بازدید 6396

تهران؛ میزبان کودکان کار در ضیافت شهر

کد خبر: ۱۱۱۳۴۱۲
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸ 12 April 2022

همزمان با گرامیداشت ایام ماه مبارک رمضان، کودکان کم برخوردار شهر میهمان ضیافت افطاری "ضیافت شهر با کودکان شهر" خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهردای تهران، احمد احمدی صدر مدیر عامل این سازمان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات با ذکر این خبر افزود : این برنامه با هدف ایجاد نشاط معنوی برای کودکان و ترویج سنت حسنه ی افطار و حمایت از اقشار آسیب دیده شهر با حضور بیش از 1500 کودکان مراکز پرتو،کودکان اوتیسم و کودکان شهدای مدافع حرم و حضور مدیران شهری، مدیران دولتی و جمعی از هنرمندان کشور برگزار می شود.

تهران؛ میزبان کودکان کار در ضیافت شهروی برگزاری مسابقات متنوع، سرود، تواشیح، اجرای نمایش و اهدای جوائز به برگزیدگان مسابقات این ماه را از جمله برنامه های تدارک دیده شده در این مراسم عنوان نمود و افزود : این مراسم روز چهارشتبه 24 فروردین مصادف با روز یازدهم رمضان از ساعت ۱۸ در مجموعه فرهنگسرای اشراق برگزار و در پایان میزبان کودکان عزیز در سفره ضیافت افطاری خواهد بود.

احمدی صدر افزود: علاوه بر این مراسم، تمامی مددسرا ها و گرمخانه های تحت پوشش این سازمان نیز میزبان ضیافت افطاری ویژه مددجویان و اقشار نیازمند شهر خواهد بود .

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این سازمان علاوه بر این مراسم بیش از 275 عنوان برنامه دیگر نیز در راستای گرامیداشت ایام این ماه در غالب برنامه های متنوع فرهنگی، مناسبتی و معیشتی ویژه کودکان کار، مددجویان مراکز تحت پوشش، بهبودیافتگان، زنان سرپرست خانوار، ایتام شهر و بیماران خاص تا پایان ماه مبارک رمضان در مراکز تحت پوشش و زیر مجموعه خود برگزار خواهد نمود.

 

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # یارانه تشویقی
وب گردی