بازدید 1934

آخرین مهلت اعلام علاقه‌مندی به رشته‌های عملی کنکور

مهلت اعلام علاقه‌مندی به شرکت در آزمون عملی رشته‌های هنر، علوم ورزشی و آموزش تربیت‌بدنی نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ امروز دوشنبه ۱۹ تیر ماه پایان می‌یابد.
کد خبر: ۱۱۸۲۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰ 10 July 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، دکتر علی صدر سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبر گفت: داوطلبان گروه آزمایشی هنر در صورت علاقه‌مندی به رشته‌های پذیرش با آزمون مندرج در اطلاعیه مربوطه به منظور شرکت در آزمون عملی، باید نسبت به انتخاب حداکثر دو مجموعه از رشته‌های تحصیلی اعلام شده از طریق سامانه آزمون سراسری اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان هر یک از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی در صورت علاقه‌مندی به رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت‌بدنی نیز باید نسبت به انتخاب مورد مربوط از طریق سامانه آزمون سراسری اقدام کنند. آزمون عملی رشته مذکور از ۲۸ تیر ماه تا ۳۱ تیر ماه برگزار خواهد شد.

وی در پایان تأکید کرد: داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون عملی خواهند بود که نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی در بازه زمانی اعلام شده و اعلام علاقه‌مندی به این رشته اقدام نموده و در جلسه آزمون یکی از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی، علوم انسانی یا علوم تجربی در نوبت اول یا در نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ حاضر باشند.

دکتر صدر از داوطلبان علاقه‌مند خواست به منظور کسب اطلاعات بیشتر اطلاعیه منتشر شده مورخ ۱۲ تیرماه در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور را به دقت مطالعه کنند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی