بازدید 7798
۳

حمله مرد شرور به دختر دانشجو در پارک

کد خبر: ۱۱۱۴۴۸۶
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۳ 18 April 2022

یکی از اراذل و اوباش سابقه‌دار که با حمله به دختر دانشجو او را بشدت مصدوم کرده بود، پس از دستگیری منکر اتهام خود شد.

به گزارش ایران، 5 فروردین امسال، دختر دانشجویی که از حامیان محیط‌زیست و حیوانات بود، برای غذا دادن به حیوانات به پارکی در نزدیکی خانه‌شان رفت. او در حال غذا دادن به گربه‌های داخل پارک بود که ناگهان مردی درشت اندام و تنومند به سمت او رفت و سعی کرد که دختر جوان را برباید.

دختر جوان که غافلگیر شده بود با سر و صدا و درگیری قصد دفاع از خود را داشت اما مرد تنومند شروع به کتک زدن دختر جوان کرد. صدای فریادها و کمک خواهی دختر جوان، باعث شد تا رهگذران و عابران به کمک او بیایند و او را نجات دهند. اما مرد تنومند پا به فرار گذاشت.

باتوجه به آسیب شدیدی که دختر جوان دیده بود، او شکایت کرد و پرونده‌ای در شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت تشکیل شد. به دستور بازپرس مصطفی واحدی تحقیقات برای شناسایی مرد خشن آغاز شد و در بازبینی دوربین‌های مداربسته پارک و چهره‌نگاری متهم، هویت وی شناسایی شد. هاشم، یکی از اراذل و اوباش سطح دو پایتخت بود که به اتهام شرارت و آزار و اذیت بازداشت شده بود.

بنابراین ردیابی‌ها برای دستگیری او ادامه یافت و کارآگاهان محل‌های تردد او را زیر نظر گرفته و درنهایت بازداشت شد. مرد شرور در تحقیقات اولیه منکر اتهام خود شد و ادعا کرد در آن روز، اصلاً به آن پارک نرفته بوده این در حالی بود که در مواجهه حضوری با شاهدان و دختر جوان، شناسایی شد.

به دستور بازپرس جنایی پایتخت، هاشم در اختیار کارآگاهان اداره آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۳
با کارآگاهان اداره آگاهی کنار میاد!!!!!
۱۸ ساعت بعد آزاد میشه و اون دختر از ترس رضایت میده
این اشرار و متجاوزان به ناموس مردم را سریعا اعدام کنید. زنده ماندن این جانیان برای جامعه فوق العاده خطرناک است.
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه