بازدید ۲۸۴۵
کتاب «حقوق اداری و تامین اجتماعی معلمان» اثر «دکتر عمران نعیمی- دکتر حمیدرضا پرتو و مرتضی شیخ الاسلامی» با موضوع حقوق اداری و استخدامی فرهنگیان منتشر شد.
کد خبر: ۱۱۳۲۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۰ 01 August 2022

به گزارش «تابناک»، این کتاب که به نظر اولین کتاب در حوزه حقوق اداری و تامین اجتماعی معلمان می‌باشد از سه بخش تشکیل شده است. بخش اول با عنوان پیشینه تقنینی مقررات اســتخدامی و حمایتی معلمان و نیز طبقه بندی نیرو‌های آموزش و پرورش که از سه فصل تشکیل شده است، بخش دوم کتاب در خصوص حقوق اســتخدامی و حمایتــی معلمان و نیروهــای آموزش و پرورش که ۹ فصل و نهایتا بخش سوم با موضوع مقررات گزینشــی و تخلفاتی معلمان و نیرو‌های آموزش و پرورش می‌باشد.

این کتاب در قطع وزیری، ۲۴۴ صفحه، جلد شومیز براق، شمارگان ۵۰۰ نسخه و بهای ۹۵ هزار تومان توسط انتشارات مهربد چاپ شده است.

اثر فوق بر اساس دغدغه مندی مولفان و با هدف آگاهی بخشیدن معلمان از حقوق استخدامی و بیمه‌ای خود است. امید که کمک کوچکی به جامعه معلمان کشور باشد.

نویسندگان این کتاب:
- دکتر عمران نعیمی، عضو هیات علمی و استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی می‌باشد که دارای تالیفات بسیاری هستند. حقوق تامین اجتماعی با تاکید بر حوزه بیمه‌ای - حقوق تامین اجتماعی در قرارداد‌های پیمانکاری - حقوق بیمه‌ای - قانون تامین اجتماعی در نظم حقوقی کنونی و ... برخی از آثار ایشان می‌باشد.

- دکتر حمید رضا پرتو، وکیل دادگستری و مدرس دانشگاه که دارای تالیفاتی به شرح ذیل است: حقوق تامین اجتماعی با تاکید بر حوزه بیمه‌ای – آیین دادرسی مدنی دوره مقدماتی (جلد ۱، ۲، ۳) – حقوق داوری داخلی- حقوق تامین اجتماعی در قرار داد‌های پیمانکاری- دادرسی‌های فوری و رسیدگی‌های خارج از نوبت.

- مرتضی شیخ الاسلامی، دانش آموخته حقوق عمومی، دانش آموخته حقوق ثبی که دارای تالیفات متعددی به شرح ذیل است: تخلفات انتظامی وکلای دادگستری – باید‌ها و نباید‌های وکیل دادگستری- مصادیق رفتار خلاف شان – اندیشه‌ای حقوقی درعرصه رویه قضایی- جستار‌های حقوقی-چگونه کارآموزی کنیم و ....

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
مهسا امینی امین تارخ علی کریمی ربیع الاول فائزه هاشمی حسین ماهینی
آخرین اخبار