بازدید 2727

حمایت و کمک های بانک ملی ایران به بیش از دو هزار شرکت دانش بنیان

بانک ملی ایران در جهت حمایت از ایجاد و توسعه طرح‌های دانش بنیان و فناور در زیست ‌بوم نوآوری کشور طی سال گذشته و دو ماه نخست امسال به دو هزار و 350 کسب و کار و شرکت های دانش بنیان اعتبار ویژه ای تخصیص داد.
کد خبر: ۱۱۸۵۰۲۰
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶ 26 July 2023

روابط عمومی بانک ملی ایران اعلام کرد، بانک ملی ایران به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان مالی زیست‌ بوم نوآوری کشور با تامین و اختصاص بسته حمایتی و تنوع در سبد خدمات اعتباری و تسهیلاتی، سهم عمده و قابل توجهی در ارائه تسهیلات، خدمات و تامین مالی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان دارد تا جایی که طی سال گذشته و دو ماه نخست سال جدید به دو هزارو 350 شرکت دانش بنیان بیش از 12 همت تسهیلات پرداخت کرده است.

بانک ملی ایران فقط طی فروردین و اردیبهشت ماه امسال در مجموع اعتباری به ارزش 19 هزار میلیارد ریال به شرکت های دانش بنیان تخصیص داده است .

این بانک با محور قرار دادن حمایت همه جانبه از شرکت های دانش بنیان در سیاست ها و برنامه های خود در سال جاری قصد دارد تا این شرکت‌ها را تا رسیدن به سهیم شدن در تولید ناخالص ملی، تکمیل زنجیره ارزش، رشد ظرفیت ها در اقتصاد ملی، رونق تولید و اشتغال آفرینی بنگاه های اقتصادی دانش بنیان حمایت کند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی