بازدید 5397

سقوط از طبقه دوم هنگام فرار از دست پلیس

کد خبر: ۱۱۵۳۴۸۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۳ 05 December 2022

خریدار اموال مسروقه که تنها مظنون پرونده قتل پیرمرد ثروتمند است، وقتی پلیس را در چند قدمی خود دید از طبقه دوم پایین پرید و دست و پایش شکست.

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از نوزدهم مرداد امسال و بدنبال گزارش قتل مرد میانسالی در خانه‌اش به بازپرس محمدتقی شعبانی آغاز شد. با گزارش این خبر، اعضای تیم جنایی راهی محل شده و با جسد مرد 75 ساله در حالی مواجه شدند که بر اثر خفگی به قتل رسیده بود.

متخصصان پزشکی قانونی زمان مرگ را 48 ساعت قبل اعلام کردند و بررسی‌ها نشان می‌داد که پیرمرد به تنهایی زندگی می‌کرده است. وقتی پاسخگوی تلفن‌هایش نبوده، دخترش نگران شده و پس از مراجعه به خانه پدر با جسد او روبه‌رو شد.

بهم ریختگی خانه حکایت از سرقت داشت و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که ظروف نقره، سکه و دلار از خانه پیرمرد ثروتمند به سرقت رفته است. همچنین عامل یا عاملان جنایت خودروی پراید مقتول را نیز با خود برده بودند. انگیزه این جنایت در تحقیقات اولیه به‌نظر می‌رسید که به‌خاطر سرقت بوده است.

باتوجه به اینکه خودروی پراید به سرقت رفته بود شماره پلاک آن به واحدهای گشت پلیس اعلام شد و 4 روز قبل خودروی رها شده مقتول در یکی از مناطق جنوبی شهر پیدا شد.

در تحقیقات میدانی، اهالی محل مدعی شدند که خودرو را فردی به نام حمید از متهمان خلافکار و سابقه‌دار محل در آنجا پارک کرده است. طبق اطلاعات به‌دست آمده حمید در کار خرید و فروش اموال مسروقه بود و پس از هماهنگی‌های قضایی با شناسایی خانه مرد جوان، مأموران راهی محل زندگی او شدند. اما مرد مالخر با مشاهده مأموران سعی کرد از طبقه دوم فرار کند که این فرار ناکام ماند و با سقوط به طبقه اول باعث شکستگی دست و پایش شد.

مرد جوان به عنوان تنها مظنون پرونده قتل پیرمرد ثروتمند به بیمارستان منتقل شد و تحقیقات در این خصوص به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی
آخرین اخبار