بازدید 16686
۱

رئیس شورای شهر مسجدسلیمان بازداشت شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان گفت: رئیس شورای شهر مسجدسلیمان با دستور قضایی بازداشت شد.
کد خبر: ۱۱۸۵۶۴۳
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۲ 31 July 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، علی زلقی،  اظهار داشت: در ادامه تحقیقات مقدماتی در خصوص پرونده فساد مالی در شورای شهر مسجدسلیمان، مدارکی از تخلفات انجام شده توسط رئیس این شورا به دست آمد که منجر به بازداشت وی شد.

وی ادامه داد: متهم با رعایت تشریفات قضایی به دادسرا احضار و پس از تفهیم اتهام مبنی بر اخذ رشوه، دریافت پول از طریق نامشروع و اعمال نفوذ بر خلاف حق، با قرار متناسب راهی زندان شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان گفت: با توجه به اینکه تخلفات انجام شده در حوزه پروژه‌های واگذار شده به برخی از پیمانکاران بوده است، اقدامات تکمیلی برای شناسایی و دستگیری عوامل مرتبط با موضوع در دست اقدام است.

زلقی بیان کرد: خط قرمز دستگاه قضایی ایجاد امنیت اجتماعی، اقتصادی و روانی مردم است و با افرادی که با ارتکاب اعمال خلاف قانون، این امنیت را خدشه‌دار کنند، بدون هیچ‌گونه مماشات و در چارچوب قوانین کیفری، به صورت قاطعانه برخورد قضایی خواهد شد.

به گزارش تسنیم، هشتم تیرماه امسال نیز شهردار سابق شهرستان مسجدسلیمان به اتهام ارتشاء بازداشت شده بود و در یک ماه اخیر هشت عضو شورای شهر در خوزستان به دلیل تخلفات اقتصادی بازداشت شده‌اند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳۵
انتشار یافته: ۱
شورای شهرها شده پاتوق دزدا
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه