بازدید 5297
۵

ورود بانک مرکزی به بازار آزاد ارز/ نرخ ساز خواهیم بود

از امروز بانک مرکزی و صرافی‌ها اقدامات مشترکی در #احیای_ثبات اقتصادی در کشور انجام می‌دهند. بانک مرکزی زین پس به بازار آزاد ورود پیدا خواهد کرد و نرخ ساز خواهد بود.
کد خبر: ۱۱۶۱۰۳۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳ 24 January 2023

به گزارش تابناک، رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد که بانک مرکزی از این به بعد به بازار آزاد وارد می‌شود و نرخ‌ساز خواهد بود.

محمدرضا فرزین در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «از امروز بانک مرکزی و صرافی‌ها اقدامات مشترکی در #احیای_ثبات اقتصادی در کشور انجام می‌دهند. بانک مرکزی زین پس به بازار آزاد ورود پیدا خواهد کرد و نرخ ساز خواهد بود.»

وی پیش‌ از این نیز در برنامه‌ای تلویزیونی در این باره اعلام کرده بود که در بازار آزاد هم ورود می‌کنیم و برخلاف گذشته سعی می‌کنیم در این بازار هم نرخ‌سازی کنیم، چراکه هدف ایجاد ثبات ارزی در کشور است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۵۶
انتشار یافته: ۵
فقط خواهشن زیاد ورود نکنین.
نرخ سازی کردید.
ربع سکه ۲.۰۳۳ گرمی را که هفت میلیون دویست هزار تمن در «حراجی دولتی» طلا «کشف قیمت» کردید یعنی هر دلار ۶۲۰۰۰ تمن. چار عمل اصلی بلدی!؟
مالیات بر ارزش افزوده سکه طلا یعنی چه؟! مگر پول ضرب سکه را جدا نمی گیرید؟ ضرب سکه انبوه چه ارزش افزوده ای به طلا اضافه می کند!؟
حالا ببینیم بانک مرکزی از پس چند تا کانال تلگرامی خارج کشور بر می یاد و دلار ثبات پیدا می کنه به نرخ های معقول گذشته ؟؟؟ یا اینکه همه هدف بالا بردن نرخ ارز بود و بانک مرکزی روی نرخ نامتعارف 50 تا 60 تومان می هواد نرخ را تثبیت بکنه و بعدا هزار تا منت بزاره سر مردم که ما اون چند تا کانال را مهار کردیم...
منظر دلار 50000 ت.مانی باشیم یا 60000 تومانی؟
حتما برای خرید دلار بیشتر جهت سرمایه گذاری بیشتر .
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل # کنکور # حماس