بازدید ۴۳۹۲۲
وکیل دانیال زاده در مقام آخرین دفاع اظهار داشت: در شرایط اقتصادی فعلی و در شرایطی که کرونا بنگاه‌های تولیدی زیادی را از بین برده، موکل من به ۵ هزار کارگر خود به رویه سی ساله، در بیست و هفتم هر ماه حقوق پرداخت می‌کند لذا موکل من یک عنصر مفید به حال جامعه است و تقاضای برائت دارم.
کد خبر: ۹۹۵۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴ 11 August 2020

تابناک اجتماعیطی روز‌های گذشته جلسات رسیدگی به اتهامات متهم اکبر طبری و دیگر متهمان پرونده به ریاست قاضی بابایی برگزار شد و متهمان هر یک به بیان اخرین دفاع خود پرداختند.


به گزارش «تابناک»؛ آخرین دفاعیات متهمین و موارد مطروحه در دادگاه در زیر می‌آید؛

متهم طبری در ابتدای دفاعیات خود ضمن رد تمام اتهامات خود گفت: من تمام ۱۶ اتهامی که در کیفرخواست آمده است را رد می‌کنم. آخرین دفاع را وکیلم انجام می‌دهد، چون من حقوقی نیستم و از مسائل حقوقی چیزی نمی‌دانم.

طبری در بخش دفاعیات مربوط به ارتباطش با افرادی همچون دانیال زاده و نیاز آذری گفت: نماینده دادستان در جلسه دادگاه گفت در اتاق من =روی دانیال‌زاده باز بود. او همسایه من بود. یا نیازآذری هر موقع به ایران می‌آمد به من سر می‌زد، آن هم نه در دفتر کارم بلکه در محل دیگری با پول خودم نه از پول بیت‌المال با او صبحانه می‌خوردیم.

متهم طبری در بخشی از اظهاراتش گفت: در کیفرخواست یکی از دلایل وارد ساختن اتهام به من را روابط تنگاتنگ با حسن نجفی بیان شده است؛ حال آنکه من پیش از ورود به قوه قضاییه با آقای نجفی دوست بودم؛ رابطه دوستی ۳۵ ساله خود با نجفی را در جلسه دادگاه وصف کردم.

در ادامه جلسه دادگاه وکیل متهم طبری در جایگاه قرار گرفت و گفت: به عنوان آ‌خرین دفاع ۱۸ مورد لایحه مکتوب و جداگانه تقدیم دادگاه می‌کنم که البته ناقص و ناتمام است و تقاضای هفت روز فرصت دارم که یک لایحه دیگر برای کشف حقیقت تقدیم دادگاه کنم.

 

ختم رسیدگی به پرونده اکبر طبری و سایر متهمان اعلام شد

وکیل مشایخ: جرم موکلم مشمول مرور زمان شده


قاضی در ادامه متهم مشایخ را برای بیان آخرین دفاعیاتش به جایگاه فراخواند.

متهم مشایخ گفت: من در سال ۸۵ به عنوان وکیل نجفی، با طبری قراردادی را منعقد کردم و در همین راستا پولی را از حساب خودم پرداخت کردم؛ من در زمان مبادرت به این کار، اطلاعی از خلاف بودن آن نداشتم؛ لذا اگر در این میان خلافی صورت گرفته عذرخواهی می‌کنم و اگر اشتباهی کردم با این موی سفید عذرخواهی می‌کنم.

وی در مورد خرید سهام سیمان خمسه نیز ادامه داد: طبری پول آورد و سهام سیمان خمسه خریده شد و من در این زمینه وکالت فروش بلاعوض به او دادم؛ من از روزی که دستگیر شدم جز راستگویی کاری نکردم.

در ادامه جلسه دادگاه با اعلام قاضی، وکیل متهم مشایخ در جایگاه قرار گرفت و گفت: اتهام موکل من ناظر بر فراهم آوردن موجبات ارتشا یک جرم مستقل و مشمول مرور زمان شده است، چون دوازده سال از اقدامات موکل من گذشته است؛ بعد از سال ۸۶ موکل من یعنی آقای مشایخ ریالی به طبری پرداخت نکرده است.

وکیل متهم مشایخ گفت: در مورد اراضی کلاک نیز باید بگویم که در بازه زمانی ۸۴ تا ۸۶، بحث در مورد اراضی کلاک این بود که این اراضی خارج از محدوده شهر باشد یا داخل محدوده شهر، لذا این موضوع در شهرداری و استانداری مطرح بود و کیس قضایی در مورد آن مطرح نبود و نجفی با طبری توافقاتی کرده بود تا طبری موضوع کلاک را در کمیسیون ماده ۵ پیگیری کند.

وکیل دانیال زاده: به رغم کرونا، موکلم بیست و هفتم هر ماه حقوق می‌دهد

در ادامه جلسه دادگاه با اعلام قاضی، وکیل متهم دانیال زاده در جایگاه قرار گرفت و پس از تفهیم اتهامات مجدد موکلش به وی از سوی قاضی در مقام آخرین دفاع اظهار داشت: در شرایط اقتصادی فعلی و در شرایطی که کرونا بنگاه‌های تولیدی زیادی را از بین برده، موکل من به ۵ هزار کارگر خود به رویه سی ساله، در بیست و هفتم هر ماه حقوق پرداخت می‌کند؛ لذا موکل من یک عنصر مفید به حال جامعه است و من برای او از اتهاماتی که بر اساس ظن و گمان متوجهش است تقاضای برائت دارم.

این وکیل گفت: موکل من از اتهام تشکیل شبکه ارتشا مبراست و در هیچ گونه شبکه‌ای که نفر سومی در آن باشد حضور نداشته است؛ در پرونده تنها یک دلیل ذکر شد و آن نیز رابطه طولانی مدت و صمیمانه و تنگاتنگ میان موکل من با طبری است. حال آنکه در سال ۹۰ قرارداد منعقد می‌شود و در سال ۹۱ یک ملاقات میان موکل من یعنی آقای دانیال زاده و آقای طبری در ساختمان محل زندگی شان اتفاق می‌افتد.

در ادامه قاضی از وکیل متهمان مهرصادقی و تن پوشان خواست در جایگاه قرار گیرد و آخرین دفاعیات خود را بیان کند.

وکیل متهمان مهرصادقی و تن پوشان گفت: مهرصادقی شدیدا منکر ارتکاب جرایم اتهامی است. یکی از جرایم وی فراهم کردن موجبات ارتشاست که اقدام موکل به هیچ وجه مشمول هیچ یک از مصادیق قانون مجازات اسلامی نمی‌شود.

در ادامه جلسه دادگاه متهم تن پوشان با اعلام قاضی در جایگاه قرار گرفت و قاضی اتهام وی مندرج در کیفرخواست را مجددا به او تفهیم کرد و این متهم گفت: من اتهام فراهم آوردن موجبات ارتشا را قبول ندارم؛ فراهم آوردن ارتشا در شان من نیست.

در ادامه جلسه دادگاه، شمس وکیل متهم تن پوشان در جایگاه قرار گرفت و گفت: تن پوشان ارتباط شخصی و کاری با طبری نداشته؛ تنها جایی که ردپایی از تن پوشان در ارتباط با طبری پیدا می شود در معاملات مهرصادقی است که ملک فلورا را از دانیال زاده خرید و به نام طبری کرد که تن پوشان در این معامله به عنوان شاهد، امضا کرده است.

در ادامه این جلسه وکیل متهم علیزاده در جایگاه قرار گرفت و گفت: وکالت‌نامه زاهدیان با دانیال زاده، مربوط به بانک‌ها بوده و بحثی از پرونده‌های کیفری نبوده است. این وجوه برای پرونده‌های حقوقی میان زاهدیان و دانیال زاده بوده است.

وکیل متهم قاسم‌زاده افزود: قرائنی که نشان می‌دهد، اظهارات زاهدایان مطابق با واقع نیست. در ۲۶ آذر ۹۶ یعنی بعد از صدور رای به نفع حاجی رضا این پول به موجب چند فقره چک یا به قول خودشان درهم داده می‌شود؛ در اینجا باید گفت که اصولاً ارتشا قبل از صدور رای است و وقتی حاج رضا تبرئه می‌شود چه دلیلی دارد که وجه را بدهد.

نماینده دادستان گفت: البته همه این پول بعد از صدور رای پرداخت نشده، بلکه قبل از صدور رای هم این پول پرداخت شده است.

در ادامه جلسه دادگاه متهم مصدق با اعلام قاضی در جایگاه قرار گرفت و پس از تفهیم اتهامات مندرج در کیفرخواست، به وی گفت: من کارشناسی شخصی برای طبری انجام داده‌ام؛ طبری به من گفت برو ببین این کار حق من است یا نه؟ حمید محمدی که شاکی پرونده بود را من یک بار هم ندیده‌ام؛ چطور می‌توانستم او را تحت فشار قرار دهم که ملکی را ارزان به طبری بفروشد.

قاضی خطاب به مهدی زاهدیان، از او خواست در جایگاه قرار گیرد.

متهم زاهدیان گفت: حق الوکاله‌ای که از دانیال زاده گرفتم، ریالی بوده و می‌توانید استعلام کنید. من یورو دریافت نکردم، ریال دریافت کردم.

این متهم ادامه داد: اختلافی بین ما صورت گرفت که به موجب رای داوری، پول وی را پس دادم، لذا من تحصیل مال نامشروعی نکردم.

در ادامه جلسه دادگاه متهم زاهدیان اظهار داشت: فایل صوتی که حاج رضا از من تهیه کرده، فاقد ارزش قضایی است و قابل استناد نیست و اماره نیز محسوب نمی‌شود، چون بین نیست.

قهرمانی نماینده دادستان بیان داشت: آقای زاهدیان سند مالی ارائه دهد که در فلان تاریخ، ۱۰ میلیارد به صورت ریالی آقای دانیال‌زاده به وی داده است؛ اگر چنین سندی ارائه شود، من دیگر ادعایی نسبت به زاهدیان ندارم.

متهم زاهدیان گفت: از بانک سرمایه استعلام کنید.

نماینده دادستان بیان داشت: استعلام کرده‌ایم.

در ادامه جلسه دادگاه، وکیل متهم زاهدیان با قرار گرفتن در جایگاه گفت: موکل من یعنی آقای زاهدیان که ۴ فقره اتهام به او وارد شده است، چه ارتباطی به پرونده آقای طبری دارد؟ من از هیات رسیدگی تشکر می‌کنم که در جلسات دادگاه موضوعات را به خوبی استماع کردند و ایمان دارم که حکم صادره عادلانه خواهد بود.

در ادامه جلسه دادگاه قهرمانی نماینده دادستان گفت: اینکه وکیل آقای زاهدیان می‌گوید اتهامات زاهدیان چه ارتباطی به پرونده طبری دارد، باید بگویم که ما هم قبول داریم و اعلام کردیم که به لحاظ ماهوی ارتباطی میان اتهامات آقای زاهدیان و پرونده آقای طبری وجود ندارد و حتی اعلام کردیم که فساد آقای زاهدیان را آقای طبری رو کرد، اما به لحاظ قانونی و مفاد آیین دادرسی، چاره‌ای نداشتیم که اتهامات آقای زاهدیان را نیز در پرونده حاضر رسیدگی کنیم.

در ادامه جلسه دادگاه متهم فرهاد پور با قرار گرفتن در جایگاه با دستور قاضی و تفهیم اتهام به وی در مقام آخرین دفاع گفت: من هیچ گونه دخالتی در معامله‌ای که میان آقایان طبری و حمید محمدی صورت گرفت نداشتم؛ من حمید محمدی را در محضر دیدم و فکر نمی‌کنم خبری از شکایت داشته باشد؛ تأکید دارم که فروش ملک از سوی حمید محمدی از روی اکراه نبوده و آقای طبری ملک مذکور را با قیمت بیشتر خرید و من در همان منطقه چند سال قبل ملکی را به قیمت متری ۶۰ هزار تومان خریداری کردم.

در ادامه قاضی از وکیل متهم ترکمان خواست در جایگاه قرار گیرد و توضیحات خود را بیان کند.

وکیل متهم گفت: اتهام موکل من آنچنان نزدیک به برائت شود که اگر منجر به برائت نشود، ضعف وکالت خودم می‌دانم.

قاضی از وکیل متهم بهرام حیدری فرد خواست در جایگاه قرار گیرد.

در ادامه جلسه دادگاه، وکیل متهم حیدری فر اظهار داشت: موکل من همسر آقای طبری را نمی‌شناخت؛ همچنین مشخصات سجلی آقای طبری و همسرش متفاوت است؛ علاوه بر این‌ها در آن زمان نیز اتهامی متوجه طبری نبوده است؛ این را نیز باید بگوییم که سند رسمی قطعه شمالی زمین بابلسر از سوی موکل اینجانب به نام مصطفی نیاز آذری بازگردانده شده است.

در ادامه جلسه دادگاه، متهم هنرور با اعلام قاضی در جایگاه قرار گرفت و پس از تفهیم اتهام در مقام آخرین دفاع گفت: اتهام را قبول ندارم و جرم جعل واقع نشده است و با وکالتی که طبری از همسرش داشته، من تنظیم سند کاری مرتبط با امور آب و برق و گاز را دردفتر ۷۱۸ انجام دادم.

در ادامه جلسه دادگاه وکیل متهم هنرور با اعلام قاضی در جایگاه قرار گرفت و گفت: اصولا از لحاظ عقلی و عرفی، اتهام جعل سند رسمی هم برای طبری و هم برای موکل من آقای هنرور قابلیت تفهیم ندارد؛ آ‌نچه قابلیت تفهیم دارد جعل اثر انگشت است که با وجود وکالت نامه طبری از همسرش جعل اثر انگشت نیز جا برای بحث ندارد.

وکیل متهم هنروز گفت: جعل، انگیزه و هدف می‌خواهد، در حالی که چنین چیزی در اینجا قابل فرض نیست.

در ادامه قاضی از متهم حسین حاج رضا خواست در جایگاه قرار گیرد و از او خواست توضیحات خود را بیان کند.

متهم حاج رضا گفت: من اگه از قبل می‌دانستم زاهدیان وکیل آقای شریف است، اصلا با زاهدیان همکاری نمی‌کردم.

رییس دادگاه در پایان ختم رسیدگی به پرونده اکبر طبری و سایر متهمان را اعلام کرد.

حکم دادگاه در زمان قانونی صادر خواهد شد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۵
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۶۱
شهروند ایرانی
|
United States
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
بابا من مقصرم. من خطا کارم. من گناهکارم که به کار شما و نیروهای ارزشی مانند شما شک کردم. مرا محاکمه کنید. مرا از این گشایش اقتصادی محروم کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
ای آل بانی نشین چه میگویی مگر نمیبینی که همه در رفاه غوطه ور هستیم سیاه نمایی نکن بیا برو باستی هیلز ببین چه رفاهی ایجاد کردن مسئولین
البته اگه راه دادنت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
جالبه این همه سال در دستگاه قضا بوده میگه از حقوق چیزی نمیدونم!!!نه اتفاقا خوب چم و خم دستگاه قضا را بلدی که با این اعتماد به نفس و گردن کلفتی حرف زدی!!!
ناشناس
| Australia |
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
تابی اون تبلیغ کبد چرب و کله کچل تازه موکاشته رو بردار، یا بگو تصویر مهربونتر بذارن!
حالمون بهم خورد....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
حقوق از پول به قول شماها بیت المال؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!یعنی چی؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
ای بیچاره طبری سرت رفت بالای دار ... دنیا اینجوریه دیگه چه میشه کرد الان می گی کاش یه کارگر بودم باغم رو بیل می زدم پادوی فلانی نمیشدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
جریمه نقدی ۵۰۰ هزار تومان. تبعید به یه جای بد اب و هوامثه سوئد یا دانمارک
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
کانادا خوش آب و هواتره
حمیدخان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
مصادره اموال و اعدام این فاحشه های اقتصادی از نان شب هم برای رئیس قوه قضائیه واجب تر است .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
بلدیم فقط جوک بسازیم و بخندیم به دردهامون.......
ایمان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
اگر جوک نسازیم و نخندیم از غصه اختلاسگران دق میکنیم بخصوص اینکهمحاکمه شون بی نتیجه خواهد بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
من نبودم دستم بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
من نبودم دستم بود تقصیر بالا دستم بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
این خائن دزد تبرئه بشه و معترضان به افزایش قیمت بنزین و تبعات مخرب آن محکوم شوند؟؟؟!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
رای خیلی دیدنیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
به این ترتیب که در این مملکت پیش می رود، ملت ایران چیزی هم به افرادی مانند طبری ، خاوری ، شیخ الاسلامی ، نعمت زاده و .......... بده کار خواهند شد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
باید تعداد را زیاد کنند در صف زیاد معطل نشویم!
جوادزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
طبری باید اعدام شود. من قاضی نیستم ولی در مقایسه با پرونده فاضل خداداد، برای جرم طبری، باید چندین بار اعدام در نظر گرفت. خصوصا اینکه جرایم طبری در قوه قضاییه که امید مردم است رخ داده است و ایشان از مسئولین بوده و اعتقاد مردم را به انقلاب و نظام کم کرده.
در قرآن خداوند مجازات افراد خاص را دو چندان دیده. در آنجا که نسبت به گناه زنان پیامبر هشدار داده است.
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
زنان پیامبر ازجمله عایشه، زنان پاکی بودند، شاید خطایی هم داشتند علت مهم بودن آن ، همان است که اشاره کردید و در قران نیز اشاره شده است.
،لطفا امثال طبری را با زنان پیامبر مقایسه نکنید، حداکثر در حد طلحه و زبیرند.
ناشناس
| United States |
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
چشم. چطوره اموالش در کانادا و لندن و... را هم مصادره کنیم! اخر برای یک خطا فردی این همه سختگیری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
جناب جواد زاده
لطفا فراموش نکنید که اینجا ایران است. احتمال می دهم که طبری آزاد شود و قاضی دادگاه به همراه شاکیان روانه زندان شوند !! کجاشو دیدی؟
ناشناس
|
Russian Federation
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
جناب طبری ، زمین 300 متری کریم خان رو بهم میفروشی متری 1000 تومان؟ برات دعا میکنم حکمت سنگین نشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
تابناک ، اگه تبلیغ مشمئز کننده کبد چرب رو از سایتت حذف نکنی، میرم ازت شکایت میکنم بخاطر ضربه به روحیاتم ازت خسارت میگیرم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
