بازدید 1687
۴

ادارات استان قم امروز تعطیل هستند

بنا بر اعلام کارگروه مدیریت شرایط اضطرار پدیده گرد و غبار قم، ادارات این استان روز سه شنبه ۳ مردادماه تعطیل شدند.
کد خبر: ۱۱۸۴۷۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۸ 25 July 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، با تصمیم کارگروه اضطرار وقوع پدیده گرد و غبار استان قم و با توجه به پیش بینی استمرار شرایط آلودگی هوا و ماندگاری ذرات کمتر از ۱۰ میکرون، فردا سه شنبه سوم مردادماه، کارکنان دستگاه‌های اجرایی در سطح استان (به استثنای دستگاه‌های خدمات رسان و مراکزی که دارای نوبت کاری و کشیک هستند) تعطیل می‌باشند.

بر اساس این اطلاعیه، همچنین فردا سه شنبه کلیه کلاس‌های مؤسسات و آموزشگاه‌ها تعطیل خواهند بود.

ضمناً طبق توافق با کمیسیون هماهنگی بانک‌ها، شعب منتخب طبق اعلام کمیسیون هماهنگی بانک‌ها و بیمه‌ها در این روز به صورت کشیک دایر خواهند بود.

از اصناف و مدیران بخش خصوصی درخواست می‌شود به منظور کاهش مواجهه مردم با آلودگی هوا، ملاحظات لازم را رعایت و تسهیلات مورد نیاز برای آن دسته از کارکنانی که دارای بیماری زمینه‌ای هستند در نظر گرفته شود. همچنین معاونین استاندار و فرمانداران و بخشداران و مدیران برای هماهنگی در صورت نیاز در دسترس خواهند بود.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت و همراهی مردم استان، تقاضا می‌شود در مصرف برق و استفاده از سیستم‌های سرمایشی صرفه جویی لازم را داشته باشند و مدیران ادارات و بانک‌ها نیز ملزم به قطع کامل سیستم‌های سرمایشی هستند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۴
ولی متاسفانه ادارات تهران تعطیل نیست .
کارگرا و کارمندای بخش خصوصی ام که آدم نیستن
بقیه ادارات هم نیمه تعطیل هستند ،الان دوروزه اول صبح میرم اداره گذرنامه کرج آقایون زیارت عاشورا تشریف دارند ،ایا پولی که بابت خواندن زیارت و تلف شدن وقت مردم میگیرند حلاله
کاش کل شهر را برای همیشه تعطیل می کردید نصف مشکلات ایران حل میشد.
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه