آیا تعداد شرکت‌های بورسی سهام عدالت به ۳۷ شرکت خواهد رسید؟
یک پتروشیمی دیگر در راه بورس
در حال حاضر تعداد شرکت های بورسی سهام عدالت 36 شرکت می باشد و به نظر می رسد سهام یک شرکت غیربورسی سهام عدالت نیز قرار است تا آخر خرداد ماه سال جاری برای اولین بار در بورس عرضه شود. در صورت تحقق این موضوع تعداد شرکت های بورسی سهام عدالت به 37 شرکت خواهد رسید.
کدام شرکت های بورسی اطلاعات بااهمیت خود را افشا کردند؟
امروز بازار روز خوبی را پشت سرگذاشت و شاخص کل یک بار دیگر توانست از یک میلیون واحد عبور کند. در روز خوب بورس، نه شرکت دست به افشای اطلاعات بااهمیت زدند. در این اطلاعیه ها یک شرکت، انعقاد قرارداد 5.8 میلیون یوروی را افشا کرد و شرکت دیگری از تاثیرات شیوع ویروس کرونا بر روند خود خبر داد.
صعود دوباره شاخص کل بورس به ابرکانال یک میلیون واحد
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز، با افزایش ۴۰۴۱۷ واحدی معادل ۴.۰۹ درصد به رقم یک میلیون و ۲۸ هزار واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۳۵۱ واحدی به رقم ۱۱ هزار و ۶۹۶ واحد رسید.  
عقب گرد ۳ هزار واحدی شاخص کل بورس/ بیشترین عرضه در کدام نماد بورسی رقم خورد؟
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز، با کاهش ۳۰۸۳ واحدی معادل ۰.۳۲ درصد به رقم ۹۷۰ هزار و ۴۱۱ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۳۱ واحدی به رقم ۱۱ هزار و ۲۱۶ واحد رسید.  
ترازمثبت وپاسار در2 ماه نخست سبزتر شد
بررسی عملکرد ماهانه بانک پاسارگاد در دو ماه نخست سال جاری یعنی(فروردین و اردیبهشت ماه)حکایت از آن دارد که تراز مثبت این بانک خصوصی نسبت به مدت مشابه قبلی رشد داشته است.
زیان انباشته
صورت های مالی منتهی به 29 اسفندماه 1398 بانک سرمایه نشان می دهد که بانک سرمایه به میزان 2.8 برابر دارایی های خود بدهی دارد. همچنین صورت های سود و زیان بانک سرمایه در انتهای سال 1398 نشان می دهد که این بانک برای هر سهم زیان 18932 ریال را محقق کرده است.
چرا پول های بلوکه شده بورس خیال بازگشت ندارد؟
برخی از کاربران در مورخه 1 خرداد اقدام به خرید واحدهای صندوق نمودند اما با پیام لغو از سوی نرم افزارهای کارگزاری ها مواجه شدند. این کاربران دوباره از طریق بانک ها یا نرم افزارهای پرداخت، اقدام به خرید واحدهای صندوق نمودند. هر چند که کاربران کارگزاری ها موفق به خرید واحدهای صندوق از سایر طرق شدند اما پول آن ها همچنان بلوکه باقی مانده است.
بورس تهران سبزپوش شد؛ سهامداران نفس راحتی کشیدند/ بیشترین عرضه و تقاضا به کدام نماد بورسی رسید؟
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز، با افزایش ۱۲۴۱۷ واحدی معادل ۱.۳۴ درصد به رقم ۹۳۸ هزار و ۵۵۰ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۳۷ واحدی به رقم ۱۰ هزار و ۸۶۴ واحد رسید.  
سهام عدالت تعیین کننده کرسی‌های مدیریتی در مجامع آتی/ بازار سرمایه در انتظار مجامع شرکت‌های بزرگ/ سهام‌ بنیادی هنوز جای رشد دارند
مدیرعامل یک کارگزاری در گفت‌وگو با بورس تابناک
کارشناس بازار سرمایه گفت: سهام عدالت می‌تواند در مجامع تیر ماه، تعیین کننده مدیریت برخی شرکت‌ها باشد و احتمالا بلوک‌های سهام عدالت برای حقوقی‌ها جذاب خواهد بود و در صورتی که درست مدیریت شود، تاثیر منفی بر بازار نخواهد داشت.
شاخص کل بورس قرمزپوش به تعطیلات رفت
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز، با کاهش 16861 واحدی معادل 1.68 درصد به رقم 985 هزار و 262 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت 181 واحدی به رقم 11 هزار و 110 واحد رسید. 
رشد کج دار و مریز شاخص کل بورس/ نماگر به یک میلیون بازگشت
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز، با افزایش ۸۱۰۱ واحدی معادل ۰.۸۱ درصد به رقم یک میلیون و ۳ هزار واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۸۳ واحدی به رقم ۱۱ هزار و ۳۱۸ واحد رسید.  
معاملات کدام نمادها به زمان عادی بازار بازگشتند؟
بعد از آنکه حسن قالیباف اصل سکان هدایت سازمان بورس و اوراق بهادار را در دست گرفت سعی کرد تا اختلالات پیش آمده در هسته معاملات را به نوعی برطرف کند. از همین رو تصمیم بر آن شد تا معاملات برخی نمادها از جمله شستا، صبا، شگویا و زکوثر به خارج از ساعات عادی بازار منتقل شوند.
شاخص کل بورس از مدار میلیونی دورتر شد/ بیشترین تقاضا و عرضه در کدام نماد؟
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز، با کاهش ۱۹۰۱۴ واحدی معادل ۱.۹۳ درصد به رقم ۹۶۸ هزار و ۴۶۰ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۱۰۶ واحدی به رقم ۱۰ هزار و ۹۵۵ واحد رسید.  
منتظر عرضه اولیه آریا در هفته جاری باشیم؟
در سال گذشته سهام 23 شرکت برای اولین بار در بورس و فرابورس عرضه شد. در سال جاری نیز تاکنون سهام 3 شرکت عرضه اولیه شده است. در حالی که در اواخر سال گذشته همه منتظر عرضه اولیه سهام پتروشیمی آریاساسول با نماد آریا بودند، عرضه اولیه این سهام به سال جاری موکول شد.
کِشتی حکشتی به گل نشست/ بانک دی سهام دو شرکت را فروخت
افشای اطلاعات بااهمیت 4 نماد در روز بد بورس:
در روز بسیار بد بورس که شاخص کل با ریزش بیش از 32 هزار واحدی کانال یک میلیون واحدی را از دست داد و خود را به کانال 984 هزار واحدی رساند، 4 شرکت دست به افشای اطلاعات بااهمیت زدند.
عرضه اولیه های احتمالی خرداد ماه سال جاری کدامند؟
در حالی که تاکنون و در سال جاری سهام سه شرکت سرمایه گذاری صبا تامین، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و شرکت شیر پاستوریزه گیلان به ترتیب با نمادهای صبا، شستا و غگیلا عرضه اولیه شدند اما چند شرکت دیگر نیز در صف عرضه اولیه قرار دارند تا سهام آن ها در آینده ای نزدیک در بازار سرمایه برای اولین بار عرضه شود.
ارزش معاملات امروز بورس به بیش از ۱۰ هزار میلیارد رسید/ صف خرید بی سابقه برای سایپا
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز، با افزایش ۴۵۰۴ واحدی معادل ۰.۴۳ درصد به رقم یک میلیون و ۴۷ هزار و ۷۵۶ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۷۶ واحدی به رقم ۱۱ هزار و ۶۰۶ واحد رسید.  
شاخص بورس پس از یک ماه، بالاخره قرمز شد
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه هفدهم اردیبهشت ماه 99)، با کاهش 2647 واحدی معادل 0.27 درصد به رقم 977 هزار و 923 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت 15 واحدی به رقم 11 هزار و 149 واحد رسید. 
رشد ۲.۴ درصدی شاخص کل بورس؛ بیشترین تقاضا به کدام نماد رسید؟
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه ۹۹)، با افزایش ۲۲۹۰۲ واحدی معادل ۲.۴۰ درصد به رقم ۹۷۹ هزار و ۱۰۳ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۱۴۱ واحدی به رقم ۱۱ هزار و ۲۲۶ واحد رسید.  
کفه بورس به هوا رفته است، برای خود کف می‌زنند / پنج‌ اقدام فوری برای جلوگیری از سیلی مجدد به اقتصاد و قشرهای آسیب پذیر
انتقاد دکتر محسن رضایی از اقتصاد الاکلنگی
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با انتقاد از اداره اقتصاد به شکل الاکلنگی نوشت: طی ماه های اخیر، با کاهش نرخ سود بانکی، بانک را هم به کفه تولید افزوده و زمینگیر می‌کنند تا کفه بورس به هوا رود و به سبب این موفقیت، برای خود کف می‌زنند؛ حال آنکه در حال تبدیل نقدینگی بدون پشتوانه به سرمایه بدون پشتوانه هستند.