بازدید 11603
۶

ذوالنوری: رئیس جمهور در ایران مثل کمک خلبان است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه گسترده‌ترین حیطه مدیریتی را رئیس جمهور دارد، گفت: کلید اصلی و محور اساسی جبهه مقابل در انتخابات پیش رو مسئله مذاکره است.
کد خبر: ۱۰۴۱۰۳۳
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۹ 15 March 2021
به گزارش تابناک به نقل از فارس، مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در همایش دانشجویی ـ مردمی بن بست تکرار که عصر امروز در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد؛ گفت: در قانون اساسی، ولی فقیه شخص اول مملکت و فصل‌الخطاب است. ولی گسترده‌ترین حیطه مدیریتی را رئیس جمهور دارد. در مقام مثال رهبری مانند خلبان و رئیس جمهور مانند کمک خلبان است و کمک خلبان نباید تعارض عملی نسبت به خلبان داشته باشد.

ذالنور افزود: کلید اصلی و محور اساسی جبهه مقابل در انتخابات پیش رو مسئله مذاکره است. هم از طریق تطمیع ملت به مذاکره و هم از طریق تهدید به جنگ، جریانات به دنبال مطرح کردن مجدد موضوع مذاکره هستند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: در صورتی جبهه انقلاب پیروز می‌شود که وحدت حاصل بشود. ما در صورتی که به گزینه نمره ۱۰۰ بچسبیم که اقبال ندارد به صفر سقوط می‌کنیم. پس باید سراغ نمره بعدی برویم و شاید برخی علایق‌مان را هم باید کنار بگذاریم.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد طرح شفافیت گفت: در مجلس قبل سه طرح یکی از طرف دکتر فتحی و دکتر دلیگانی مطرح شد که مجموعا حدود ۲۰۰ رای آورد.

وی افزود: بنده هم طرحی دادم که با آن دو طرح تفاوت‌هایی داشت. از جمله موارد حضور و مرخصی‌های نماینده در مجلس، مشارکت نماینده در مباحث و لوایح مختلف و در آخر به مسئله نوع رأی که موافق یا مخالف بودن است، می‌پردازد که فوریت آن‌ها به شرایط مختلف رأی نیاورد.

ذالنور گفت: این طرح در مجلس فعلی هم به نظرم رأی نمی‌آورد. استدلال برخی دوستان هم مثلاً این است که درست است طرح خوبی است، ولی مگر هر کار خوبی را باید انجام داد؟
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۰
در انتظار بررسی: ۲۱
انتشار یافته: ۶
جناب نماینده محترم شرایط سخت زندگی این روزها نمی دانم که می دانی یا نمی دانی اما بدان که از اصل ماجرا عقب هستی ريئس جمهور هرکس باشه یا نباشه فرق نمی کند الان گوشت نمی توانیم بخریم مرغ نمی توانیم بخریم لاستیگ برای ماشین نمی توانیم بخریم درد را نمی توانیم دارو بخریم دارو نمی توانیم پیدا کنیم که بخریم مشابه ایرانی الکی پول خرج کردن است که بخریم درکی داری ازاین مسائل همه اش گردن کیست؟
دارو نداریم که مادر و خواهرم درگیر سرطان هستند را درمان کنیم ایرانی جواب نمی دهد امیدوارم به روز ما دچار نشوی
لطفا به خلبان و کمک خلبان توهین نشود. انها یا در خدمت مردم و وطن و لقمه نون حلال
خوش بود گر محک تجربه آید به میان تا سیه روی شود هر که در او غش باشد
بالاخره محک تجربه به میان آمد و سیه رویی سیه رویان سفید نما آشکار شد؛ تق مجلس انقلابی قلابی در اومد
سلام:
اقای ذالنور پس بی زحمت بفرمائید
اگر هواپیمان دچار نقص فنی شد یا قسمتی از ان اسیب دید یا بواسطه جابجائی در اوج و نزول
مسافران دچار اسیب دیدند و یا ویا ویا

این وسط مقصر کدامیک هستند

خلبان یا کمک خلبان

اخه شما این مثل زیبا را و عین واقعی حاکم بر کشور زده اید

این را هم باید خوب بدانید که

کمک خلبان فقط نقش مجری دستور را دارد و

این فرمان اصلی تماما با خود خلبان است

و خلبان می تواند در صورتی که کمکی او خطا رفت یا اشتباه کرده

از تمام امکاناتش

در هدایت صحیح هواپیما استفاده کند

به نوعی که قبل از اینه هواپیما یا مسافران ان کوچکترین مشکلی برایشان بوجود اید
وحدت حد اکثری شما کلا 16 ملیون رای دارد پیروز نمیشوید مگر بخشی از رای دهندگان را حذف کنید
اقای ذوالنوری در قوانین هواپیمایی در تمام دنیا حرف نهایی با خلبان است مگر در مواقعی که خلبان از انجام تصمیمات و حرکات درست غفلت کند که کمک خلبان راسا امور هدایت را بدست میگیرد.
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
وب گردی