بازدید 3138

سردار فدوی: آمریکایی‌ها در برابر ما مستاصل شدند

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آمریکایی‌ها در تمام درگیری‌هایی که طی این ۴۴ سال با ما داشتند شکست خوردند، تاکید کرد: انجام حداقل تکلیف‌ها موجب شده ما مقتدر شویم و آن‌ها دائم در برابر ما مستاصل شوند.
کد خبر: ۱۱۶۶۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۱ 01 March 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه عصر امروز در همایش سراسری مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر گفت: قبل از شکل‌گیری نظام جمهوری اسلامی در ایران، معنویت سکه رایج نبود به نحوی که فقط چند نفر آن‌هم از مراجع در کشورمان می‌دانستند که اعتکاف چیست، اما امروز اعلام می‌شود که برای اعتکاف به دلیل پر‌شدن ظرفیت، امکان پذیرش وجود ندارد یا حتی برای راهپیمایی اربعین کل دولت از ماه‌ها قبل بسیج می‌شود در حالی که قبل از انقلاب چنین اقداماتی به هیچ عنوان صورت نمی‌گرفت.

وی افزود: آمریکایی‌ها ۴۴ سال است هر چه تلاش کردند نتوانستند پیروزی در برابر ایران به دست آورند با اینکه به واسطه امکانات مادی از ما قوی‌تر بوده و هستند؛ علت شکست آن‌ها برای این است که طی این مدت تا حدودی به تکالیف الهی خود عمل کردیم.
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آمریکایی‌ها در تمام درگیری‌هایی که طی این ۴۴ سال با ما داشتند شکست خوردند، تاکید کرد: انجام حداقل تکلیف‌ها موجب شده ما مقتدر شویم و آن‌ها دائم در برابر ما مستاصل شوند؛ البته این هم وعده خداوند است که فرموده چنانچه به تکالیف معین شده عمل کنید من هم شما را یاری می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه در هر زمینه‌ای که به فرمان خداوند عمل کردیم، خداوند هم به وعده خود عمل کرده، بیان داشت: اگر امروز در اقتصاد مشکل داریم برای این است به وعده خداوند عمل نمی‌کنیم به عنوان مثال تنها قانونی که امام و مراجع آن را امضا کردند، قانون بانکداری بدون ربا است؛ موضوعی که علی رغم وجود قانون اکنون خلاف آن عمل می‌شود پس تا وقتی در اقتصاد ربا وجود دارد، وضع اقتصاد خوب نمی‌شود برای اینکه خداوند اعلام کرده ربا، جنگ با من است.

سردار فدوی اظهار کرد: در توان نظامی، چون قاعده خدا حاکم بوده توانستیم بر دشمن پیروز شویم، اما با این حال آن‌ها دست از دشمنی با ما بر نمی‌دارند به عبارت دیگر خبیث‌های عالم و ستون پنجم از هیچ راهی برای درست کردن مصیبت برای این انقلاب کوتاهی نمی‌کنند به همین علت اکنون از راه فشار اقتصادی وارد شدند.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان خاطرنشان کرد: اگر لازم شد پای هر کاری برویم، می‌رویم، زیرا سپاه، پاسدار انقلاب اسلامی است و از سوی دیگر به دلیل اینکه بدون واسطه به فرماندهی معظم کل قوا متصل هستیم، بدون استرس وارد می‌شویم. دشمنان در اغتشاشات اخیر، چون شکست خوردند خیلی عصبانی هستند برای اینکه به زعم خودشان کار را بی نقص تدارک دیده بودند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # مسعود پزشکیان # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # محمدباقر قالیباف # انتخابات ریاست جمهوری