بازدید 16305
۳
رئیس جمهور انتخاب خواهد کرد

«پیرحسین کولیوند» یا «محمد جعفریان»؛ یکی از این دو، رئیس جمعیت هلال احمر ایران خواهد شد

با پایان یافتن انتخابات در ساعت ۱۰:۳۰، از میان ۲۲ کاندیدای ریاست هلال‌احمر در شورای عالی و انجام رای گیری، آقایان پیرحسین کولیوند و محمد جعفریان به ترتیب با ۱۳ و ۸ رای ماخوذه به عنوان گزینه‌های پیشنهادی به رییس جمهور انتخاب و معرفی شدند. انتخابی که به نظر می‌رسد شانس پیرحسین کولیوند، رئیس سابق اورژانس کشور در آن بیشتر باشد.
کد خبر: ۱۰۸۵۳۱۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۱ 01 November 2021
تابناک اجتماعینشست ویژه شورای‌عالی جمعیت هلال‌احمر برای انتخاب رئیس جدید این جمعیت، شروع شد؛ جلسه‌ای که در انتهای آن، جانشین کریم همتی معرفی خواهد شد.

به گزارش «تابناک»، در پی استعفای کریم همتی از ریاست جمعیت هلال احمر کشورمان، طی روزهای گذشته نام نویسی از کاندیداهای تصدی این پست در دستور کار قرار گرفت تا امروز (دهم آبان ماه ۱۴۰۰) ساختمان صلح میزبان نشستی ویژه با حضور اعضای شورای عالی جمعیت باشد که در آن رئیس بعدی جمعیت هلال احمر ایران برگزیده خواهد شد.
 
اسامی نامزدهای تصدی پست ریاست جمعیت هلال احمر ایران به ترتیب الفبا
اسامی نامزدهای تصدی پست ریاست جمعیت هلال احمر ایران به ترتیب الفبا
 
شیوه انتخاب رئیس جمعیت به این صورت است که در پایان رای گیری، دو نفر از کاندیداها که حائز بیشترین رای شورای عالی شوند، برای تصاحب ریاست جمعیت هلال احمر به رئیس جمهور معرفی خواهند شد و رئیس جمهور، یکی از ایشان را به عنوان ریاست جمعیت هلال احمر انتخاب خواهد کرد.
 
اسامی کاندیداهای ریاست جمعیت هلال احمر ایران بدین شرح است: ۱-حجت حاجی محمدی یزدی، ۲-احمد اسفندیاری، ۳-سید علی ریاض، ۴- علی حیدری نجات، ۵-فریبرز بوداغی مالیدره، ۶-شاهرخ رامین، ۷-رضا سعیدی، ۸-عباس احد پور ثمرین، ۹- فرهاد مصدری درگاه، ۱۰- شهرام علمداری، ۱۱- علی دباغ، ۱۲-عباس مسجدی آرانی، ۱۳- محمد بساک، ۱۴-ابوالفضل زنده دل، ۱۵-پیر حسین کولیوند، ۱۶-علیرضا شهر جردی، ۱۷-شاهین محمد صادقی، ۱۸ - محمد حسن حسین زاده، ۱۹-محمد جعفریان، ۲۰- محمود مظفر، ۲۱ -سعید خال و ۲۲-محمد باقر محمدی
 

دو گزینه نهایی ریاست جمعیت هلال احمر ایران مشخص شدند

 
با پایان یافتن انتخابات در ساعت ۱۰:۳۰، دو گزینه نهایی ریاست هلال احمر ایران تعیین و برای انتخاب نهایی به رئیس جمهور معرفی شدند.
 
شروع انتخابات برای تعیین رئیس جمعیت هلال احمر

روح‌اله استاک، مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر در این باره گفت: پس از انجام انتخابات میان ۲۲ کاندیدای ریاست هلال‌احمر در شورای عالی و انجام رای گیری، آقایان پیرحسین کولیوند و محمد جعفریان به ترتیب با ۱۳ و ۸ رای ماخوذه به عنوان گزینه‌های پیشنهادی به رییس جمهور انتخاب و معرفی شدند.

بدین ترتیب این دو که بیشترین رای را کسب کرده‌اند به رئیس جمهور معرفی می‌شوند تا وی در نهایت یکی را به عنوان ریاست جمعیت هلال احمر انتخاب نماید. اتفاقی که به نظر می‌رسد فرجام آن، انتخاب پیرحسین کولیوند، رئیس سابق اورژانس کشور باشد که از جمله سوابق وی، ریاست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشورمان است.
 
 
 
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
قحط الرجال است ، آقای کولیوند از اورژانس استعفا میده و میره که رئیس هلال احمر شود !! ما اینهمه جوان پرشور و کارامد داریم ، مثل اینکه عادت کرده ایم دویست نفر را در پستهای مختلف جابجا کنیم …
البته اینطور ‌نیست که حتما نفر اول انتخاب بشه، در دوره های گذشته عموما نفر دوم انتخاب شده و این بستگی به نظر رییس جمهور محترم داره
این حلقه بسته مدیریتی رو بشکنید، اجازه بدهید چهار نفر جدید هم با ایده‌های جدید وارد حوزه مدیریتی بشوند. قرار نیست تعدادی مدیر مرتب از این پست به پستی دیگر گماشته شوند. نکته جالب و البته غم‌انگیز ماجرا آنجاست که یک نفر در طول چند سال در چندین پست مدیریتی جابجا می‌شود که هیچ ارتباطی هم به یکدیگر ندارند اما در همه احکام انتصاب قید می‌کنند که "با توجه به مراتب تخصص و تجارب ارزشمند شما.....". مگر یک نفر در چند زمینه می‌تواند تخصص و تجربه داشته باشد؟
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی
آخرین اخبار
وب گردی