بازدید 2482

واکنش ارتش در برابر اهانت به قرآن

ارتش جمهوری اسلامی ایران در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، بیانیه‌ای صادر و در آن خاطرنشان کرد که این اقدام نه تنها هیچ خللی در انگیزه و باور به این کتاب آسمانی ایجاد نخواهد کرد، بلکه زمینه اتحاد هر چه بیشتر مسلمانان را به‌خصوص در ایام مبارک حج فراهم می‌کند.
کد خبر: ۱۱۸۱۴۱۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۰ 02 July 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی ارتش، متن بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران در محکومیت اهانت به قرآن کریم به این شرح است: «بسم‌الله الرحمن الرحیم. «إِنَّ الَّذِینَ کَفَرُوا بِالذِّکْرِ لَمَّا جاءَهُمْ وَ إِنَّهُ لَکِتابٌ عَزِیزٌ «۴۱» سوره مبارکه فصلت.«البتّه کسانی که به قرآن چون به سراغشان آمد کفر ورزیدند (به کیفر خود می‌رسند) در حالی که قرآن کتابی نفوذناپذیر است.»

اقدام دین‎‌ ‏ستیزانه و هنجارشکنانه دشمنان  اسلام بیانگر دو واقعیت گسترش روزافزون دین اسلام  و استیصال دشمنان در مقابل این نور جاودان است. اقدام غیرانسانی سوئد با وجود برخی حمایت جنایتکاران جهانی، مورد تأیید هیچ  انسان آزاده و هیچکدام از جوامع  و کشورهای منادی  و حامی صلح و اتحاد و امنیت جهانی نیست.

ارتش انقلابی و مردمی جمهوری اسلامی ایران، اقدام هتاکانه و توهین به مقام شامخ قرآن را به‌شدت محکوم و اعلام می‌کند که نور قرآن هیچ‌گاه در دل‏‌های بشری کم نشده و اقدامات مذبوحانه که با چراغ سبز استکبار و سلطه رسانه‌ای صهیونیسم جهانی انجام می‌گیرد، نه تنها هیچ خللی در انگیزه و باور به این کتاب آسمانی  ایجاد نخواهد کرد، بلکه  زمینه اتحاد هر چه بیشتر مسلمانان را به‌خصوص در ایام مبارک حج فراهم می‏‌کند تا جایی که امروز نه تنها  اعتراض مسلمانانِ نقاط مختلف جهان در محکومیت اقدام مذکور  را به دنبال داشته  بلکه مخالفت پیروان ادیان محترم الهی در توهین به مقدس‎ترین مقدسات مسلمانان را شاهد هستیم.

امید است  ملل آزاده جهان  با  اطلاع و اشراف به نیت سوء دشمنان در جریحه‌دار کردن احساسات پاک مسلمانان به آخرین معجزه تاریخ، این حرکت مذبوحانه را به شدت محکوم کنند تا جسارت  توهین به ادیان و کتب الهی برای همیشه دفن شود.»

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی