ها را تبانی میگیرید فکر کردید سوریه این سیزده امتیاز را تو این بازی گرفت این همه موقعیت و جانانه جنگیده سوریه را نادیده گرفته اید بعد ایران را متهم به تبانی میکنید واقعا خجالت داره حتما میخواهید که با این اتهامها برند براتون قهرمانی جام جهانی هم بیارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
همیشه در ضرب المثل میگفتن مرغ همسایه غازه .... دیروز دیدیم مرغ سوری بی حجاب چه جولانی تو ورزشگاه ایرانی میداد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
همونایی که میگن فوتبال سیاسی نیست، دارن میگن ایران به عمد از سوریه گل خورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
منتظر بازی سوریه و امریکا در پلی اف باشید!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
اقایات و بانوان دایی جان ناپلئون بین حاد!
چند روز پیش فرانسه ی بزرگ، قهرمان سابق اروپا و جام‌جهانی با لوکزامبورگ کوچک، از ضعیفترین های اروپا مساوی کرد! کسی هم ککش‌نگزید.فوتبال دقیقا به این اتفاقات هست که شده ورزش اول دنیا!
با این حرفا لذت صعود مقتدرانه رو از بین نبرید..یکمم لذت بردن رو تجربه کنین بابا...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
دو گل که مهم نیست
كاوه
|
United Kingdom
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
جا داره بجاى گير دادن به بازيكنان سورى و رفتار به اصطلاح غير متعارف آنها به بازى بدون هدف و ولنگارانه بازيكنان ايرانى انتقاد بكنيم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
واقعا بيرانونددر حد تيم ملي نيس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
تا كي تحقير
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
فقط افراد ساده لوح میگند تبانی نبوده
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
بیش از این هم انتظاری نمیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
براداران عزیزم که در ورزشگاه دیشب حضور یافتید خواهشمند است دفعه بعد که قصد حضور در مسابقات فوتبال چه باشگاهی که این هفته شروع میشود و چه ملی که خدا میداند کی برای یکبار شده از مادرتان همسرتان خواهرتان دخترتان بپرسید ایا انها دوست دارند همراه شما به دیدن مسابقه ییایند اگر جواب مثبت بود به احترام انها مسابقه را از تلویزیون و در کنار انها تماشا کنید
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
جام قبلی یادتون ازبکستان 4تا از قطر خورد و نزدیک بود ما با تفاضل سعود نکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
من در استانبول سوار تاکسی شدم نگفتم ایرانی هستم . راننده سوری بود عوضی مسیری را که حداکثر 10 لیر میشد میخواست 60 لیر بگیرد باقیمانده پول را هم میخواست پوال تقلبی بدهد و آخرسر هم فحش داد . بارها به استانبول رفته ام اما چنین برخوردی را از هیچ راننده ای (که از ملیت های مختلف هم هستند ) ندیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
لعنت بر بازیکنان کم فروش.......!!!!!!!!!!!!!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
جشنواره موسیقی فجر دادگاه روح الله زم آزادراه تهران شمال احمد صمدی انتخابات مجلس یازدهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب