بازدید 8104

نویدکیا در راه گل‌گهر، فکری روی نیمکت مس

کد خبر: ۱۱۷۶۵۱۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۸ 24 May 2023

با پایان فصل باشگاهی لیگ برتر و دسته اول فوتبال ایران، نقل و انتقالات رسما آغاز شده و پیش از هر کاری، تیم‌ها درپی انتخاب سرمربی و کادرفنی هستند.

به گزارش تابناک ورزشی؛ از سیرجان خبر می‌رسد مدیران گل‌گهر که از اعتماد به قلعه‌نویی و دستیارش نتیجه بدی گرفتند و حتی به سهمیه آسیا هم نرسیدند، حالا با محرم نویدکیا مذاکرات موفقی داشته اند و سرمربی سابق سپاهان به سیرجان خواهد رفت تا لیگ بیست‌وسوم با تیمی پرستاره وارد کورس رقابت شود.

از کرمان هم خبر رسیده بود رسول خطیبی نزدیک ترین گزینه برای جانشینی فرزاد حسین خانی روی نیمکت مس کرمان است، گویا رسول خطیبی که در حال حاضر در صنایع مس ایران مدیرعاملی یک باشگاه را برعهده دارد، از همکاری با مس کرمان به عنوان سرمربی منصرف شده و حالا محمود فکری گزینه اصلی هدایت این تیم لیگ آزادگانی است.

محمود فکری با مدیران باشگاه مس کرمان به توافق رسیده و اگر اتفاق غیر منتظره ای رخ ندهد ظرف ۴۸ ساعت آینده به عنوان سرمربی جدید تیم مس کرمان معرفی می شود.

نویدکیا در راه گل‌گهر، فکری روی نیمکت مس

مس کرمان با فرزاد حسین خانی به لیگ برتر صعود کرد و دوباره با همین مربی به لیگ آزادگان برگشت. محمود فکری اما فصل قبل سرمربی سایپا بود و در حالی که با این تیم در کورس صعود قرار داشت، برکنار شد و سایپا با جانشین او از صعود به لیگ برتر بازماند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری