بازدید 7614

ربودن دختر دانش‌آموز در مسیر مدرسه

روز ۷ خرداد ماه امسال پدر و مادر دختری وقتی دیدند دختر ۱۴ ساله‌شان پس از تعطیل شدن مدرسه هنوز به خانه بازنگشته است نگران شدند.
کد خبر: ۱۱۷۸۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴ 07 June 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه ایران، ابتدا پدر به مدرسه رفت و دید مدرسه تعطیل شده است و هیچ کسی در مدرسه حضور ندارد. پدر نگران به هرجا که می‌توانست سرکشی کرد و در این راستا با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن مرموز دخترش خبر داد و در ادامه تیمی از مأموران پلیس در ورامین برای ردیابی دختر نوجوان وارد عمل شدند.

راز آدم ربایی در دوربین‌های مداربسته

مأموران در بررسی دوربین‌های مداربسته در نزدیکی مدرسه دریافتند ۳ پسر جوان با فریبکاری و اعتمادسازی دختر نوجوان او را سوار بر خودرو کرده و پا به فرار گذاشته‌اند.

تماس میلیونی ربایندگان دختر دانش‌آموز

همین کافی بود تا ماجرای ربوده شدن دخترنوجوان پیش روی مأموران قرار گیرد و این در حالی بود که پس از چند روز آدم ربایان با خانواده دختر تماس گرفتند و پیشنهاد دادند با دریافت ۲۰ سکه طلا سمانه را به آغوش خانواده باز می‌گردانند.

تجسس‌ها ادامه داشت و این در حالی بود که آدم‌ربایان هر روز با خانواده سمانه تماس می‌گرفتند و با تهدیدهایشان اصرار داشتند که هرچه زودتر ۲۰ سکه طلا را تهیه کنند و خانواده دختر نوجوان نگران سرنوشت دخترشان بودند که تیم پلیسی اطلاع پیدا کرد گروگانگیران، او را از تهران خارج کرده‌اند.

دستگیری گروگانگیران

سرهنگ محمد گودرزی، رئیس پلیس پیشگیری تهران درخصوص جزئیات دستگیری آدم ربایان گفت: با اعلام این خبر و ثبت شکایت خانواده سمانه در اداره پلیس، مشخصات دختر ربوده شده در سامانه پلیس ثبت شد و مأموران برای پایان دادن به این پرونده معمایی و حساس به صورت ویژه تحقیقات را آغاز کردند.

وی افزود: تجسس‌های پلیسی ادامه داشت تا اینکه پس از یک هفته از ربوده شدن دختر نوجوان، یعنی روز ۱۴ خرداد ماه، مأموران کلانتری ۲۰۸ پایانه جنوب به ۳ پسر جوان و یک دختر نوجوان که با اتوبوس از شهرستان بم به تهران آمده بودند مشکوک شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: مأموران کلانتری در این مرحله به سمت ۳ پسر جوان رفتند که در این صحنه مردان مرموز با دیدن پلیس سعی کردند دختر نوجوان را از چشم پلیس دور کنند که مأموران با تیزهوشی و با توجه به مشخصاتی که از دختر نوجوان در اختیار داشتند پی بردند دختر همراه این ۳ جوان مرموز همان سمانه است.

سرهنگ گودرزی گفت: مأموران در اقدامی غافلگیرانه موفق به دستگیری ۳ مرد جوان شده و دختر ربوده شده از چنگال آدم ربایان نجات یافت.

سمانه در آغوش پدر

پس از رهایی دختر دانش‌آموز که یک هفته در چنگال آدم ربایان بود سمانه در کلانتری با دیدن پدر گریانش به آغوش او پرید و صحنه غم انگیزی پر از نگرانی و شادی کلید خورد.

اعتراف ربایندگان سمانه

وی افزود: متهمان که ۳ جوان ۱۸ تا ۳۰ ساله هستند در بازجویی‌های پلیسی به آدم ربایی اعتراف کردند.

تحقیقات نشان از آن دارد که متهمان پس از ربودن دختر نوجوان به شهرستان بم رفته و ۷ روز در آنجا سمانه را به اسارت گرفته بودند و با توجه به اینکه احتمال می‌دادند ردشان از سوی پلیس زده شده باشد به تهران آمده و قصد داشتند به شهر دیگری بروند که با تیزهوشی مأموران پلیس در پایانه جنوب دستگیر شدند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۱۳
دختره همدستشون بوده
یعنی سمانه خانم بلد نبوده تو مسیر تو اتوبوس یا حداقل وسط ترمینال دوتا جیغ بزنه ؟؟؟؟
امنیت موج میزنه . خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
چه ربطی به امنیت داره
دختره خودش هم باهاشون همراه بوده
بعدشم قرارنیست برای حفاظت هرکسی بایگارد استخدام کنن
خوشم میاد ایرانی جماعت هم جای متهم هم جای قاضی می نشیند و حکمشو صادر می کند و دیدگاه خود را بر دیگران تحمیل می کند. دختری دانش آموز دزدیده می شود بعد هموطنان گرامی حکم صادر می کنند که همدست دزدان بوده ولی از بار سنگین و فشار روانی بر یه دختر حرفی به میان نمیاد . آفرین بر این فرهنگ عمومی والا !!!!!!!!!!!
اینکه دختره بدون هیچ سر و صدایی از بم تا تهران آنهم با اتوبویس اومده به احتمال زیاد با آنها همراه بوده و گروگان گیری در کار نبوده است.
خیلی اوضاع امنیت خرابه یه روز رییس نیروی انتظامی با من که ساعتذ۱۲شب از اسلامشهر میام تهران از جاده ساوه بریم به راحتی نا امنی موج میزنه ماشینای بی پلاک افراد معلوم الخالقین و********پر هستن هیچ نظارتی هم نیست پلیس هم دلش رو خوش کرده به دوربین یارو ماشینشراصلا پلاک نداره راحت تردد میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
همینکه شما هر شب ساعت 12 نیمه شب از اسلامشهر میایید تهران و الان هم در حال کامنت گذاری هستید پس معلومه اوضاع اونطوری هم که شما میفرمایید خراب نیست ! لطفاً جو گیر نشوید !
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
شب چرا روز هم زیاده
رانندگی پر خطر و ایجاد مزاحمت و در نتیجه ضرب و شتم در خیابانها و جاده ها رتبه اول پرونده دادسراها داره
واقعا باید تاسف خورد به فرهنگ ترافیک کشور علی الخصوص حومه تهران
آقا خوب شد اومدن تهران تا پلیس پیداشون کنه... اگه توی بم مونده بودن تا ظاهرا تا یکسال دیگه هم پیدا نمیشدن
فکر نکنم با این اوصاف که گفتید نیاز به هوش پلیسی باشه . یه سفر یه هفته ای رفتند
سلام درخواست دریافت بیست سکه توسط سه نفرغیرمنطقی هست چون به هرکدام 6 وخورده ای سکه میرسه پس قاعدتااگرسه نفربودن باید21عدددرخواست میکردندتادرتسهیم دچارمشکل واختلاف نشونداگر دختره راهمدست فرض کنیم درست میشه یعنی به هرنفر5عددمیرسیده
هر چیزی که میگن باور کردیم!!!
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی