بازدید 3808
یک هفته پیش از اجرای قوانین جدید؛

بیش از ۶۰ بورس رمزارز در کره جنوبی تعلیق می‌شوند

بیش از ۶۰ بورس رمزارز در کره‌جنوبی تا نیمه شب جمعه آینده به مشتریان خود در مورد تعلیق کامل یا بخشی از فعالیت‌های خود هشدار دادند.
کد خبر: ۱۰۷۶۹۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰ 18 September 2021

بیش از ۶۰ بورس رمزارز در کره جنوبی تعلیق می‌شوند

به گزارش مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، بیش از ۶۰ بورس رمزارز در کره‌جنوبی تا نیمه شب جمعه آینده به مشتریان خود در مورد تعلیق کامل یا بخشی از فعالیت‌های خود هشدار دادند. این اقدام یک هفته قبل از اجرایی شدن قوانین جدید رمزارز در کره‌جنوبی انجام شد.

بورس‌های رمزارز برای اینکه بتوانند به فعالیت خود در کره‌جنوبی ادامه دهند باید تا ۲۴ سپتامبر در فایننشال اینتلیجنس یونیت ثبت نام کنند و از این نهاد امنیت اینترنت مجوز امنیتی دریافت کنند.

این بورس‌ها همچنین باید با بانک‌ها شریک شده تا تضمین شود حساب‌های آنها مربوط به افراد واقعی است.

تمامی بورس‌هایی که در این نهاد ثبت نام نکرده‌اند باید خدمات خود را قبل از ۲۴ سپتامبر تعطیل کنند. بورس‌هایی که رجیستر کرده‌اند اما موفق به شراکت با بانک‌ها نشده‌اند نمی‌توانند با وون کره‌جنوبی معامله کنند.

کمیسیون خدمات مالی کره‌جنوبی اعلام کرد: تمامی بورس‌هایی که نمی‌توانند با این مقررات هماهنگ شوند باید تعطیل شده و حداقل ۷ روز قبل از تعطیلی به مشتریان خود اطلاع داده و پول‌های آنها را عودت دهند.

حدود ۴۰ بورس نخواهند توانست در این بازه اقدامات لازم را انجام دهنده و فعالیت آنها تعلیق خواهد شد. ۲۸ بورس دیگر مجوز ایمنی دریافت کرده‌اند اما نتوانسته‌اند با بانک‌ها مشارکت ایجاد کنند.

 

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو