بازدید 8698
۲
اشتباهات داوری هدفمند و برنامه‌ریزی شده است

مجیدی: چرا رییس داوران پشت هم دروغ می‌گوید؟ 

اگر شهامت عذرخواهی ندارید چرا به تلویزیون می‌آیید و با شعور مردم بازی می‌کنید؟ همه ما می‌دانیم که در بازی قبل، کمک داور آفساید ارسلان را گرفت. برای چه این موضوع را توجیه می‌کنید؟ اشتباهات داوری عجیب، هدفمند و برنامه‌ریزی شده است
کد خبر: ۱۰۶۲۳۴۵
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷ 06 July 2021

فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی امروز (سه‌شنبه) تیمش مقابل تراکتور با وجود پیروزی علیه کمیته داوران و قضاوت ها انتقادات شدیدی مطرح کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، مجیدی اظهار کرد: در کل بازی چندان زیبا و دلچسبی نبود، چون تراکتور در لایه‌های دفاعی کار می‌کرد. با توجه به شرایطی که باشگاه و بازیکنان دارد از بازیکنان تشکر می‌کنم که توانستیم به پیروزی برسیم. او درباره تقابل با مربیان سابق استقلال و موفقیت مقابل آن‌ها گفت: ایشان (فیروز کریمی) از مربیان خوب لیگ هستند.

سرمربی استقلال درباره اشتباهات داوری علیه تیمش تصریح کرد: خواهش می‌کنم درباره داوری صحبت نکنید. اصلا اسم داوری را نیاورید. ما و هواداران استقلال به داوری آلرژی پیدا کرده‌ایم. داوری خیلی خوب بود و دست تک تکشان درد نکند. اگر شهامت عذرخواهی ندارید چرا به تلویزیون می‌آیید و با شعور مردم بازی می‌کنید؟ همه ما می‌دانیم که در بازی قبل، کمک داور آفساید ارسلان را گرفت. برای چه این موضوع را توجیه می‌کنید؟ حالا اشتباه کرده است و من در کنفرانس هم گفتم که بزرگترین داوران دنیا هم اشتباه می‌کنند. با بازیکنانم هم صحبت کردم که هیچکدام اجازه مصاحبه علیه داوری ندارند.

مجیدی: چرا رییس داوران پشت هم دروغ می‌گوید؟ 

مجیدی ادامه داد: آقای افشاریان چرا توجیه می‌کنید و دروغ پشت دروغ می‌گویید؟ من ناراحتی‌ام از این است که چرا اشتباهات داوری فقط برای استقلال است. همین صحنه گلی که امروز دریافت کردیم را ببینید. اگر خطا نبود من دیگر مربی‌گری نمی‌کنم. من نمی‌خواستم این فصل راجع به داوری صحبت کنم، ولی اشتباهات داوری عجیب، هدفمند و برنامه‌ریزی شده است که مجبور می‌شوم از حق تیمم دفاع کنم. دوست ندارم بیشتر از داوری صحبت کنم. حرف نزده را می‌شود زد و ان‌شاءالله پس از پایان فصل در مورد این موضوع صحبت می‌کنم.

 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
ماشاالله به اقاي مجيدي شجاع و فوتبال دوست كشور كه از همه چيز خود براي تيم مايه مي گذارد
اي كاش مسئولين وزارت ورزش ياد مي گرفتند.
با اینکه در رسانه ها علیه کمیته داوران وداوران مصاحبه میکنه اگه جرات دارند مجیدی را محروم کنند تا مشخص شه تیم حکومتی چه تیمی هست
برچسب منتخب
# قره باغ # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022