بازدید 2616

 توان پهپادی ایران در کمترین زمان ممکن به دست آمده

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما در قسمت‌های پژوهش ارتش جمهوری اسلامی ایران برای دستیابی به سلاح‌های جدید قطعا تحقیقات انجام می‌دهیم و همین کار نیز در وزارت دفاع انجام می‌شود و این کار زمانی که به نتیجه رسید حتما در مورد تولید انبوه به وزارت دفاع منتقل می‌شود.
کد خبر: ۱۱۷۱۹۷۶
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۴ 19 April 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از برنا، امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با برنا گفت: توان پهپادی جمهوری اسلامی ایران به صورت قابل توجهی در روز رژه ارتش (29 فروردین) خود را نشان داد که این توان در کمترین زمان ممکن به دست آمده است و در چند سال گذشته در رژه 29 فروردین تعداد معدودی از انواع پهپادها را ملاحظه می کردید؛ اما امروز مشاهده کردید که انواع و اقسام پهپادهای شناسایی و رزمی و پشتیبانی و امثال آنها و حتی پهپادی که ماموریت اسکرامبل  را انجام می‌دهد در اختیار ارتش جمهوری اسلامی ایران است. 

وی افزود: این توان پهپادی جمهوری اسلامی ایران یک امر نو و جدید بود که امسال خودش را نشان داد و حاصل فعالیت‌های چند سال گذشته است و اطمینان داشتیم که این امر روز به روز رشد خواهد کرد و دسترسی ما به بالاترین سطح پهپادی به عنوان یک قدرت پهپادی نمونه در منطقه خودش را نشان خواهد داد.

دریادار سیاری در خصوص همکاری وزارت دفاع پشتیبانی و نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صنایع متعددی را در اختیار دارد که در بحث تولید تجهیزات اقدامات لازم را انجام می دهد؛ ما در قسمت‌های پژوهش ارتش جمهوری اسلامی ایران برای دستیابی به سلاح‌های جدید قطعا تحقیقات انجام می‌دهیم و همین کار نیز در وزارت دفاع انجام می‌شود و این کار زمانی که به نتیجه رسید حتما در مورد تولید انبوه به وزارت دفاع منتقل می‌شود. 

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: توان ارتش جمهوری اسلامی ایران و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در کنار هم قرار می‌گیرند و با هم افزایی، تولید قدرت برای ساخت تجهیزات مورد نیاز امروزمان به دست می آید؛ همه تجهیزاتی که در رژه 29 فروردین دیدید همکاری وزارت دفاع را به همراه دارد. 

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# انتخابات # مسعود پزشکیان # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # محمدباقر قالیباف # انتخابات ریاست جمهوری