بازدید 2013

احمد خاتمی: شل حجاب‌ها را ضد انقلاب ندانید

عضو مجلس خبرگان رهبری دشمن شناسی را لازمه پاسداری از انقلاب دانست و گفت: هر چند منکر برخی بی‌تدبیری‌ها نیستیم اما دشمن با قدرت به جنگ اقتصادی ما آمده است.
کد خبر: ۱۱۷۵۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۰ 12 May 2023


احمد خاتمی: شل حجاب‌ها را ضد انقلاب ندانید

سایز متن
الف الف
۳.۷K
۰

فارس/

آیت الله سید احمد خاتمی در جریان سفر خود به استان یزد با حضور در یادواره ۱۰ طلبه شهید و ۱۸ شهید گمنام و همچنین یادبود آیت الله شیخ محمدتقی بافقی که در شهرستان بافق برگزار شد، اظهار کرد:‌ آیت الله بافقی یک عنصر به تمام معنا با غیرت دینی بود که جایگاه او، باید خواستگاه روحانیت باشد. 

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر افزود: یک تئوریسین آمریکایی گفته برای نابودی نظام ایران دو راه وجود دارد که یک راه آن براندازی ولایت فقیه و راه دوم براندازی حجاب است. 

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که این تئوریسین ادعا کرده که اگر توانستیم حجاب را براندازیم، ولایت پذیری را هم برانداختیم، گفت: بر این اساس، قصه بی حجابی‌های اخیر را نباید دست کم گرفت، البته بدحجاب‌ها و شل حجاب‌ها را ضد انقلاب ندانید چراکه اردوگاه دل بعضی از آنان، اردوگاه دین است. 

خاتمی از غیرت دینی به عنوان جلوه برجسته شهیدان یاد و تصریح کرد: یک جلوه غیرت دین امر به معروف و نهی از منکر است که سه مرحله قلبی، زبانی و عملی دارد، مرحله عملی آن با دستور قوه قضاییه است و مرحله زبانی آن است که یکبار تذکر داده شود و رد شویم. 

وی دفاع از نظام دینی را دومین جلوه غیرت دانست و بیان کرد: هرچند منکر برخی از بی تدبیری‌ها نیستیم، اما دشمن با قدرت به جنگ اقتصادی ما آمده است. 

عضو مجلس خبرگان رهبری، هدف از اغتشاشات چند ماه گذشته در ایران به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی را براندازی نظام و دین عنوان کرد و افزود: اگر براندازی نبود چرا قرآن سوزی، چرا سوزاندن پرچم و نام الله و چرا عمامه پرانی که به معنی دین پرانی است، صورت گرفت؟

آیت الله خاتمی در پایان سومین جلوه غیرت دینی را  ولایتمداری دانست و بیان کرد:‌ آن کس که غیرت دین دارد چه در جلسه خصوصی و چه در جلسه عمومی، اجازه تخریب ولایت فقیه را نمی‌دهد چراکه دشمن می‌خواهد مردم را به نظام بدبین کند

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو