بازدید 6143

رابرت دنیرو با «نامحدود» در تلویزیون

شبکه های مختلف سیما در روزهای پایانی هفته جاری فیلم های انیمیشن، سینمایی و تلویزیونی با داستان های متنوعی را برای علاقه‌مندان به تماشای آثار سینمایی و تلویزیونی، پخش می کنند.
کد خبر: ۵۲۸۸۴۹
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵ 03 September 2015
شبکه های مختلف سیما در روزهای پایانی هفته جاری فیلم های انیمیشن، سینمایی و تلویزیونی با داستان های متنوعی را برای علاقه‌مندان به تماشای آثار سینمایی و تلویزیونی، پخش می کنند.

به گزارش مهر، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «یکشنبه خونین»، «شیر سنگی»، «خرس قطبی کوچولو»، «بدون ذره ای تردید»، «گروه ویژه»‌، «سفر به باتیفول»، «لحظات جاودانه ماریا»، «تبعیدی»، «شیر خفته»، «پرتگاه»، «شرلوک ۲»، «مسیر ایرلندی»، «نامحدود»، «اتوبوس پیرمردها»، «تام و جری دستیاران شرلوک هولمز»، «زمین بازی»، «زنده باد»، «برادران سرزمین من»، «خزان جدایی»، «بل»، «مهره سوخته»، «مکافات»، «محموله» «روز وارونه»، «بازگشت به خانه»، «من و خرس ها» و «شهروند مطیع قانون» پنجشنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ شهریور ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می رود.

شبکه یک سیما

«یکشنبه خونین»

فیلم سینمایی «یکشنبه خونین» به کارگردانی پل گرین گراس، پنجشنبه ۱۲شهریور ماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی جیمز نسبیت، تیم پیگوت اسمایس و نیکولاس فارل آمده است: ایوان کوپر که یک ایرلندی معترض به سیاست های استعماری انگلیس است در روز ۳۰ ژانویه سال ۱۹۷۲ به همراه سایر معترضان به خیابان های دری، یکی از شهرهای ایرلند شمالی می ریزند و در مقابل ارتش بریتانیا می ایستند. در این درگیری ها ۱۳ نفر کشته شده و عده زیادی زخمی می شوند و این روز در تاریخ ایرلند به یکشنبه خونین معروف می شود.  

«شیر سنگی»

فیلم سینمایی «شیر سنگی» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی، جمعه ۱۳ شهریور‌ ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی علی نصیریان، عزت الله انتظامی و ولی الله شیراندامی آمده است: جسد یك انگلیسی كه با داس كشته شده، در منطقه بختیاری، روی لوله های نفت پیدا می شود. كوهیار، پسر رییس طایفه علی یار، و خدامراد، كه مجسمه شیر سنگی می سازد ، جسد را می بینند و دفن می كنند. مأموری به نام عامری برای پیگیری قتل و دستگیری قاتل به منطقه اعزام می شود. یك دیپلمات انگلیسی نیز او را راهنمایی می كند. عامری، ‌كوهیار را قاتل می داند. بین او و نامدار خان كه همخون علی یار و رییس طایفه ای دیگر است نزاع در می گیرد. بگو مگوهای آن ها، همان گونه كه دیپلمات می خواهد، جنگی ناخواسته را موجب می شود، كه مرگ علی یار، كشتار قشون دولتی و قتل عامری را به دنبال دارد.


شبکه دو سیما

سینمایی «خرس قطبی کوچولو» به‌ کارگردانی تیلو روتریش، پنجشنبه ۱۲ شهریور‌ماه ساعت‌ ۸‌ صبح در قالب برنامه «سینما صبحانه» از شبکه دو سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان آمده است: یک بچه خرس قطبی به نام لازر با یک بچه شیر دریایی به نام رابی دوست می‌شوند و در کنار هم بازی می کنند و از کنار هم بودن هم، لذت می برند. از طرفی والدین لازر و رابی از این دوستی تعجب می کنند و به آنها می گویند چطور می شه دو دشمن با هم اینقدر دوست و رفیق باشند. در طرف دیگر ماجرا انسان ها به منطقه زندگی لازر و لابی می روند و با دستگاهی که دارند حیواناتی را که در آن منطقه هستند، می گیرند و...

«بدون ذره ای تردید»

فیلم سینمایی «بدون ذره ای تردید» به کارگردانی پیتر هیامس، پنجشنبه ۱۲ شهریور ماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان با بازی جسی متکافه، آمبر تامبلین و مایکل داگلاس آمده: سی جِی خبرنگار شبکه خبری ۸، طی تحقیقاتی درمی یابد که دادستان هانتر در جریان پرونده های جنائی خود دست به جعل مدرک DNA می‌زند تا برد خود را در پرونده حتمی کند، چرا که نامزد پست فرمانداری است و این امر برای کسب اعتبار بیشتر او لازم است. سی جی سعی در بر ملا کردن فساد او دارد و از آنجا که با الا دستیار هانتر به تازگی نامزد کرده اند، از او می خواهد برای اثبات این ادعا، فیلم بازجویی های دادستانی را در اختیارش بگذارد و...

فیلم سینمایی «گروه ویژه»

فیلم سینمایی «گروه ویژه» به کارگردانی هویت ییتمن، جمعه ۱۳شهریور ماه ساعت ۸:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان این فیلم درباره فرد خلافکاری به نام سیبر لین است. او بزرگ‌ترین شرکت فروش دستگاه‌های خانگی را در شهر دارد. سیبر لین برای آنکه نظم شهر را به هم بریزد، داخل دستگاه‌هایش، نوعی سلاح طراحی کرده است. این سلاح ها با یک سیستم مرکزی هماهنگ هستند که با فشار دادن دکمه این سیستم مرکزی کل شهر به هم می‌ریزد و...

«سفر به باتیفول»

فیلم سینمایی «سفر به باتیفول» به کارگردانی پیتر مسترسن، جمعه ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه این فیلم با بازی جرالدین پیج، جان هرد، ریچارد برادفورد و ربکا د مورنی آمده است: وات پیرزنی تنها و سالخورده است که قصد می کند برای دیدن دخترش به شهر جسی مای برود. او با اتوبوس محلی سفرش را شروع می کند و در سفر با زن جوانی به نام لودی آشنا می شود...


فیلم سینمایی «لحظات جاودانه ماریا»

فیلم سینمایی «لحظات جاودانه ماریا» به کارگردانی جان تروئل، جمعه ۱۳شهریور ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: ماریا لارسون زن جوانی است که همراه با دو فرزند و همسرش زندگی ساده خود را سپری می کند. همسر او مردی دائم الخمر بوده و به همین دلیل با خانواده اش بدرفتاری می کند. ماریا به دلیل مشکلات مالی با خیاطی و کار در منزل ثروتمندان سعی دارد تا حدودی اوضاع را بهبود بخشد. یک روز دوربینی را که اوائل ازدواجش در یک قرعه کشی برنده شده است پیدا کرده و برای فروش آن به عکاسی مراجعه می کند و آقای پدرسون، صاحب عکاسی او را تشویق می کند تا دوربین را نگه دارد و نحوه کار با آن و ظهور عکس را به وی می آموزد. ماریا کم کم به عکاسی علاقمند می شود و از هر آنچه که به نظرش مناسب است عکس می گیرد تا...

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «تبعیدی»

فیلم سینمایی «تبعیدی» به کارگردانی فلیپ استولزی، پنجشنبه ۱۲ شهریور ماه ساعت ۱۲ بامداد از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان با نقش آفرینی ارون اچارت، الگا کری لنگو، لیانا لیبراتو و نل نیپرآمده است: بن لوگان یک مهندس الکترونیک است که از طریق یک شرکت آمریکایی برای کار در شعبه بلژیک همان شرکت که در کار تولید وسایل امنیتی است، استخدام می شود. یک شب او به خانه می رود تا به همراه دختر نوجوان خود اِمی ساعاتی را سپری کند و فردای آن شب که به محل کار بازمی گردد با دفتر کار خالی خود مواجه می شود. او به دفتر مرکزی شرکت می رود و در کمال تعجب درمی یابد که آن شرکت هیچ گونه سابقه ای از او ندارد. درست در همین اوضاع یکی از همکاران سابق او، بن و دخترش را گروگان می گیرد و قصد کشتن آنها را دارد که بن و دخترش موفق به کشتن او و فرار می شوند و...

سینمایی «شیر خفته»

روز پنجشنبه ۱۲شهریور ماه ساعت ۱۱:۳۰ فیلم سینمایی «شیر خفته» به کارگردانی محمود کوشان از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان با نقش آفرینی عزت الله انتظامی و همایون اشکان آمده است: اعمال سفارت خانه روس و انگلیس و امنیه های قوای مرکزی روزگار را بر مردم تنگ کرده اند. محمودخان، که منشی سفارت انگلیس است از کار در سفارت خانه انگلیس استعفا می دهد و به مردم می پیوندد و آنها را علیه انگلیسی ها و قوای مرکزی می شوراند. آیت الله میرزای شیرازی فتوای تحریم تنباکو را صادر می کند و مردم به اداره دخانیات حمله می‌برند. علی فرزند داود خان به انقلابیان می پیوندد و انگلیس ها داود خان را که منشی سفارت است، سرزنش می کنند.

«پرتگاه»

روز جمعه ۱۳ شهریور ماه ساعت ۱۲ بامداد فیلم سینمایی «پرتگاه» به کارگردانی بهرام ری پور از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان با نقش آفرینی امیر صادقیان، جهانبخش سلطانی، کامران باختر، امین حیایی، شهرزاد طریقت و منوچهر حامدی آمده است: پلیس اسماعیل را جلو یك تالار عروسی دستگیر و بازپرس او را وادار می‌كند که گذشته اش را مرور کند: روزی اسماعیل با دوستش فریبرز، كه جوانی بزهكار است، با الهه روبرو و به تدریج به او علاقه مند می‌شود .

فیلم سینمایی «شرلوک۲»

فیلم سینمایی «شرلوک۲» به کارگردانی کولم مک کارتی، روز جمعه ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان با نقش آفرینی مارتین فری من و یونا استابس و بندیکت کامبریچ آمده است: این قسمت در سالن عروسی اتفاق می افتد. که در طی آن مرد جوانی قصد دارد افسر بازنشسته ای که فرمانده سابق جان واتسون بوده را در مراسم عروسی واتسون به قتل برساند. شرلوک که نقش ساقدوش واتسون را به عهده دارد در حین ایراد نطق ساقدوش که گذشته را روایت می کند متوجه سوء قصد در عروسی می‌شود و...

 شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «مسیر ایرلندی»

فیلم سینمایی «مسیر ایرلندی» به کارگردانی کن لوچ، پنجشنبه ۱۲ شهریور ساعت ۱۱:۰۰ از شبکه چهار سیما بازپخش می شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: فرگوس که قبلا برای یک شرکت امنیتی انگلیسی در عراق کار می کرده از مرگ عزیزترین دوست و همکارش فرانکی خبردار می شود ولی شواهدی اور را به شک می اندازد.  فرانکی پیش از مرگش موبایل یک عراقی را برای فرگوس می فرستد که حاوی فیلمی از صحنه تیراندازی ماموران امنیتی به یک تاکسی و قتل زن و بچه داخل تاکسی است.

فیلم سینمایی «نامحدود»

فیلم سینمایی «نامحدود» به کارگردانی نیل برگر، جمعه ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۱:۰۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.

داستان فیلم از این قرار است که: یک مرد معتاد و بیکار که از همسرش جدا می شود و همه او را ترک می‌کنند، یک روز به قصد قدم زدن در خیابان برادر زن سابقش را می بیند و از او یک قرص می گیرد. و برادر زن او می گوید این قرص این توان را به او می دهد که از ۱۰۰ درصد مغزش استفاده کند در حالی که در حالت عادی او از ۳۰ درصد مغزش استفاده می کند. مرد وقتی قرص را استفاده می‌کند متوجه می شود او می تواند از ضمیر ناخودآگاه ذهنش استفاده کند در نتیجه بعد از استفاده از چند قرص او یک موقعیت شغلی بسیار عالی پیدا می کند که در جامعه برای خودش جایگاهی می یابد. دوباره تلاش می کند تا همسرش برگردد و زندگی موفقی را شروع می کند اما پس از...

فیلم سینمایی «اتوبوس پیرمردها»

فیلم سینمایی «اتوبوس پیرمردها» به کارگردانی یانگ ژانگ، جمعه ۱۳شهریور ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.

داستان فیلم با بازی بین لی و تیان مینگوو از این قرار است که در یک خانه سالمندان تعدادی از پیرمردها تصمیم می گیرند که در مسابقه تئاتر یک شهر دیگر شرکت کرده خود را به آنجا برسانند. آنها حین تمرینات دچار آسیب می شوند و همین موضوع منجر می شود که مسئولان آسایشگاه مانع ادامه فعالیت آنها شوند. سردسته بازیگران که آرزو داشته خود را به شهرِ محلِ مسابقه برساند و با کسب رتبه راهی ژاپن شود تا دخترش را برای بار آخر ببیند، انگیزه ای در سایر بازیگران ایجاد می کند تا آنها پنهانی به تمرینات خود ادامه دهند. سرانجام با اتمام تمرینات، آنها شبانه با برنامه ای از پیش تعیین شده از آسایشگاه فرار می کنند و با اتوبوسی قدیمی خود را به محل مسابقه می رسانند. در راه مسئول آسایشگاه نیز خود را به آنها می رساند تا مانع از ادامه سفرشان شود اما وقتی مقاومتشان را می بیند خود نیز به آنها ملحق شده و اجازه می دهد به راهشان ادامه دهند.

شبکه پنج سیما

انیمیشن «تام و جری دستیاران شرلوك هولمز»

انیمیشن «تام و جری دستیاران شرلوك هولمز» به کارگردانی جف سرگی، پنجشنبه ۱۲ شهریور ماه ساعت ۹:۰۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.

داستان فیلم با نقش آفرینی مایل یورك و جف برگمن از این قرار است که: خانم رد از شرلوك هولمز كاراگاه خصوصی زبده درخواست كمك می كند. شرلوك هولمز پس ازملاقات خانم رد متوجه دسیسه ای از طرف پروفسور موریاتی می شود. او قصد دارد الماس پنجاب را از موزه بدزدد و برای این كار از منزل خانم رد برای رسیدن به مقصودش استفاده كرده است تا وی را در برابر پلیس ها مقصر جلوه دهد. تام و جری خانم رد را فراری می دهند. آنها به خانه دوست جری می روند و با كمك او خانم رد را پیش عمویش می برند، غافل از اینكه...

فیلم «زمین»

فیلم «زمین» به کارگردانی دیوید ام. ایوانسن، جمعه ۱۳شهریور ماه ساعت ۹:۰۰ از شبکه پنج روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم با بازی تام گوری، مایک ویتار، پاتریک رنا و چانسی لئوپاردی از این قرار است که: اسکات اسمالز یک پسر بچه درسخوان است که از بیسبال چیز زیادی نمی داند و به تازگی ناپدری اش بیل تلاش می کند که به او بیسبال یاد دهد که چندان موفقیت آمیز نیست. در عوض اسکات با پسر بچه ای به نام بنجامین فرانکلین رودریگز آشنا می شود که او را به میان گروه بیسبال خود می برد و با حوصله به تدریج به اسکات توپ گیری در بیسبال را می آموزد. بیسبال برای همه بچه های گروه چیزی در حد سرگرمی اوقات فراغت است اما برای بنجامین در حکم تمام زندگی اش است. در انتهای زمینی که بچه ها معمولا در آن بیسبال بازی می کنند پرچینی وجود دارد و از پشت آن همواره صدای ترسناکی به گوش می رسد. هر توپ بیسبالی که پشت این پرچین می افتد توسط یک سگ ربوده و...

فیلم «زنده باد»

فیلم «زنده باد» به کارگردانی سهیل خان، جمعه ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج روی آنتن می رود.

داستان فیلم از این قرار است که: به دنبال خودکشی یک دانشجوی معلول در دانشگاه و رعایت نشدن حقوق او که مقسران اصلی در این ماجرا وزیر کشور و حزب تبلیغاتی او هستند، جی تصمیم می‌گیرد حق پایمال شده خون او را بگیرد و تلاش خود را می کند و در نهایت با حمایت رئیس جهور و مردم موفق می شود.

شبکه شما

«برادران سرزمین من»

فیلم تلویزیونی «برادران سرزمین من» به کارگردانی سید هادی محقق، پنجشنبه ۱۲ شهریور ماه ساعت ۲۳ از شبکه شما پخش می شود.

داستان فیلم از این قرار است که: در یکی از روستاهای استان خراسان اتفاق می افتد. اقوامی با مذاهب تشیع و تسنن در این روستا به خوبی در کنار هم زندگی می کنند اما ماجراها از زمانی شروع می شود که دوره گردی به روستا می آید. او با کینه توزی سعی می کند بین صاحبان مذاهب در روستا اختلاف به وجود بیاورد و تاجایی پیش می رود که با طراحی و اقدام به قتل در پی شعله ور کردن آتش اختلاف است اما در نهایت حقایق روشن می شود و آشتی و صمیمیت بین اهالی ده بوجود می آید.

حسین خان بیگی، لادن سلیمانی، جواد عاقبت بین، عباس شجاع، هادی دیباجی و علی جاویدفر در فیلم تلویزیونی «برادران سرزمین من» در مرکز خراسان رضوی ایفای نقش کرده اند.

فیلم تلویزیونی «خزان جدایی»

فیلم تلویزیونی «خزان جدایی» به کارگردانی بهرام درخشان، جمعه ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش می شود.

داستان فیلم از این قرار است: فرشید صادقی سال ها خارج از کشور زندگی کرده است، اکنون او بیماری صعب العلاجی دارد او به ایران و به زادگاه خود گیلان بازگشته است تا همسر و دخترش را که سال‌ها پیش آنها را ترک کرده است پیدا کند. با تجویز پزشک او به روانشناسی مراجعه می‌کند و داستان زندگی خود را بازگو می‌کند. پس از به دنیا آمدن تنها دختر او پزشکان تشخیص داده بودند همسر او دیگر قادر به بارداری نمی‌باشد و با اصرارهای فراوان خانواده صادقی برای ازدواج مجدد و داشتن فرزندان بیشتر زندگی آنها ازهم گسسته شده و همسرش به ناچار او را ترک کرده بود. حالا او پشیمان به دنبال همسر و دخترش می‌گردد.

فرهاد بشارتی، النا اسبقی و سوگل درخشان در فیلم تلویزیونی «خزان جدایی» در مرکز  گیلان بازی کرده اند.

شبکه پویا

انیمیشن «وقتی باد برمی خیزد»

انیمیشن «وقتی باد برمی خیزد» به کارگردانی هایائو میازاکی، پنجشنبه ۱۲ شهریور ماه ساعت ۲۱ از شبکـه پویا پخش خواهد شد.

داستان این فیلم بر مبنای زندگی جیرو هوریکوشی طراح هواپیماهای جنگندۀ زیرو که در جنگ جهانی دوم در حمله به پرل هاربر استفاده شد، ساخته شده است. جیرو پسری جوان است که رویای خلبان جنگی شدن را در سر می‌پروراند اما به‌ خاطر ضعیف بودن چشمانش موفق نمی‌شود در آزمون خلبانی شرکت کند. او پس از خواندن یک مجلۀ هوانوردی تصمیم می‌گیرد به دیدار طراح معروف ایتالیایی، «کاپرونی» برود. کاپرونی به جیرو پیشنهاد ساخت یک هواپیما را می‌دهد...

انیمیشن سینمایی «شهر راز»

انیمیشن سینمایی «شهر راز» به کارگردانی مازیار محمدی نژاد، جمعه ۱۳شهریور ماه ساعت ۲۱ از شبکه پویا پخش می شود.

داستان در مورد نوجوانی از شهر شیراز است که در اثر یک اتفاق عجیب به گذشته سفر می‌کند. او در آن شهر باستانی با ماجراهای شگفت‌انگیزی روبه‌رو می‌شود که برای حل آنها باید از دانش خود استفاده کند. شهر در اثر خرابکاری‌های حاکم، دچار بُحران کم‌آبی و مشکلات بزرگ دیگری شده که باید راه حل مناسبی برایش پیدا کرد مثل معمای گم شدن الماس شهر، خطر اعدام استاد آهنگر مهربان و حملۀ جانور عظیم فلزی به شهر...

شبکه نمایش

فیلم های سینمایی و تلویزیونی «بل»، «مهره سوخته»، «مکافات» و «محموله» پنجشنبه ۱۲ شهریور ماه ساعت ۱۲، ۱۵، ۱۷ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی «روز وارونه»، «بازگشت به خانه»، «من و خرس ها» و «شهروند مطیع قانون» جمعه ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۱، ۱۵، ۲۰:۳۰ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی