بازدید 2038

نتانیاهو: شبکه الجزیره دیگر از اسرائیل پخش نخواهد شد

بنیامین نتانیاهو نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی دوشنبه شب در اظهاراتی گفت که شبکه خبری الجزیره قطر از فلسطین اشغالی دیگر پخش نخواهد شد.
کد خبر: ۱۲۲۹۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۱ 02 April 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از خبرگزاری سما فلسطین، نتانیاهو گفت که از امروز (دوشنبه) این شبکه خبری دیگر از (رژیم) اسرائیل پخش نخواهد داشت.

وی با بیان این ادعا که شبکه الجزیره به امنیت رژیم صهیونیستی آسیب رسانده و به صورت فعال در عملیات هفت اکتبر حضور داشته و علیه نظامیان ما به تحریک پرداخته است، افزود: بر اساس قانون جدید قصد دارم فورا فعالیت شبکه الجزیره در اسرائیل را متوقف کنم.

پیش تر روزنامه عبری زبان معاریو اعلام کرد کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) تعطیلی شبکه الجزیره در اراضی اشغالی را به طور نهایی تصویب کرده است.

به موجب این قانون، نخست وزیر رژیم صهیونیستی می‌تواند هر رسانه‌ خارجی که تهدیدی برای امنیت این رژیم باشد را تعطیل کند.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت.

این رژیم برای جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی