بازدید 8160
۳

ماجرای مرد مرموز پارک!

کد خبر: ۱۰۰۲۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳ 13 September 2020

دو زورگیر هوندا سوار که با تلاش نیروهای کلانتری شهرک ناجای مشهد دستگیر شده اند ماجرای مرد مرموز پارک نشین را فاش کردند.

به گزارش خراسان، حدود ساعت 21 جمعه گذشته، مرد جوانی در اطراف میدان تربیت مشهد مشغول مکالمه تلفنی بود که ناگهان سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت آبی رنگ از پشت سر به وی نزدیک شدند و در یک لحظه با قاپیدن تلفن همراه مرد جوان به داخل خیابان معلم 65 گریختند اما آن ها که به راه های گریز این منطقه آشنایی نداشتند به کوچه بن بست وارد شدند و راه فرار را بسته دیدند. آن ها که نمی توانستند به عقب بازگردند، موتورسیکلت را در کوچه رها کردند و پیاده از محل گریختند. از سوی دیگر با گزارش مال باخته به پلیس 110، بلافاصله نیروهای گشت کلانتری شهرک ناجا وارد عمل شدند و به سوی خیابان معلم حرکت کردند. در این هنگام جوان 19 ساله ای که برای انتقال موتورسیکلت به کوچه بن بست بازگشته بود در چنگ پلیس گرفتار شد.

این جوان که مدعی بود برای استفاده از سرویس بهداشتی، موتورسیکلت هوندای آبی رنگ را در کوچه بن بست رها کرده است، در حالی حلقه های قانون بر دستانش گره خورد که مشخصات وی با آن چه مال باخته به پلیس گزارش داده بود، مطابقت داشت.

گزارش خراسان حاکی است، در همین حال زن جوان دیگری نیز به نیروهای گشت مراجعه کرد و مدعی شد جوان دستگیر شده به همراه همدستش که او نیز لباس سیاه به تن داشت، گوشی او را قاپیده و متواری شده اند. به همین دلیل و با صدور دستوری از سوی سرهنگ محمد فیاضی (رئیس کلانتری شهرک ناجا) نیروهای انتظامی با اجرای طرح مهار در این منطقه موفق شدند همدست جوان 19 ساله را نیز در یکی از کوچه های اطراف دستگیر کنند.

با انتقال متهمان به کلانتری، بررسی های تخصصی توسط نیروهای کارآزموده تجسس آغاز و مشخص شد که دو جوان زورگیر با استفاده از قفل و زنجیر پلاک موتورسیکلت هوندای آبی رنگ را پوشانده اند و اقدام به زورگیری وگوشی قاپی می کردند.

دو متهم در بازجویی ها اعتراف کردند که در اطراف میدان امام حسین(ع) سکونت دارند و برای سرقت تلفن همراه به منطقه بولوار معلم آمده اند.

آن ها اظهار کردند : مردی که بین ساعت 21 تا 23 زیر درختان پارکی در منطقه شهید چراغچی می نشیند از ما خواست تا با موتورسیکلت گوشی قاپی کنیم و قول داد که گوشی های سرقتی را برای ما به فروش می رساند! به همین دلیل به این منطقه آمدیم تا دور بزنیم که مکالمه تلفنی مرد جوان توجه ما را جلب کرد و ...

در حالی که بازجویی ها از دو متهم دستگیر شده ادامه داشت، تعداد زیادی از مال باختگانی که گوشی های آنان سرقت شده بود با حضور در کلانتری شهرک ناجا، متهمان را شناسایی کردند.

این گزارش حاکی است: با دستور قاضی اسماعیل رحمانی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) متهمان این پرونده برای بررسی های بیشتر و کشف جرایم احتمالی دیگر در اختیار کارآگاهان آگاهی قرار گرفتند.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
مشهد تگزاس شده.جرمت امام رضا را نگه نمیدارن
حسابشون رو برسید
خیلی زشته از تو اینترنت بردارین این ماجرا را
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
آخرین اخبار
وب گردی