منم همیشه چشمم میخوره بهشحالم بد میشه همینطور دیدن کله های خونی تبلیغ کاشت مو از فردا به این سایت که به مخاطبین بی احترامی میکنه نمیام ودیگه بشدت متنفر ازشون
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
و تبلیغ کاشت مو
مهدی
| Canada |
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
مخصوصا اینکه تبلیغات کل صفحه موبایل رو میگیره و
هی باید اونو ببندی
کلا رو اعصابه
اگه همینجوری ادامه پیدا کنه منم دیگه تابناک نمیام.
احترام به خوانندگان خوبه تابناک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
احساس گناه شدیدی میکنم . احساس میکنم این مملکت رو من به این روز انداختم . چقدر من آدم بدی هستم. خدایا منو ببخش . آقای طبری ما رو ببخش . قصور از جانب بنده بود.( کارمند ساده )
پاسخ ها
ناشناس
| Denmark |
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
کارمندساده نه کارمندبیعرضه دست وپاچلفتی که برای ثروتمندشدن چشمش به اختلاس ومال حرام است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
به راستی این سریال هم مانندسریالهای خدادوشهرام جزایری وبابک زنجانی و...............هزاران رانتخوارواختلاسگردیگرایرانی بدون هیچ نتیجه ای برای ملت مستضعف ایران به پایان رسیدوآش همان است وکاسه همان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
طبری گفته : چون من حقوقی نیستم و از مسائل حقوقی چیزی نمی‌دانم. !! پس چطور قاضی شده ای ؟؟!! خدا کند حکم شما ها مثل جزایری - بابک زنجانی و ... بی سرو صدا تمام نشود . خدا کند که دادگاه نمایشی نبوده باشد تا فساذ شماها را موجه و قانونی و شرعی کند !!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
دمت گرم
ناشناس
| Bulgaria |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
ایشان استاداختلاس وزدوبند وهرچه بگی فسادهست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
امیدوارم با این همه وقت و انرژی ای که از کشور و مردم گرفتند و این همه مفاسدی که مرتکب شدند و اینهمه حاشیه ای که ایجاد کردند، دیگه باهشون مماشات نشه و ریختمون دیگه در کره زمین به قیافه اینها نخوره وگرنه دیگه به همه چی باید شک کرد
گلپامچال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
این آقا بالاخره کارمند دولت بوده یا رییس کارخانه
که می فرمائید
حقوقشان را زودتر میداده
عجب حرفی میزنید
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
آدم یک لاقباکه رئیس کارخانه نمیشه همه چیزارکارمندی دولت بدست میادونشئت میگیره پس کارمندشغل اول رئیس کارخانه شغل دوم
فارابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
بله منم میلیارد بالا می کشیدم حقوق در ماه دوبار میدادم
موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
همش گفتن طبری طبری همین بود؟ سر چهار تا خونه و زمین که به اسم مثاا همسرش بود؟ همین؟؟؟؟؟ خب این محاکمه مربوط به املاک بود... همین؟!
خويي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
عيار قوه قضائيه در به مجازات رساندن ايشان ودستيارانشان به اثبات خواهد رسيد
ناشناس
|
Luxembourg
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
قضیه طبری با خیر و خوشی فیصله شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
الان خیلی ها هستن که به طبری می خندن اونهایی که فرق سر طبری رو می بینن
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
واقعا جای تاسف !!!
وکیل دانیال زاده میگوید موکلش حقوق ۵ هزار کارگر را در ۲۷ هر ماه پرداخت می کند !!!
این هنر نیست ،،
یکی اون پول به ما میداد با سود بانکی و تورم ما حقوق ۱۰۰۰۰ نفر بدون اینکه لازم باشه برای ما کار کنند پرداخت میکردم !!!!
نمیدونم داریم چه راهی میریم،،، هر کی میخواهد هر کاری کنه پای عده ای کارگر زحمت میکشه وسط .
انگار که اونها دیواری کوتاه تر از دیوار این عزیزان زحمت نمیکش پیدا نمی شود.
یکی نیست به وکیل محترم بگوید،
جناب وکیل خدا پیغمبری آیا تا به حال موکل جناب عالی دست تو جیبش مبارکش برده تا به کسی که برایش کاری نکرده باشه پولی پرداخت کند؟؟؟
خود موکلت گفت در ماشین مدل بالایش می نشیند و شیشه را بالا میدهد تا اینجا رو موکلت گفت ( از اینجا به بعد من میگم لابد به یک عده زحمت کشی که تو صف اتوبوس ایستادن فخر می فروشد،،،)
زحمت کش های که حامیان و مدیرانی مانند زاهدی و
" طبری و ..... دیگران ندارند !!!
حقوق دادن به کارمندان و کارگران وظیفه موکلت هست ،،،
آقای وکیل ، کارگر ، برده نیست که بخواهی فکر کنی با پرداخت حقوقش لطفی در حقش شده .
سالار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
بدتون نیادا
ولی خدائیش فکر میکنم این قضیه اینطوری ادامه پیدا کنه.

