بازدید 9120
۴

قاتل دختر جوان در ایستگاه مرگ

کد خبر: ۱۰۹۹۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۷ 17 January 2022

مرد زندانی که به جرم قتل دختری کر و لال به قصاص محکوم شده بود پس از 9 سال در ندامتگاه مرکزی کرج به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از 9 سال قبل به‌دنبال کشف جسد سوخته دختر جوانی در یکی از بوستان‌های کمالشهر کرج شروع شد. خیلی زود مأموران پلیس در محل حاضر شده و تحقیقات برای شناسایی هویت جسد سوخته کلید خورد. طولی نکشید که با شناسایی هویت مقتول و خانواده وی رمزگشایی از این جنایت هولناک در دستور کار کارآگاهان جنایی استان البرز قرار گرفت.

در نخستین گام ردپای مرد جوانی در این پرونده شناسایی و به دستور بازپرس پرونده وی دستگیر شد. متهم در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: من متأهل هستم، یک روز در پارک با این دختر آشنا شدم و وقتی فهمیدم مشکل شنوایی و گفتاری دارد با وعده ازدواج او را فریب دادم و روزی که همسرم در خانه نبود این دختر را به خانه‌ام کشاندم و مورد آزار و اذیت قرار دادم. اما دختر جوان که خیلی ترسیده بود می‌خواست از من شکایت کند و به اداره پلیس برود من هم برای اینکه می‌ترسیدم همسرم بفهمد و آبرویم برود او را به یکی بوستان‌های کمالشهر کشانده و با ضربه چاقو اول او را به قتل رساندم و بعد جسدش را آتش زدم.

بدین ترتیب با اعترافات مرد شرور کیفرخواست وی به اتهام تعرض، قتل و جنایت بر میت صادر و پس از محاکمه در شعبه یکم دادگاه کیفری البرز به قصاص و اعدام محکوم شد. این حکم با تأیید قضات دیوان عالی کشور برای اجرا به شعبه اجرای احکام فرستاده شد و سرانجام پس از 9 سال مرد جنایتکار با واریز تفاضل دیه مقتول از سوی بیت‌المال در ندامتگاه مرکزی کرج به دار مجازات آویخته شد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
عجب !
چقدر طول کشید ۹ سال
ولی خدا را شکر که بالاخره اعدام شد این حیوان کثیف که به یک دختر کر و لال هم رحم نکرده
9 سال ؟!! چرا ؟؟؟
مگه روانی هستین که 9 سال توی زندان هم زجرش دادین ؟!!!!
حداکثر مجازات وقتی که اعدامع ، دیگه زندانی کردن حتی برای یک روز هم درست نیست ، مگر اینکه امید برای رهایی بوده باشه ، که معمولا نیست ..
این جنایتکار مرتکب شنیع ترین جنایت شده ان وقت قوه قضاییه بعد نه سال تازه اعدامش کرده.این چنین جانی باید همان روز اول دستگیری باید زنده زنده در اتش سوزانده می شد
شرم بر این عدالت
به دختر تجاوز کرده کشته و جسد رو سوزونده باز هم از خانواده داغدار و مظلوم اون دختر بیگناه تفاضل دیه گرفتید؟؟؟
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس