«تذکر» نماینده خاش به «سران سه قوه»

حسین‌زهی گفت: با توجه به نیاز مردم به نفت سفید و گذشت دو ماه از فصل سرما هیچ‌گونه سوختی به شهروندان این منطقه داده نشده و باید وزیر نفت پیگیری کند. باید سهمیه آرد بیشتری به استان سیستان و بلوچستان اختصاص پیدا کند چون مردم در این استان نه برنجی و نه قوت غالب دیگری دارند.
کد خبر: ۱۱۵۷۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۹ 03 January 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، نماینده خاش در مجلس شورای اسلامی مدعی شد که «مردم استان سیستان و بلوچستان سه ساعت در صف نان می‌ایستند و صف سوخت هم به سه کیلومتر می‌رسد.»

اسماعیل حسین زهی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس در تذکری به سران سه قوه پرسید که آیا می‌دانید در استان سیستان و بلوچستان چه می‌گذرد؟

وی با بیان این ادعا که «مردم در صف‌های نان چیزی حدود سه ساعت می ایستند و صف سوخت به ۳ کیلومتر می‌رسد» خواستار توجه ویژه‌ سران قوا به استان سیستان و بلوچستان شد.

نماینده خاش معتقد است: با توجه به سرشماری سال ۹۵ و جمعیت شناور استان سیستان و بلوچستان، سهمیه آرد استان سیستان و بلوچستان بسیار کم است و باید بازنگری شود. همچنین با توجه به نیاز مردم به نفت سفید و گذشت دو ماه از فصل سرما هیچ‌گونه سوختی به شهروندان این منطقه داده نشده و باید وزیر نفت پیگیری کند. باید سهمیه آرد بیشتری به استان سیستان و بلوچستان اختصاص پیدا کند چون مردم در این استان نه برنجی و نه قوت غالب دیگری دارند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم