بورس در چه روز‌هایی از عید نوروز ۱۴۰۲ تعطیل خواهد بود؟

سال ۱۴۰۱ با تمام اتفاقات خوب و بد، با تمام روز‌های مثبت و منفی شاخص کل رو به پایان است. حال برای سهامداران و فعالان بازار بورس تهران سوال مطرح است که بورس در چه روز‌هایی از عید نوروز ۱۴۰۲ تعطیل خواهد بود؟
کد خبر: ۱۱۶۸۳۱۴
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۸ 18 March 2023

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس،   سال ۱۴۰۱ با تمام اتفاقات خوب و بد، با تمام روز‌های مثبت و منفی شاخص کل رو به پایان است.  

حال برای سهامداران و فعالان بازار بورس تهران سوال مطرح است که بورس در چه روز‌هایی از عید نوروز ۱۴۰۲ تعطیل خواهد بود؟

لازم به ذکر است که: لحظه تحویل سال ساعت ۵۴ دقیقه و ۲۸ ثانیه بامداد روز سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ هجری شمسی، مطابق ۲۸ شعبان ۱۴۴۴ هجری قمری و ۲۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی خواهد بود.

به طور کلی بورس تهران طبق روال  تعطیلات رسمی تقویم؛ تعطیل می‌باشد  و فعالیت بورس تهران وابسته به فعالیت بانک‌ها می‌باشد.

حال تعطیلات نوروزی بورس تهران در سال ۱۴۰۲ از روز دوشنبه ۲۹ اسفند ماه آغاز می‌شود و تا روز جمعه مورخ ۴ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

بعد از آن ۵ الی ۹ فروردین ۱۴۰۲ (شنبه تا چهارشنبه)  اولین هفته کاری بازار سهام در سال ۱۴۰۲ به حساب خواهد آمد. سپس بورس تهران بعد از یک هفته کاری، مجدد در روز‌های شنبه و یکشنبه مورخ ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه طبق تعطیلات رسمی تقویم تعطیل می‌شود.

بنابراین در تعطیلات ۲ هفته‌ای عید نوروز، روز‌های اول، دوم، سوم، چهارم، دوازدهم و سیزدهم که تعطیلات رسمی هستند، بازار بورس نیز تعطیل می‌باشد. علاوه بر این، روز‌های پنجشنبه و جمعه در اولین هفته در عید نوروز نیز میتوان اشاره کرد.

بورس در چه روز‌هایی از عید نوروز ۱۴۰۲ تعطیل خواهد بود؟  
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # دهه کرامت # اسدالله اسدی # موشک خیبر # حقآبه هیرمند # حج 1402
آخرین اخبار
وب گردی