بازدید 3560

مرد کینه‌جو دوستش را به رگبار بست

کد خبر: ۱۱۵۴۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۲ 14 December 2022

پسر جوان که در اقدامی انتقام‌جویانه دوستش را با کلاشنیکف به رگبار بسته و کشته بود بزودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.

به گزارش ایران، دی سال گذشته گزارش یک درگیری خونین با سلاح گرم در یکی از مناطق جنوبی پایتخت به پلیس اعلام شد و وقتی مأموران به محل حادثه رفتند جوانی به نام شهرام را مشاهده کردند که با شلیک گلوله‌های متعدد بشدت زخمی شده و روی زمین افتاده بود که بلافاصله وی به بیمارستان منتقل شد اما ساعاتی بعد به سبب شدت جراحات وارده و خونریزی شدید تسلیم مرگ شد.

با مرگ شهرام مأموران شناسایی عامل قتل را در دستور کارشان قرار دادند و در نخستین بررسی‌ها مشخص شد وی از سوی سرنشینان یک دستگاه پژو پارس سفید هدف شلیک قرار گرفته است.

با بررسی دوربین‌های مداربسته و ثبت پلاک خودرو مأموران صاحب خودرو را که زنی میانسال بود شناسایی کردند. اما وی پس از احضار به اداره پلیس گفت که خودرو در اختیار پسرش محمود بوده است.

بدین‌ترتیب محمود بازداشت شد و در بازجویی‌ها گفت: من هیچ دخالتی در ماجرای درگیری نداشتم. روز حادثه در حال رانندگی بودم که دوستم را دیدم گفت تازه از بیمارستان ترخیص شده از آنجایی که احساس کردم ناراحت است تصمیم گرفتم با ماشین او را به مقصدش برسانم.

چون به لحاظ جسمانی وضعیت خوبی نداشت روی صندلی عقب نشست. در حال رانندگی بودم که به یکباره دیدم شیشه عقب را پایین کشید و اسلحه‌ای را که در داخل لباسش جاساز کرده بود بیرون آورد و به سوی پسر جوانی شلیک کرد و او را به رگبار بست.

وقتی دقت کردم دیدم شهرام دوست مشترکمان است بعد از من خواست تا به سرعت محل را ترک کنم و من هم از ترسم فرار کردم دوستم را جلوی خانه‌شان پیاده کردم و به خانه رفتم.

پس از اعترافات محمود، متهم 30 ساله بازداشت شد. وی در همان بازجویی‌های اولیه به تیراندازی و قتل دوستش شهرام اعتراف کرد و در توضیح ماجرا گفت: شهرام از دوستان قدیمی‌ام بود که چند ماه قبل سر موضوعی با هم درگیر شدیم و او بدون هیچ ملاحظه‌ای من را با چاقو زد و تا مرز مرگ برد.

پس از آنکه به هوش آمدم و مأموران به سراغم آمدند تا از ماجرا سر در بیاورند گفتم ضارب را نمی‌شناسم و از کسی هم شکایتی ندارم چون تصمیم گرفته بودم خودم شهرام را مجازات کنم. آنقدر از او کینه به دل گرفته بودم که دوست نداشتم او را به دست قانون بسپارم و لحظه شماری می‌کردم تا از بیمارستان مرخص شوم و خودم انتقام بگیرم.

وی در ادامه افزود: پس از ترخیص از بیمارستان اسلحه کلاشنیکفی را از مردی که از اتباع بیگانه بود به قیمت 20 میلیون تومان خریدم و در داخل کاپشنم جاساز کردم در خیابان می‌رفتم که محمود را دیدم.

از او خواستم به خاطر شرایط جسمانی‌ام من را به خانه برساند و در بین راه وقتی از جلوی خانه شهرام رد می‌شدیم او را دیدم و در یک لحظه مناسب از داخل خودرو او را به رگبار بستم.

پس از آن هم از محمود خواستم محل را ترک کند. به هر حال محمود در این ماجرا نه نقشی داشت و نه می‌دانست که نقشه من چیست. من شهرام را کشتم تا انتقامم را بگیرم و محمود بی‌گناه است.بعد از اعتراف متهم و بازسازی صحنه، اولیای دم با حضور در دادسرا برای وی درخواست قصاص کردند.

با تکمیل تحقیقات پرونده برای رسیدگی به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و متهم بزودی محاکمه می‌شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی