عباسی: دشمن از کم کاری ۴۰ ساله ما استفاده کرده

نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که نمایندگان مردم در مجلس در لایحه عفاف و حجاب منطبق با نگاه رهبری عمل می‌کنند.
کد خبر: ۱۱۷۵۶۳۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۳ 17 May 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، فریدون عباسی دوانی چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت در نشست مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کازرون با اشاره به لایحه حجاب و عفاف اظهار کرد: مسئله حجاب و پوشش مهم و ضروری است و مجلس با توجه به وضعیت جامعه لایحه حجاب و عفاف را بررسی می‌کند.

عباسی افزود: دشمن از کم کاری ۴۰ ساله ما استفاده کرده و برنامه بدپوششی را ترویج می‌دهد. ما باید جبران مافات گذشته را داشته باشیم. باید ساختارها و کارکردهایمان را اصلاح کنیم. اگر این کار را انجام دهیم حتی نیاز به قانون جدید نداریم.

نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس گفت: نگاه مجلس برای دامن زدن به دوقطبی باحجاب و کم حجاب نیست. نگاه ما منطبق با نگاه رهبری و رئیس جمهور است.

عباسی دوانی با اشاره به تصویب لایحه حمایت از زنان در برابر خشونت پس از یک دهه وقفه نیز افزود: لایحه حمایت از زنان در برابر خشونت یک حرکت مثبت در مجلس بود، اگرچه این قانون یک حداقلی از حقوق زنان است.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: برخی به دنبال درگیر کردن مجلس و مردم هستند تا هم عنوان مجلس انقلابی را بزنند و هم مشارکت مردمی در انتخابات مجلس را کاهش دهند. مواظب باشید که می‌خواهند امسال انتخابات را تحت هجمه قرار دهند تا مشارکت را پایین بیاورند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
ایشون همان نماینده‌ای هستن که می گفتن چرا به دیگران گدا هستن و به موضوع اعطای ماشین شاسی بلند به نمایندگان ورود پیدا کردند!!
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022