1- صدور یه حکم شداد و غلاظ و نشر آن از رسانه ها برای سرپوش گذاشتن به مطالبات جامعه و فرونشاندن التهابات.
2- فرستادن ایشون به زندان .
3-دوسه ماه بعد بی سرو صدا ایشون از مملکت خارج میشن و به ریش ملت خواهند خندید.

یادمون نرفته فاضل خداداد و مرتضی رفیقدوست در اتهامات مشارکت داشتند ، فاضل خداداد فی الفور اعدام شد ولی مرتضی رفیقدوست موقتا به زندان رفت و به مدت کوتاهی سر از آلمان در آورد و نمونه های دیگر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
بهتر نیست از صاحب سینه ای که "مخزن اسرار" است سوال شود؟
انا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
حسن کلید با این گشایش اقتصادیش گند زد تو بازار بورس
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
جالب هست متهم ردیف دوم نجفی کلا پر ؟
البته ایشان هم ظاهرا از ابتدای دادگاه به به تبعید خود خواسته به مناطق بد آب و هوای اروپا رفتند و چون پیش از رای و دفاع آخر خودشان مجازات کردند خلاصه خبری از لواسان و زمینها نیست یک رفاقتی با طبری بود امان از دوست بد و ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
پس چرا هنوز ایرانه
ناشناس
|
Denmark
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
هشتادمیلیون نفرچشمشان به تصمیمم.گیری ریاست قوه قضائیه است مهمترین پرونده اقتصادی قرن اخیر
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
اصلا دل ادم کباب میشه از دیدن این انسانهای شیفته خدمت که در اثر پاکدستی و شرافت تو ۳ دهه اینطور هلاک شدن
صفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
مشکل مجرم اقتصادی با دادگاه و قوه قضایی حل نخواهد گردید. دادگاه فدائیان اسلام و دادگاههای خلخالی چاره اینهاست
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
اعدام ...برای اینکه اعدام نمی شوند و مقدار جریمه از مبلغ دزدی کمتر هست و معلوم نیست جریمه به خزانه میره یا نه و باید گروه پنج نفره از مجلس و دولت و قوه قضاییه تایید کنند که پول برگشت شده یا نه و بعد اعدام...طبری از سردار شهید خجالت بکشه از باکری و همت و جوانان شهید.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
ظاهرا اینا افراد با عرزه مملکت هستند ما ها باید بریم کشک بیابیم گرچه کشک هم گران است بریم دوتا سنگ پیدا کنیم الکی سرمون درد نیاریم که ممکنه اختلاس گر ها محاکمه بشن
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
هیچ خطری متوجه طبری و دوستانش نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
اون اوایل هر روز اخبارها هر کدوم نیم ساعت از طبری و کارهاش و فسادش می گفتن. بعد یکدفعه ای تموم شد و دیگه حرفی از اونها گفته نشد. الان هم یکدفعه میگن کلا محاکمه تموم شد. نتیجه چی شد؟ آیا همدستان و هم پالگی های طبری که الان هم ممکنه سر کار هاشون باشن نباید معرفی بشن؟
خطاب به اقای وکیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
اقای وکیل بنده هم قبض اب و برق و تلفن رو به موقع پرداخت می کنم پس فرد مفیدی برای جامعه هستم . ایا ممکن هست تقاضا کنید جریمه های تخلف رانندگی ام را ببخشند ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
احسنت حرف حساب همینه
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
طبری دیگه اگر با اسم وپاسپور جدید رفتی جزیره قناری وکیل وحال کردی ، دیگه بر گشت به ایران فکر نکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
اعدام.....اعدام....اعدام نشدن طبری نشان بی عدالتی هست ..کسی که باید ترازوی عدالت دستش باشه انهم در کشوری که صدها هزار شهید داده این کارا را کرده اولا اموال تمام برگرده البته میگن هنوز حقوقش را دریافت می کنه و بعد اعدام ...اعددددددددددااااامممم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
چرا از محاکمه عیسی شریفی خبر نیست از هولدینگ یاس میترسند ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
این تابناک هم با این تبلیغات حال بهم زنش...اه
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
آقای تابناک خسته نباشید ممنونیم ولی آخه من چیزی نگفتم که غیرقابل انتشار کردید من بطور خلاصه منظورم این بود که گاهی روی مفاسد کوچک مانور می کنن که غارت های بزرگ را سرپوش بگذارند و حواس مردم پرت شود. این چرا منتشر نشد.؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
باعدالت رفتار ومحاکمه بشه
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
علیرضا رزم حسینی انتخابات آمریکا صباح احمد جابر الصباح روز جهانی ناشنوایان
آخرین اخبار