بازدید 8260

جنایت پنهان در محله سلیمانیه تهران

کد خبر: ۱۱۵۵۶۷۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۳ 19 December 2022

با کشف جسد مرد جوان در خانه‌اش در محله سلیمانیه، یک معمای جنایی رو‌به‌روی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

به گزارش تسنیم، کشف جسد مرد جوانی در خانه‌اش در محله سلیمانیه تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد که با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور بازپرس کشیک قتل راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد برهنه مرد حدود 45 ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه کمر هدف چند ضربه چاقو قرار گرفته بود؛ همچنین در بررسی‌های اولیه تیم جنایی مشخص شد چند روزی از این جنایت هولناک گذشته است که اعضای تیم جنایی احتمال دادند قتل مرد جوان به دلیل اختلافات شخصی بوده است.

تحقیقات میدانی حکایت از آن داشت که برادر مقتول پس از مراجعه به خانه مد نظر با جسد مرد جوان مواجه شده و بلافاصله موضوع را به پلیس اطلاع داده است؛ همچنین در تحقیق از همسایه ها مشخص شد آن ها در این چند روز صدای درگیری در ساختمان نشنیده‌ یا تردد مشکوکی را در ساختمان مشاهده نکرده‌اند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات، شناسایی عامل یا عاملان جنایت را در دستور کار خود قرار دادند و دوربین‌های اطراف خانه مد نظر را برای کشف سرنخ بازبینی کردند.با دستور بازپرس کشیک قتل،جسد مقتول برای معاینات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# توماج صالحی # نمایشگاه کتاب # صادق زیباکلام # سیل # خداداد افشاریان
وب گردی