بازدید 3264

انهدام شبکه قاچاق موتورسیکلت در همدان

دادستان همدان از انهدام شبکه سازمان یافته قاچاق موتورسیکلت های بالای ۲۵۰ سی. سی خبر داد و گفت: این شبکه با بهره گیری از فضای مجازی، موتورسیکلت ها را به نقاط مختلف کشور ارسال می کردند.
کد خبر: ۱۱۵۱۸۹۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸ 25 November 2022

به گزارش «تاباک» به نقل از فارس، حسن خانجانی موقر، با اعلام انهدام یک شبکه قاچاق موتورسیکلت در همدان گفت: با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) و در یک عملیات فنی و تخصصی سه نفر از متهمان اصلی این شبکه شناسایی و دستگیر و در نهایت هشت دستگاه موتورسیکلت بالای ۲۵۰ سی. سی کشف و ضبط شد.

وی در تشریح این خبر عنوان کرد: متهم اصلی به دنبال خرید قطعات موتورسیکلت ها از برخی کشورهای اروپایی، آن را توسط واسطه های خود از مسیر برخی کشورهای همسایه به روش های مختلف وارد کشور می کرد.

دادستان همدان افزود: این قطعات از بندر به واسطه خودروهای شوتی به کارگاهی در همدان انتقال داده می شد و متهم اصلی پس از سوار کردن قطعات روی یکدیگر با برندهای معروف، مشتریان موتورسیکلت های قاچاق را با بهره گیری از فضای مجازی جذب و پس از معامله، موتورسیکلت ها را به سراسر کشور ارسال می کرد.

خانجانی موقر همچنین گفت: در این عملیات پیچیده سه نفر دستگیر شدند و از منزل یکی از متهمان علاوه بر قطعات موتورسیکلت های قاچاق، مقدار قابل توجهی از انواع مشروبات الکلی صنعتی و دست ساز هم کشف و ضبط شد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو