بازدید 6765

دیدار دبیر با کشتی‌گیر ایرانی تغییر تابعیتی!

کد خبر: ۱۰۹۶۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶ 03 January 2022

علی ارسلان فرنگی کار ایرانی که در سال های اخیر نتوانسته بود به تیم ملی راه پیدا کند، بعد از رقابت های لیگ برتر تصمیم گرفت راهی صربستان شود و با گرفتن تابعیت این کشور از این پس برای کشور صربستان کشتی بگیرد.


این اتفاق باعث اعتراض های متعددی به محمد بنا، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در هفته های اخیر شد، اما جالب اینجاست که امروز ارسلان با حضور در فدراسیون کشتی با علیرضا دبیر دیدار کرد.


رییس فدراسیون کشتی در این نشست خطاب به ارسلان گفت: شما عضوی از جامعه بزرگ کشتی ایران هستی و به این آب و خاک تعلق داری و ما نیز پیگیری های لازم را از همه نظر در رابطه با وضعیت کشتی شما انجام خواهیم داد. قرار است تا در دو هفته آینده سفری به چند کشور اروپایی برای ملاقات با روسای فدراسیون های کشتی آن ها داشته باشم که حتما در صربستان نیز حضور خواهم یافت و پیگیرهای لازم را در مورد وضعیت شما انجام می دهم.

ارسلان نیز در این جلسه گفت: خود را عضوی از جامعه بزرگ کشتی ایران می دانم و به این آب و خاک عرق ویژه ای داشته و مدیون مردم عزیز کشورم هستم و حتی قرار شده است که حداقل 5 روز در ماه را در ایران حضور داشته باشم و تمریناتم را در کشورم پیگیری کنم.
وی در ادامه گزارشی در مورد وضعیت خود در کشور صربستان و باشگاهی که قرار است در آن تمرین و کشتی بگیرد به رئیس فدراسیون کشتی ارائه داد.


رئیس فدارسیون کشتی نیز در پایان این جلسه گفت: با صحبت هایی که امروز با این پسر با اخلاق کشتی ایران انجام دادیم قرار شد که فدراسیون در جریان برنامه های علی ارسلان باشد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم