بازدید 26532

افشاگری فلاحت‌پیشه درباره خانواده محمدعلی رامین

رئیس اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با افشاگری درباره نفوذ محمدعلی رامین در دولت‌های نهم و دهم از روند رشد این چهره پرحاشیه سیاسی پرده برداشت.
کد خبر: ۱۱۰۶۱۷۵
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸ 23 February 2022

به گزارش تابناک، قرن نو نوشت: حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در بخشی از یادداشت مکتوب خود در قرن نو با عنوان « FATF و زندگی لاکچری آقازاده‌ها» اظهار داشت: فردی در اواخر دولت خاتمی تلاش می‌کرد با برگزاری همایش‌های غیرعلمی بودجه‌های هنگفتی را از دولت دریافت کند که با مخالفت بنده و همکارانم در هیأت علمی یکی از مراکز پژوهشی مهم آن زمان مواجه شد.

آیا محمدعلی رامین تفکرات خود را به احمدی‌نژاد القا می‌کرد؟

وی افزود: این فرد پس از مدتی در دولت بعد به جایگاه‌های مهمی رسید و ضمن برگزاری چند همایش که موجب دردسر برای کشور شد، او هر از چندگاهی شعارهای غیرمنطقی را وارد گفتمان دولت می‌کرد و به تبع آن دشمنی‌ها علیه کشور در سطح جهان شکل می‌گرفت. حتی ادامه امثال همان تفکر در دولت منجر به صدور چندین قطعنامه علیه کشور شد و ایران در ذیل فصل ۷ منشور ملل متحد قرار گرفت.

فلاحت‌پیشه با تشریح اقدامات خانواده این مدیر رانتی در دولت احمدی‌نژاد، بیان داشت: بعدها شاهد بودیم که فرزند همان فرد با یک هنرپیشه ازدواج می‌کند و با یک تقسیم کار اموال حاصل از برخی کارهای رانتی به نام خانم بازیگر می‌شود و آقازاده مذکور نیز با وجود دریافت حکم قضایی، به نوعی از زندان رها می‌شود و امروز در کنار همسر خود زندگی را آغاز می‌کند.

این نماینده سابق مجلس اظهار داشت: حتی شاهد هستیم که خانواده همان فردی که تا دیروز ادعای جهان بدون «صهیونیسم و آمریکا» را داشت بیان می‌کنند که سبک زندگی ایشان هیچ ارتباطی با تفکر پدرشان ندارد.

 

وی با انتقاد شدید از مدیران به اصطلاح انقلابی، بیان داشت: امروز در کشور افرادی حضور دارند که عنوان نگهبان تابوها عمل می‌کنند و نمی‌گذارند هیچگونه دیپلماسی منطقی شکل بگیرد. این افراد مأموریت دارند هر فردی که به دنبال تنش‌زدایی با آمریکا کاری انجام می‌دهد را مورد فشار قرار داده و او را به دادگاه بکشانند. نمونه چنین اقداماتی نیز در قبال برخی از نمایندگان مجلس دهم از جانب همین افراد شکل گرفت.

وی تصریح کرد: امروز یک تقسیم کار بین فرزندان و پدران این جریان رانتی، غارتگر و حافظ تابوها شکل گرفته است. متاسفانه فرزندان چنین مسئولانی در کشورهای مختلف اروپایی و آمریکا آینده و زندگی خود را تضمین کرده‌اند و پدران آنها با تفکرات خود کشور را هر از چندگاهی با مشکلات فراوان روبرو می‌کنند. وضعیتی که این افراد ایجاد کرده‌اند موجب شده تا مردم کشوری که دارای چهارمین منابع سرشار است، در وضعیت زیستی نامناسبی قرار بگیرند.

دولت رئیسی حق مردم را از آقازاده‌ها بگیرد

فلاحت‌پیشه با ارائه یک پیشنهاد به دولت سیزدهم، ابراز داشت: امروز اگر دولت سیزدهم به دنبال شفافیت است و با این شعار ادعای ایجاد عدالت می‌کند، باید از تمامی کشورهایی که این آقازاده‌ها در آنجا شرکت ثبت کرده‌اند بخواهد که از وضعیت شرکت‌های ایجاد شده بازرسی به عمل آید و اگر مشخص شود که اموال ملت به تاراج رفته است، دولت باید پاسخگو باشد و حق تضییع شده مردم را نیز پیگیری کند.

 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۴۲
انتشار یافته: ۱۲
دولت رئیسی حق مردم را از آقازاده‌ها بگیرد
دولت رئیسی حق مردم را از آقازاده‌ها بگیرد
دولت رئیسی حق مردم را از آقازاده‌ها بگیرد
دولت رئیسی حق مردم را از آقازاده‌ها بگیرد
دولت رئیسی حق مردم را از آقازاده‌ها بگیرد
دولت رئیسی حق مردم را از آقازاده‌ها بگیرد
دولت رئیسی حق مردم را از آقازاده‌ها بگیرد
دولت رئیسی حق مردم را از آقازاده‌ها بگیرد
الآن که آقای رضا کیانیان همه چی رو افشا کرد ! چه فایده ای داره جناب فلاحت پیشه ؟ شما سالها از مقامات بالا بودید ، این حرکت شما فرار رو به جلو نیست آیا ؟
همه تون سر وته یه کرباسید
وزیری که تو خانوادش مشکل داره و نتونسته از پسش بر بیاد چطوری مسئولیت مهم بهش میدین ؟؟
فرمایش ایشون کاملا" درست . ولی ایشون چرا در دولت اعتدال جناب روحانی این افکار مشعشع را بروز نداد ؟ در حالیکه رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هم بود . فرزندان مدیران دولت رییسی در خارج هستند یا آقازاده های طیف اصلاح طلب و دوستانشان؟ امثال ایشان باید بخاطر کم کاری در دوران مسئولیت نمایندگی مجلس مواخذه شوند ، دولت فعلی هم موظف به پیگیری و کشاندن همه مسئولین فاسد سابق و فعلی پای میز محاکمه است.
آقای فلاحت پیشه کاملا راست میگویند.خیلی ازکارهای دردسرسازاحمدینژاد متاثر ازین یارو بود.ازجمله هولوکاست
آقای محترم گفتن این حرفها در حال حاضر چه اهمیتی داره؟ نکنه فکر میکنید شق القمر کردی که یه سری اطلاعات سوخته و دست چندم که در جای جای فضای مجازی وجود دارند رو به اعلام می کنی؟؟؟ چرا سر وقتش این حرفا رو نمی زدی؟ کجا بودی دقیقا؟؟؟
تو دیگه کشش نده
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۵:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۰۴
خخخخخخخخخخخخخخخخ
در بهترین حالت , حقوق از دست رفته احصا شده و به جیب دولت میرود.در صورتی که پس از احیا حقوق و محاکمه خاطیان باید حقوق ضایع شده به جیب ملت برود نه دولت.مثل شرکت لبنیاتی (بووووووق )بخاطر تخلفات و گرانفروشی چند میلیارد جریمه شد و جریمه به خزانه دولت واریز شد.قشنگ نیست؟!!!
خدایا چه بخور بخوری وما محتاج یک لقمه نان حلال ای کاش این صحبت‌ها را آن موقع که مسعولینی داشتی میگفتی
منافع ملی کشور باید در اولویت باشه که نیست
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
وب گردی