بازدید 2280

دشمنان می‌خواهند فرهنگ ایستادگی را از بین ببرند

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه فرهنگ عاشورا، فرهنگ آزادگی و ایستادگی در برابر ظلم است، گفت: دشمنان تمامی توان خود را به کار بسته‌اند تا این فرهنگ را از بین ببرند.
کد خبر: ۱۱۸۶۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴ 06 August 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ارتش با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت امام حسین (ع)، اظهار داشت: فرهنگ عاشورا، فرهنگ آزادگی، ایثار، فرهنگ زیر بار ظلم نرفتن، فرهنگ جلوگیری از انحراف دین، فرهنگ حفظ ارزش‌ها و ده‌ها مورد دیگر از سایر ارزش‌هاست.

دریادار سیاری افزود: دشمنان تمامی توان خود را به کار بسته‌اند تا این فرهنگ با ارزش را از بین ببرند و جای این ارزش‌ها را با ارزش‌های غربی عوض کنند؛ لذا ما باید در راستای حفظ این فرهنگ، تمامی توان خود را به میدان بیاوریم و با توطئه دشمنان مقابله کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش در ادامه با تأکید بر اهمیت کیفیت نیروی انسانی عنوان کرد: سرمایه هر سازمانی، نیروی انسانی آن است و جایگاه این نیرو موجب ارتقاء یا نزول سازمان می‌شود.

وی گفت: اهمیت دانشگاه علوم پزشکی ارتش به لحاظ اینکه محل پرورش جوانانی که سلامت کارکنان و خانواده‌ها به دست آنان است، بسیار بالاست و کسانی که در این دانشگاه آموزش و کسب علم می‌کنند، مسئول حفظ سلامتی تمامی کارکنان هستند.

امیر سیاری اضافه کرد: خدا را شاکریم که دانشگاه علوم پزشکی ارتش در این راه بسیار موفق عمل کرده و شاهد گنجینه‌ای از پزشکان و کادر درمان بسیار موفق در این دانشگاه هستیم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه