بازدید 3177

تصادف بوئینگ ترامپ با یک جت در فرودگاه فلوریدا

هواپیمای بوئینگ شخصی دونالد ترامپ هنگام حرکت بر روی باند در فرودگاه بین‌المللی فلوریدا به یک فروند جت برخورد کرد.
کد خبر: ۱۲۳۷۵۲۲
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۹ 15 May 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، یک منبع آگاه خبر داد هواپیمای بوئینگ ۷۵۷ شخصی دونالد ترامپ هنگام حرکت بر روی باند، در فرودگاه بین‌المللی پالم بیچ فلوریدا به یک فروند جت برخورد کرد.

سازمان هوانوردی فدرال آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد یک فروند هواپیمای بوئینگ شخصی با یک فروند جت متوقف شده و بدون مسافر در فرودگاه فلوریدا برخورد کرد. این سازمان در این بیانیه تعلق داشتن این بوئینگ به دونالد ترامپ را تایید نکرد.

در این بیانیه آمده است این حادثه در نقطه‌ای از فرودگاه رخ داد که سازمان هوانوردی بر هواپیما‌ها نظارت نمی‌کند، اما در عین حال تاکید شده که تحقیقات در این باره ادامه دارد.

براساس این گزارش، ترامپ پیش از این حادثه با هواپیمای خود به یک گردهمایی انتخاباتی در نیوجرسی رفته بود. 

دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۰، این بوئینگ را به مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار خریداری کرده بود و این هواپیمای سفارشی شامل تکیه گاه‌های آب کاری شده با طلا، دو اتاق شخصی مسافر، سه حمام، فضایی برای ناهار خوری و برگزاری کنفرانس و یک سیستم سرگرمی بزرگ است. این هواپیما در سال ۱۹۹۱ ساخته شده است.

در همین حال ترامپ در ماه ژانویه سال جاری از مقامات بوئینگ خواست تا ساخت بوئینگ ۷۵۷ را از سربگیرند. ساخت این نوع هواپیما از سال ۲۰۰۴ متوقف شده است. ترامپ در یک شبکه اجتماعی گفت: بوئینگ باید ساخت نوع ۷۵۷ را دوباره از سر بگیرد. این زیباترین و فرمان پذیرترین هواپیمایی است که بوئینگ تاکنون ساخته است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی