بازدید 1867

امیر صباحی‌فرد: مقابل هر تهدیدی ایستادگی می‌کنیم

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: راهبردی در پیش گرفته‌ایم که بتوانیم در مقابل هر تهدیدی ایستادگی کنیم و در صورت گستاخی دشمنان پاسخی درهم شکننده به آن‌ها بدهیم.
کد خبر: ۱۱۶۴۳۷۷
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۹ 17 February 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در منطقه پدافند هوایی جنوب شرق (شهدای خلیج فارس)، از بخش‌های مختلف گروه شهید پوردست و گردان دیده‌بانی، بازدید و توان رزمی و قدرت تدافعی این منطقه پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.

وی ضمن قدردانی از فرماندهان و کارکنان منطقه پدافند هوایی جنوب‌شرق اظهار کرد: آرامش و امنیت در حوضه جغرافیایی خلیج‌فارس و جنوب‌شرق کشور با غیرت غرورآفرین و همت جوانان این منطقه به ارمغان می‌آید.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان این‌که دفاع از آسمان مقدس ایران اسلامی انگیزه‌ای همیشگی و پایان‌ناپذیر برای رزمندگان ولایت‌مدار، میهن‌دوست و غیرتمند پدافند هوایی است، تصریح کرد: مأموریت نیروهای مسلح، ایجاد آرامش برای تمام جغرافیای این سرزمین است و ما با ارزیابی که هر روزه از نوع تهدیدات به‌عمل می‌آوریم و شناختی که از خباثت دشمنان داریم، راهبردی در پیش گرفته‌ایم که بتوانیم در مقابل هر تهدیدی ایستادگی کنیم و در صورت گستاخی دشمنان پاسخی درهم‌شکننده به آن‌ها بدهیم.

وی در ادامه افزود: نیروی پدافند هوایی ارتش در آمادگی مطلوبی به سر می‌برد و دشمنان به این امر واقف هستند و همین آمادگی سبب شده است که جرأت هیچ‌گونه جسارتی را پیدا نکنند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی
آخرین اخبار
وب گردی