بازدید 3105
۲

اراذل و اوباش شمال تهران در دام پلیس افتادند

معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری عامل اصلی ضرب و جرح عمدی احدی از شهروندان در حوالی میدان اختیاریه خبر داد.
کد خبر: ۱۱۹۲۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹ 09 September 2023

به گزارش تابناک به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرگرد محمد زیدی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری با سلاح سرد و ایجاد رعب و وحشت توسط ۳ تن از اراذل و اوباش و ایجاد ضرب و جرح عمدی یکی از شهروندان در میدان اختیاریه تهران بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کارماموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی و اقدامات پلیسی و فنی موفق به شناسایی مخفیگاه یکی از متهمان در حوالی میدان اختیاریه شهر تهران شدند.

سرگرد زیدی ادامه داد: ماموران در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم شناسایی شده را که قصد متواری شدن داشت دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

این مقام انتظامی در ادامه خاطر نشان کرد: این اراذل و اوباش دارای سوابق متعددی از جمله نزاع و درگیری، عربده کشی، ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم و امنیت عمومی هستند که پس از معرفی به مرجع قضائی روانه زندان شد.

معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران با اشاره به اینکه تحقیقات جهت دستگیری سایر همدستان این نزاع در دستور کار ماموران پایگاه سوم سازمان اطلاعات پلیس تهران قرار دارد، خاطر نشان کرد: پلیس در برقراری نظم و امنیت اجتماعی و ایجاد احساس امنیت و آرامش در بین شهروندان، با مخلان نظم و امنیت به طور قاطع برخورد خواهد کرد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۲
این اراذل و اوباش دارای سوابق متعددی از جمله نزاع و درگیری، عربده کشی، ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم و امنیت عمومی هستند که پس از معرفی به مرجع قضائی روانه زندان شد!
چرا کسی بررسی نمیکنه که این شخص آمادگی بازگشت به جامعه و زندگی مانند انسان را داره یا نه؟ چرا باید روح و روان و جان و مال مردم توسط افرادی که بارها زندانی شدن به خطر بیفته؟
پلیس در برقراری نظم و امنیت اجتماعی و ایجاد احساس امنیت و آرامش در بین شهروندان، با مخلان نظم و امنیت به طور قاطع برخورد خواهد کرد.!!!!
این برخورد قاطع که میگید آدم تنش کهیر میزنه.
اگه برخورد قاطع باشه که این اراذل دارای سوابق گوناگون رذالت و خلاف و زندان نمیشن و با یکبار برخورد قاطع باید آدم بشن.
پس چرا آدم نمیشن؟؟
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی