بازدید 6069
سرهنگ مافی مطرح کرد

دستگیری سارقان اماکن خصوصی در ستارخان

سرکلانتر دوم پلیس پیگیری تهران از دستگیری باند سارقین سابقه دار اماکن خصوصی در محدوده ستارخان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۶۴۰۱
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۲ 23 May 2023


به گزارش تابناک به نقل از مهر، سرهنگ حسین مافی سرکلانتر دوم پلیس پیگیری تهران، گفت: سی و یکم اردیبهشت ماه امسال با وقوع سرقت اماکن خصوصی و انباری‌های ساختمان‌ها در محدوده ستارخان و غرب تهران، رسیدگی به موضوع سریعاً در دستور کار تیمی زبده از مأموران کلانتری ۱۱۸ این محله قرار گرفت و با توجه اهمیت موضوع، عوامل این یگان وارد عمل شدند و پس از حضور در محل مشخص شد سارقان با تخریب قفل‌های درب ورودی وارد ساختمان شده و اقدام به سرقت می‌کند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران افزود: گشت زنی‌های هدفمند آغاز تا اینکه شب گذشته مأموران کلانتری متهمان را در حالی که در حال خارج کردن یک دستگاه موتورسیکلت و یک عدد کمپرسور کولر گازی از ساختمانی بودند مشاهده و بلافاصله مأموران برای دستگیری سارقان وارد عمل می‌شوند.

وی افزود: در یک عملیات ضربتی هر ۴ متهم که با رها کردن اموال قصد فرار داشتند را دستگیر و در بررسی اولیه از آنها ۴ قبضه سلاح سرد، موتورسیکلت و کمپرسور کولر گازی کشف شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: متهمان پس از انتقال به کلانتری ستارخان در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت اماکن خصوصی اعتراف و انگیزه خود را تأمین نیازهای مالی، عنوان کردند و تاکنون ۵ مال باخته به کلانتری مراجعه و متهمان را شناسایی کردند، متهمان نیز پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی اعزام و سپس با قرار مناسب روانه زندان شدند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری