بازدید 60567
۶
نبض خبر

روش تربیتی عجیب المیرا شریفی مقدم

کد خبر: ۱۱۹۵۵۵۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۲ - ۰۴:۱۱ 29 September 2023
تعداد بازدید : 18464
«من یک بار رفتم خونه. یکی از بچه‌ها تو تبلت و اینا بود. یک نگاهی کرد گفت سلام. گفتم ببین پسرم از این به بعد مادرت وارد شد، باید بلند شوی، بیایی جلوی در سلام بدی و بعد بری... کلاً مشکل حل شد. گفتم از این بعد نبینم که وقتی مادرتون از در می‌آید تو، بچه‌ها نشسته باشید... دم در به مادرتون احترام بگذارید» این روش تربیتی است که المیرا شریفی مقدم مجری پرحاشیه در خانه برای فرزندانش در پیش گرفته و در تلویزیون بیان می‌کند. او می‌گوید بچه‌هایش در مواجهه با چنین رفتارهایی، خانه را با پادگان مقایسه کرده‌اند. اظهارات شریفی مقدم را می‌بینید و می‌شنوید.
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۶
سلام. با گفتن کار درست نمی شود. روان شناسان می گویند تجربه ثابت کرده است که بچه ها به حرف گوش نمی کنند. می بینند و یاد می گیرند. خانم شریفی می بایست هر وقت فرزندان شان به خانه می آیند جلوی پای آنها بلند شود و هیچ نگوید. بچه یاد می گیرند.
پاسخ ها
مهدی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۷
!!!!!!!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۷
با این حرفت کلا اسلام و شعور رو زیر سوال بردی‌خلنم شریفی باید وقتی با والدینش مواجه میشود با والدینش چنین برخوردی بکنه نه با بچه هایش.
جواد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
سلام ، باید مانند قدیم که پدران و مادران با ما رفتار کردند با بچه های نیز رفتار کرد نه آزاد و نه زور ، به دل دوست و زهره در چشم ، خانم های جدید باید احترام شوهرش را نگه بدارد و به بچه هم یاد بدهد که احترام کند و مانند قدیم پدر سالاری شکل بگیرد .
یک خانم با اصالت و با سواد که خودش رو در این هیاهو و تندباد ضدفرهنگی مجازی گم نکرده
من که هیچوقت اینستا نداشتم با 40 سال سن تا اونجا براتون پیام بگذارم
ولی هرجا که هستید تندرست و در آرامش باشید همراه دوتا پسرهاتون و آقای عابدی گرامی
بله این کار درسته اونم ازخانم شریفی مقدم مادرمنم موافق این گفتارشون ورفتارشون هستم