بازدید 3425

قیمت دلار، سکه، طلا و یورو سه‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

هر گرم طلا ۱۸ عیار دو میلیون و ۳۲۹ هزار و هر قطعه سکه امامی ۲۸ میلیون و ۸۸ هزار معامله شدند
کد خبر: ۱۱۹۳۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۲ 19 September 2023

 به گزارش تابناک به نقل از فرارو؛ نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۲۸ شهریور تا ساعت ۱۱ و نیم معادل دو میلیون و ۳۲۹ هزار تومان به‌ثبت رسید که نسبت به آخرین معاملات دوشنبه شاهد افت پنج هزار تومانی ارزش این فلز گرانبها هستیم.

 

 با این حال قیمت سکه تفاوت چشمگیری با دیروز ندارد و با کاهش پنج هزار تومانی به ۲۸ میلیون و ۸۸ هزار تومان رسیده است. دلار خدماتی هم طبق اعلام مرکز مبادله ارز و طلا مثل دیروز ۴۱ هزار و ۲۸۰ تومان عرضه می‌شود.


قیمت دلار امروز سه‌شنبه ۲۸ شهریور براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا تا ساعت ۱۱ و نیم ۴۱ هزار و ۲۸۰ تومان است. دلار خدماتی بدون تغییر قیمت درقیاس با دیروز عرضه می‌شود و قیمت یورو خدماتی هم امروز مثل دوشنبه ۴۴ هزار و ۲۰ تومان اعلام شده است.

نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۲۸ شهریور تا ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه به دو میلیون و ۳۲۹ هزار تومان رسید. به این ترتیب نسبت به عصر دیروز طلا فروش‌ها در خریدوفروش‌های خودشان نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار را پنج هزار تومان کمتر محاسبه می‌کنند.

قیمت سکه امامی تغییر محسوسی ندارد و با کاهش پنج هزار تومانی به ۲۸ میلیون و ۸۸ هزار تومان رسیده است. نیم‌سکه هم ۱۵ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان یعنی ۵۰ هزار تومان بیشتر از دیروز فروخته می‌شود.

ربع‌سکه بهار آزادی مثل دیروز ۱۰ میلیون و ۹۰ هزار تومان فروخته می‌شود و سکه گرمی هم پنج میلیون و ۹۸۰ هزار تومان قیمت خورده است.

 

قیمت انواع سکه و طلا تا ساعت ۱۱:۳۰

طلا 18 عیار و انواع سکه

دوشنبه

امروز

طلا 18 عیار

دو میلیون و 334 هزار تومان

دو میلیون و 329 هزار تومان

امامی

28 میلیون و 93 هزار تومان

28 میلیون و 88 هزار تومان

نیم‌سکه

15 میلیون و 70 هزار تومان

15 میلیون و 120 هزار تومان

ربع‌سکه

10 میلیون و 90 هزار تومان

10 میلیون و 90 هزار تومان

یک گرمی

پنج میلیون و 980 هزار تومان

پنج میلیون و 980 هزار تومان

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی