بازدید 1930

بزرگداشت هفته دفاع مقدس در بانک دی

همزمان با ایام بزرگداشت هفته دفاع مقدس، مراسمی با حضور مدیرعامل بانک دی، اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد بانک و گروه مالی دی و جمعی از کارکنان در محل نمازخانه ساختمان مرکزی بانک برگزار شد.
کد خبر: ۱۱۹۵۲۲۸
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۹ 27 September 2023

بزرگداشت هفته دفاع مقدس در بانک دی

به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی بانک دی، علیرضا قیطاسی، مدیرعامل بانک، در مراسم «راویان حماسه ایثار» با بیان این که رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، هرگز از یاد ما نخواهد رفت، گفت: همه ما وظیفه داریم به بهترین شکل ممکن، یاد و نام شهدا ایثارگران را گرامی داشته و در جهت تکریم خانواده معزز آنها بکوشیم.

وی افزود: در شرایطی که تا پیش از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، همواره بخش هایی از خاک کشورمان به بهانه های مختلف به بیگانگان واگذار می شد، در جریان جنگ تحمیلی حتی یک وجب از سرزمین ایران اسلامی از دست نرفت و ما این را مدیون ایثار و دلاوری های ایثارگران هستیم.

در بخش دیگری از این مراسم سردار محمد نیازی از رزمندگان دوران دفاع مقدس نیز در این مراسم با بیان خاطراتی از حضور در جبهه های جنگ هشت ساله علیه دشمن بعثی، گفت: دفاع مقدس، یک جنگ تمام عیار علیه کشور ما بود که با حمایت همه ابرقدرت های جهان از رژیم بعث شکل گرفت.

وی افزود: آن روزها رزمندگان ایرانی در حالی با دشمن می جنگیدند که کشور در دسترسی به ادوات و ملزومات اولیه جنگ با محدودیت مواجه بود، اما ایران امروز به حدی قوی شده است که در حوزه دفاعی، زبانزد دنیاست.

در ادامه این رویداد که با اجرای گروه سرود میعاد همراه بود، از ایثارگران و جانبازان شاغل در بانک دی با اهدای لوح تقدیر، قدردانی شد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی